reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

hehe ja tez zle spjrzalam. zamiast na poczecie to na planowany poród. i wychodzi syn. to moze rzeczywiscie bedzie filip. ale tak jak napisala dorota123itd ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe
pozdrawiam
 
reklama
U mnie wychodzi córa ale ja mam przeczucie, ze będzie chłopak. Moze czas już ząłożyć nowy wątek z imionami??
 
Czesc Dziewczyny.
Witam wszystkie mamy i te nowe i te ktore znam.
Miala juz napisanego 1 posta ale mi komp odmowil posluszeństwa wiec pisze jeszce raz.
Dawno mnie tu nie bylo mialam plamienie i balam sie ale dzis poszlam juz do lekarza i powiedzial ze jest ok. Załaczm zdjecie malenstw. Pokazal mi serduszko, raczki i nozki;-) i szyjke macicy i powedzial ze jest dluga i zakniet i ze nie mam sie bac.Malec caly czas sie ruszal i wiercil, psotnik maly, na zdjeciu jest do gory nozkami ale ciezko dzisiaj bylo za min nadarzyc.
Wiec od jutra bede tu napewno czesto wpadac bo po dzisiejszej wizycie to skrzydla mi urosly od wary. Moj, no dobra nasz (mowi moj maz ) maluszek ma 19,4mm i wypada z ma 8tyg.i 3 dni wiec wszystko sie zgadza bo jak lekarz przed badaniem liczyl zgodnie z @ to mu wyszlo 8tyg. i 4 dni. Ostatni @ mialam 24.12.2007 wiec fajne mialam swieta ;-) ale w nowym roku stal sie cud i malenstwo w brzuszku mi zamieszkalo;-) Tak sie ciesze. Koncze bo powiecie ze nawiedzona jestem.
Pozdrawiam.
Kolorowych snow.
 

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    17,6 KB · Wyświetleń: 39
A ja dziewczynki witam was w sobote :-) ja mimo choroby przespalam dzis fajnie noc :-)
dzisiaj wstalam jakos tak dziwnie sie czulam ale nie wiedzialam czy to od choroby czy
od fasolki i staralam sie zjesc jogutr ale od poczatku on mi nie podchodzil i kilka minut po
nim poszlam do lodowki aby zrobic sobie sniadanie i jak otwarlam lodowke
to polecialam do ubikacji i wymiotowalam jogurtem i woda :-) wiec to chyba na fosolke:-)
wiec sie strasznie ciesze .
Napiszcie mi dziewczynki czy wy tez wymiotujecie i jak dlugo do ktorego tygodnia
moga byc wymioty wiem ze u mnie moglo sie to zdazyc jednorazowo ale i tak sie ciesze
bo to chyba znaczy ze fasolka sie rozwija :-)
Ja mam dzis 5 tydzien jesli liczyc od dnia ostatniej miesiaczki :-) wczesniej bylo mi tylko
niedobrze ale nie wymiotowalam czy to mozliwe ze dopiero w 5 tygodniu mi sie przydazylo?
 
Viki super, ze maleństwo pięknie rośnie. Oby tak dalej
A ja mam oczy na zapałki. Wczorajsze popołudnie tragedia. Jestem wycieńczona
 
Hej dziewczyny, dołanczam się do październikowych mam :tak:tak się cieszę:-D oczywiście witam wszystkie przyszłe październikowe mamy;-)
 
reklama
no to wam fajnie a mnie mdli od 4 tygodnia a na poczatku 5 zeczelam wlasnie wymiotywac :-)
ale pewnie ja nie jedna jestem z wymiotami :-) mnie to cieszy bo wiem ze u fasolki
jest dobrze :-).
A kto jeszcze sie zapisuje do wymiotujacych ? :-)
 
Do góry