reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

Witam wszystkie nowe mamusie, które do nas dołączyły i pozdrawiam stałe bywalczynie, a zwłaszcza te chorujące. Ja dopiero wychodzę z infekcji, ale nie brałam żadnych lekarstw, tylko herbatkę z dużą ilością soku z cytryny, czosnek na kanapki (jako naturalny antybiotyk), mężulek postawił mi bańki bo paskudnie kasłałam i praktycznie ostatnie dni przeleżałam w łóżku. Już jest dobrze, a wczoraj byłam na pierwszym USG - fasolinka ma 8,1 mm i pięknie bije serduszko. Ogromnie się cieszymy.
Co do mdłości to mnie dopadają najczęściej po południu (coś nowego u mnie) i podobno pomaga na nie herbatka imbirowa, ale w dwóch aptekach jej wczoraj nie dostałam. Pozdrawiam!!!
 
reklama
dziewczyny w ktorym tygodniu bylyscie u lekarza??ja z pierszym dzieckiem bylam dopiero 7 nie wiem czy wczesniej sie oplaca chodzic do gina
 
jestem ciekawa jakie bedzie miała włoski ja blondynka a ty Monia? podróz samochodem szybko zleci nie martw się
 
Witam Pazdziernikowe Mamusie ;-))

Termin na 27.10.08 z kalendarza BB.
Do lekarza dopiero w przyszlym tygodniu.

Poczecie planowane co do dnia ;-) I udalo sie za pierwszym razem. Bylam pewna ze potrwa to conajmniej 5 miesiecy. A tu prosze trach, ciach i juz. Oczywiscie moj maz dumny jak PAW ;-)))

Pozdrawiam i bede zagladac.
 
a ja Wam powiem ze tez codziennie mam przeczucia. tylko ze jednego dnia mam przeczucia ze to dziewczynka a drugiego ze chłopczyk. a ostatnio to nawet wydaje mi sie ze beda bliźniaki.
a zastanawiałyście sie juz nad imionami dla Waszych pociech???
 
Jakub, Julia :)
chyba, że coś sie nam jeszcze pozmienia, albo kuzynka, która teraz jest w 5m-cu nam cos podkradnie ;)
ja lubie też takie szeleszczące imion a- np Szymon, kiedys bardzo podobało mi się Krzysztof :)
a teraz śmieję się do męża, że jak urodzi się chłopiec, to moze nazwiemy Bartosz - bo mąż jest Bartłomiej ;) i byłyby w domu 2 Bartusie, ale jednak inne ;)
 
reklama
ja tez myslalam o Bartoszu ale moj mąż uparł sie na Filipa. a jezeli chodzi o dziewczynke to jeszcze nie wiemy.
 
Do góry