reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Moli ryżową różne smaki, najpierw była nestle, teraz bobowita, ale czekam az się skonczy i nestle jakos taka lepsza
malena jak wozeczek
Martynka oni co chwile wycofuja jakas partie tej szcepionki ale często "po cichu"

Witam ja cały dzień byłam na dworze, a teraz rozrysowujemy w szczegółach naszą góre i ganek, więc nie mam jak posiedzieć
 
reklama
Kaka Magdziunia normalnie niezazdroszcze wam tych rozłąk z dzieciaczkami ale kontaktu z ludzmi:-p

Evelajna to czekamy na dalsze rozmowy.

Asia ożżż tos ty lepsza ja jeszcze jaj nigdy nie spaliła m:-D:-D:-D

Kasia my przez przypadek kupujemy rowerek. Bylismy u mojego brata i ten ma własnie taki 12 calowy i jak ulał na małą:tak: 14 mi sie wydaje byc troche za duża ale moge sie mylic;-) A bedzie to wczesniejszy prezent imieninowy bo ma w czerwcu a na dzien dziecka Hulajnoga bedzie;-)
A to ten rowerek ROWEREK 12 CALI KOLKA BOCZNE BAGAZNIKI LETNIA WYP (610664369) - Aukcje internetowe Allegroi dokupiliśmy rączke do prowadzenia http://www.allegro.pl/item612912090_uchwyt_do_prowadzenia_roweru_hit_cena.html
I powodzenia jutro na wizycie

No witam mamuski. My dzis bylismy z wynikami Lali u lekarza i niby jakies malutkie bakterie sa ale dla pewnosci jutro posiew mam zrobic:tak: Jak narazie od nocy jeszcze nie goraczkowała ale zobaczymy co dalej bedzie. najgorsze ze jak goraczkuje to nie mozna wyjsc a tak piknie na dworzu:-p:-p:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
Czarna fajowa fura dla Laury, oby wyniki wyszły dobre i dziecko zdrowe było;-)
Evelajna to walcz o swoje:tak:A jak odejdziesz ze swojej pracy to od razu szukasz nowej czy zostajesz w domu???
Magdziunia, Kaka- niestety musicie sie przyzwyczaić do tych rozstań codziennych
Kasia no to trzymam kciuki żeby plany wyjścia z koleżanką wypaliły
Mama Maksa ja jutro też muszę zaopatrzyć się w nowe słoiczki bo tylko jeden na jutro mi obiadek został:no:

Cześć, u nas dziś było takie lato, że w krótkich rękawkach można było chodzić noi dużo byłyśmy na dworze, posprzątałam łazienki, zobiłam 3 prania, ugotowałam obiad noi tak dzień zleciał..
Jutro do szczepienia, żal mi małej bo napewno będzie wielkie darcie a tu 3 wkłucia:szok:
Noi dzisiaj doszliśmy do wniosku, że siedzę w domu do końca sierpnia a od września szukam pracy a Lenka pójdzie do przedszkola, które jest dom obok naszego:tak: niestety jest kryzys i trzeba pracować bo z jednej pensji to na bieżąco a żeby odłożyć to się nie da:no: Euro znów idzie w dół:no:Głowa aż od tego myślenia boli...
Dobrej nocki...
 
Witajcie dziewczeta :-D
Wczoraj bylam juz taka padnieta ze nie dalam rady was poczytac W pracy ok Obrotu mialam prawie 80 tysiecy zloty a na koncu na raporcie wyszlam 0,78 gr na plusie HURA HURA HURA :-D:-D:-D Od pracy do domu mam kawalek na pieszo i ledwo doszlam tak mnie nogi bolaly W domu nie mialam sil na Oliwke :baffled:A ona taka marudna sie wieczorem zrobila Na szczescie usnela szybko Ja cos w tv poogladalam i poszlam spac Nie moglam zasnac tak mnie nogi piekly

Oliwka chora coraz bardziej Dzis ide z nia do naszej pediatry Katar ma taki sam.zaczela kaszlec i ma straszna chrypke od wczoraj Nie wiem moze ja gardlo boli :baffled:Wole isc i dmuchac na zimne Ja sie tez pomalu rozkladam ale kupie sobie cos w aptece i bede walczyc z choroba :tak:
Dzis musze isc do przyjaciolkki po PIT jej mama nas rozliczala i mam 2 tys ZWROTU :tak:

Lece bo Oliwka placze Pozniej was poczytam
Teraz mam 2 dni wolnego ide w CZWARTEK na rano

aHA WCZORAJ MIALAM NIEPRZYJEMNA AKCJE
Niani jak sie pozniej okazalo rozladowal sie telefon Ja dzwonilam do niej przez pol dnia i NIC :-(
G tez do niej dzwonil
G wypil sobie wczoraj wyjatkowo wczesnie w pracy i mi przez telefon trul ze ON MA ZLE PRZECZUCIA ZE COS SIE STALO IDIOTA
Ja tez sie martwilam bo nie wiedzialam co jest grane Zadzwonilam do kolezanki ktora mieszka niedaleko i poszla tam i z jej telefonu pogadalam z niania i juz bylam spokojna ze jest ok :-) Ale strachu sie najadlam :-(

Wiec dzis w planach PEDIATRA,ODWIEDZINY U CHRZESTNEJ NIUNI,JAKIES SPRZATANIE

A jutro musze isc Pit zaniesc I na 17 mam szkolenie do tej dodatkowej PRACY zdecydowalam sie :-)
Raz sie zyje A mnie dodatkowa kasa sie przyda :-)
 
Ostatnia edycja:
Evelajna Tusia się zabawi najgorsze to myślenie, będzie dobrze:tak:
Kasia1978 oby wychodne wypaliło bo jak nie to najgorzej sie na kręcić na labe a potem lipa:szok: zdrówka dla dzieciaczków:happy:
czarna gorączka to nie wiem, myślałam ze jak antybiotyk to nie można na polku siedziec:eek: a rowerek śliczny:tak: gorzej jak będziesz ją goniła tak jak czasem ja mojego łobuza:crazy:
małaulka powodzenia na szczepieniu:happy:
No i dorotka już się wyspała:-) leć z Olą dzis do lekarza nie ma na co czekać, ja już jestem przewrażliwiona bo Robuś jak tylko złapie katar to zaraz idzie mu na oskrzela więc lepiej od razu działąć żeby nic więcej się nie wykluło:baffled:

Witam słoneczko pięknie świeci:-) Milcia zrobiła mi pobudke przed 6, kupa piciu i dalej śpi:-D Dziś dużo pracy, mam dwie kuchnie do oblatania i cały dom na głowie, mama w szpitalu więc musze tatowi obiad zrobić, tylko co bo on taki wybredy:confused:
 
EWELKA Jak ma niania przyjsc do Oliwki to ona spi jak zabita do 7 lub dluzej a jak mama jest w domu to spac nie chce :rofl2:Milych porzadkow
KASIU zycze zdrowka i aby wyjscie sie udalo :tak:
EVELAJNA dobrze ze choc rozmowa w pracy jakis efekt dala Jak cie zwolnia to przynajmniej jakas kasa z tego bedzie a nie NIC
Fajnie z tym zlobem :tak:Zostaw w nim Tuske a sama idz sobie odpocznij ;-)
Hej Dziewczyny ja tak wtlko o sobie bo nie było kiedy was poczytać,ja już po tym balu magistralym i było super nogi mnie bolą do tej pory wybawiłam się że hohoho jak będzie chwila załącze zdjęcia.
Mój nastruj był taki bo okres nadszedł:)
Jaguńka rozrabia i ma dziś imieniny,a K urodziny świętowaliśmy na balu i było super:)
Wziełam aktualizacje i mi sie wszystkie ulubione pokasowały i sie wkurzam dajcie dziewczynki linka na zamkniety i zdjęciowy.Buśki
SPOZNIONE ALE SZCZERE ZYCZENIA ;-)
Dorotko super fryzurka fajnie ci w tym kolorku,ale ja tak widze że ty sie nie malujesz nie lubisz?Do tych włosków makijaż i możesz podbijać cały świat.
DZIEKUJE no nie maluje sie bo jakos nie lubie Ale pomysle nad tym ;-)
Wózio przyszedł!
Zaraz lecimy testować!
Jest w super stanie. Opony nie tknięte, a tapicerka czyściutka :-D
CZEKAMY NA FOTKI :tak:
A co tu tak cicho:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Bo mnie nie bylo heheheh :-D
Zmęczona jestem bardzo - musiałam ululać małego aby sama zaraz się położyć choćby na pół godzinki ... oczy dosłownie to na zapałki :confused2: nie wiem czy to nie przez ciśnienie tak się czuję.

Poleżeć, odsapnąć ... ufff ... jednak fajnie tak było siedzieć w domku a teraz trzeba pogodzić wszystko.
Za to jestem bardziej zorganizowana teraz - obiadek, zakupy, dziecko, przygotowanie się do pracy.
Zmykam i nie wiem czy uda mi się zajrzeć tu jeszcze dziś.
Jeszcze tylko Brzydulę obejrzę.
Buziaczki dziewczyny.
Ja tez zmeczona I tez przez prace jestem bardziej zorganizowana;-)
Witam. Poczytać niepoczytam bo za duzo dziś wrażen. Za to troche skrobne.
Udało nam sie na 7ma wyszykowac do pracy i Hanke zawiesc do mamy. niestety spacerówka od siorki okazała się do d...wiec po pracy przeszłam sie spacerkiem do mamy spaceroweczką i ja tam zostawiłam a wrócilam taksówką.
w pracy z 6 razy w ciagu 8h gadałam z maa i w miedzy czasie pisąłam do niej smski...tęskniłam za moją kruszynką baaardzo. Po powrocie prawie zacałowałam ją na śmierć hehehe
A w pracy dalej nic nie wiadomo...czekam az łaskawa pani kierownik znajdzie dla mnie czas na rozmowe. Tymczasem dalej rozsyłam swoje cv;-)
No i pierwszy dzien za Toba A z tym wydzwanianiem to ja mam tak samo i pewnie za kazdym razem bede dzwonic ;-)
Ja sie boje tego etapu jak bedzie ryk jak bede wychodzic...póki co babcia zagaduje i odbywa sie to bez płaczu ehhh najgorsze pierwsze dni a potem musi się jakos ułożyć;-)
A pomysl co by bylo jakbys np przez rok lub dluzej byla caly czas z Hania Jakby ona taki dlugi czas nie zostala jeszcze bez Ciebie ?Wtedy to dopiero PLACZ I ZGRZYTANIE ZEBOW
Teraz to dzieciaki za bardzo nie rozumieja Oczywiscie pewnie czuja nasza nieobecnosc ale ja mysle ze jak wczesniej to sie szybciej przyzwyczaja :tak:
Ja w środę zostawię Tusię na cały dzień. Tez się tego boję. Ale pocieszają mnie opiekunki, że taki 6 miesięczny bobas się najszybciej adoptuje do zostawania bez mamy i nie będzie płakać. Podobno 8 miesięczne dzieci przeżywają bardzo, jeśli wcześniej nie byłe zostawiane. Ot to takie pocieszanie się.... Najbardziej wiadomo - przeżywamy my:-(
Zgadzam sie
Kaka Magdziunia normalnie niezazdroszcze wam tych rozłąk z dzieciaczkami ale kontaktu z ludzmi:-p

Evelajna to czekamy na dalsze rozmowy.

Asia ożżż tos ty lepsza ja jeszcze jaj nigdy nie spaliła m:-D:-D:-D

Kasia my przez przypadek kupujemy rowerek. Bylismy u mojego brata i ten ma własnie taki 12 calowy i jak ulał na małą:tak: 14 mi sie wydaje byc troche za duża ale moge sie mylic;-) A bedzie to wczesniejszy prezent imieninowy bo ma w czerwcu a na dzien dziecka Hulajnoga bedzie;-)
A to ten rowerek ROWEREK 12 CALI KOLKA BOCZNE BAGAZNIKI LETNIA WYP (610664369) - Aukcje internetowe Allegroi dokupiliśmy rączke do prowadzenia UCHWYT DO PROWADZENIA ROWERU, HIT CENA !!! (612912090) - Aukcje internetowe Allegro
I powodzenia jutro na wizycie

No witam mamuski. My dzis bylismy z wynikami Lali u lekarza i niby jakies malutkie bakterie sa ale dla pewnosci jutro posiew mam zrobic:tak: Jak narazie od nocy jeszcze nie goraczkowała ale zobaczymy co dalej bedzie. najgorsze ze jak goraczkuje to nie mozna wyjsc a tak piknie na dworzu:-p:-p:-p:-p
Sliczny rowerek dla LALI :tak:

Ja tez tesknie za Oli
Non stop o niej w pracy mysle Nie chce mi sie pracowac ale jakos dobrze jest wyjsc do ludzi Fajnie tak z ludzmi pogadac a nie tylko byc przy dziecku Nie wiem moze jakas wyrodna matka ze mnie :baffled:

Oli spi wiec lece na inne watki Jak wstanie to sniadanko i sprzatanko heheh
Sloneczko u mnie swieci ale jest jeszcze zimno
 
Witam u nas druga nocka z kolei nie przespana. Nie wiem czemu :-( może Macio po powrocie od dziadków musi się zaaklimatyzować. może to ząbki a może sie nie najada. Szkoda że mi powiedzieć nie może.
 
Heja!!
Ja tak na szybko, bo w pracy jestem.... dlatego nie jestem w stanie poodpisywać..
Dorotko - kolor ekstra!! bardzo fajny, tak wiosenny
Minisia - gratulacje awansu!
Czarna - mam nadzieje, że Lali goraczka już nie wróci!
Evelajna - fajny ten żłobek!

A u nas piękna pogoda... wczoraj Szymek zasnął o 18:30 i nie obudził się na kąpiel...po raz pierwszy mu się tak zdarzyło!! ale nie mieliśmy sumienia go budzić.. o północy pobudka i o 4-ej zaczął sobie gaworzyć, ale na szczęście zasnął...a przed 6 musiałam go wyciągnąć z łóżka...jedzonko, pielucha, mycie buźki i do wózka i z wózkiem do mamy, a stamtąd do pracy....ehhh.....
Na działce wczoraj zaczeły się prace, wykopali dziurę pod fundament... po prostu szok!! penwie do końca tygodnia wyleją fundament...
Pozatym tęskni mi się za Szymciem w godzinach pracy... ale cieszy się jak wracam.... zostaje bez problemu i nie widać, żeby tęsknił, raczej zadowolony jest...
 
czarna to nie rowerek to już prawdziwy rower super. zdrówka dla Lali
Ula ja też wole jak euro jest wysoko, ale niestety rządowi to przeszkadza, mam nadzieje ze jak wejdzie euro to skończy się ta huśtawka
Dorotko ale dałaś rade, zdrówka dla Oli. Oj ja też tak mam jak nie moge się dodzwonic to się strasznie denerwuje. Gratki z ta praca
Ewelka to może tate do siebie na obiad
kaka magdziunia wanilia, jejku jak wy dajecie rade

A u nas drugi dzień z rzędu przymrozek w nocy -5, więc o owocach z sadu moge zapomnieć, jejku już 3 raz z rzędu. Ale za to w ogródku wszystko pięknie rośnie. Ja wczoraj zanioslam spodnie do krawcowej bo te co kupiłam po ciąży już mi spadały, a szkoda ich nie nosić bo fajne, potem zakupki, spotkałam teściowom i tam już zjedliśmy obiadek, potem powót do domku spacerkiem czyli znów kilometry zaliczone. Teraz mały śpi, ale w nocy przepódził mi się koło 23, i potem o 1 się przebudził,ale odrazu zasnął- coś mu się śniło i spał do 6, cyc i teraz jeszcze śpi
 
reklama
Kaka -przyzwyczaisz się do rozłąki, choć łatwo nie będzie.
Evelajna - Tuśce pewnikiem się podoba!

Oj żebyś wiedziała. Normalnie mam ochotę coś sprowokować :-p:sorry:

Skorpion typowy ;-)
Też tak mam zdrówka dla maluchów!

Martynka już kiedyś takie czytałam, tylko nie wiem czy to ta sama seria.
A szczępią tym dziadostawem w szpitalu i nawet sie nie zapytają o zgodę.

Dorotka - cieszę sie, że w pracy ok.
Zdrówka dla Oliwki!

Witam u nas druga nocka z kolei nie przespana. Nie wiem czemu :-( może Macio po powrocie od dziadków musi się zaaklimatyzować. może to ząbki a może sie nie najada. Szkoda że mi powiedzieć nie może.

Tylko sobie tak nie wkręcaj, bo połowa sukcesu w głowie siedzi.
Jak wmówisz sobie, że się mleczko kończy, to się skończy!
Miałam kryzys laktacyjny ostatnio, ale 2 dni darcia laktatorem i wróciło do normy!

Na działce wczoraj zaczeły się prace, wykopali dziurę pod fundament... po prostu szok!! penwie do końca tygodnia wyleją fundament...
Pozatym tęskni mi się za Szymciem w godzinach pracy... ale cieszy się jak wracam.... zostaje bez problemu i nie widać, żeby tęsknił, raczej zadowolony jest...

Pozazdrościć budowy!

U nas nocka ok.
Zaraz wrzucę fotki wózia.
Spacerek zaliczonyl, płaczu było o wiele mniej.
Więc może tam niewygodnie jednak było- no i tu ma o wiele lepszą widoczność nawet przy całkiem rozłożonym oparciu.
 

Załączniki

  • 21_04_09 01.jpg
    21_04_09 01.jpg
    62,9 KB · Wyświetleń: 40
  • 21_04_09 02.jpg
    21_04_09 02.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 53
  • 21_04_09 03.jpg
    21_04_09 03.jpg
    63,8 KB · Wyświetleń: 55
Do góry