reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Pozdrawiam cie monia wawa . Jestem agnieszka z warszawy. My tez staralismy sie ponad 2 lata ale trafilismy na super lekarza i jest maluszek. I tez nie mam juz 20 lat. Wybrałas juz ginekologa?


Koleżanka poradziała mi 2...dr Maja i dr Jerzak (oboje z LIMu)... Wybrałam kobietę czyli Jerzak :)

A może Ty mi polecisz jakiegoś lekarza?

Ja też byłam pod lekarza z Łodzi bo moja mama miała trudności z ciążą i bałam się, że u mnie też bedzie trudno o dzidziusia... Ale jakoś po 9 m-cach się udało :)

Buzaki dla Ciebie
 
hej wiesz co mnie tez tak wczoraj lekarz potraktowal :wściekła/y: i poszlam do prywatnego
ktory juz byl dla mnie bardzo mily przepisal tabletki i chorobowe dostalam:-D
a i pecherzyk widzialam na usg :tak:.
Ja jutro pojde sobie zrobic test z krwi :-D
Moze idz do innego lekarza


Chodzę do prywatnej kliniki warszawskiej. O chorobowym nie mialam co marzyć, bo pani gin powiedziala ze zaswiadczenia o ciazy to ona mi nie da, no i slynne "ciaza to nie choroba".
Najwazniejsze ze badania lab. i badanie na koźle wyszly ok.
Do usg wytrzymam i rzeczywiscie znajde sobie lepszego lekarza.

Pozdrawiam
 
Ja wybrałam Piotra Raczynskiego z Damiana . Bardzo dobrze o nim sie wypowiadaja i faktycznie jest bardzo fajny skierował mnie na wszystkie badania i odpowiedzial na kazde dreczace mnie pytanie. Pozdrawiam serdecznie.
 
Jeej juz sie nie moge doczekać..Ale wciąż nie wiem czy nie za wcześnie. :-(
Jak mam liczyć który to tydzień ciąży? Na pewno od 1 wszego dnia ostatniej miesiączki? Jeżeli tak, to u mnie już 8 tydzień:) i chyba serduszko będzie widać ,prawda??? :)
 
Powiedzcie mi jeszcze kobietki czy na pierwszej wizycie byłyscie same czy z tatusiem?

Bo zastanawiam sie czy zabrać swojego faceta czy dopiero wtedy jak bedzie cos widać wiekszego na usg...
 
Dziękuję za odp.Mam nadzieję,że będzie widać:)
Ja idę ze swoim kochanym mężem. Zapytam lekarza kiedy można go poprosić, bo być może na początku będzie badanie ginekologiczne (?).
 
reklama
Do góry