reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

reklama
Cześć Dziewczyny!

Co do tego, który to tydzień to na pierwszą wizytę dwa tygodnie temu wychodziło mi, że 8, i że już wszystko będzie widać. Ginka zrobiła USG dopochwowo i okazało się, że to dopiero 6 tydzień i jest tylko bąbelek.
Pojutrze już na pewno zobaczę coś więcej:tak:

Także Pistacja nic nie wiadomo- USG może być bardziej wiarygodne. Ale nie kieruj się tym, bo ja miałam bardzo nieregularne miesiączki.

monia_wawa i Pistacja też się zastanwiam nad wzięciem męża, ale to USG dopochwowo i się wacham- może mu nie być przyjemnie patrzeć jak mi ktoś obcy tam gmyra, zwłaszcza, że jeszcze sam się nie oswoił z tym, że będzie tatą:-)
Myślę, że zdjęcie mu będzie wystarczyło, a za 4 tygodnie juz sam popatrzy, bo wtedy można zrobić przez powłoki brzuszne.
Ale zapytam go i zobaczymy co sam powie;-)

Pozdrowionka!
 
No wiec i ja dolaczam sie do gratulacji dla mamusiek październikowych!

I razem z moim przyszlym mezem podzielic sie z wami nasza radoscia...

JESTEM W CIAZY A TERMIN PORODU PO PIERWSZEJ WIZYCIE ZOSTAL OKRESLONY NA
14 PAŻDZIERNIKA 2008 ROKU!!! HURAA!!!
 
Witajcie mamy!!! Serdecznie wszystkim gratuluję zafasolkowania!!! Trochę przewrotnie napiszę, że wpisuję się tu, do działu "Październikowe mamy", choć mamą już jestem i to wcale nie z powodu posiadania trójki starszych pociech. Po prostu... pod sercem noszę ukochane dziecko i już od jakiegoś czasu jestem jego mamą, a październik, jak wszystko dobrze pójdzie, wpisze się w życiorys mego dziecka jako miesiąc jego narodzin. Termin "Mission (im)Possible" mam na 11 października, a pojutrze idę na pierwsze USG!
Anita, podaję Ci link, gdzie jest dokładnie napisane jak wklejać suwaki i inne zdobycze techniki: https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-wstawic-suwaczek-78/
 
Evelajna my już zdecydowaliśmy, że idziemy razem na ta pierwszą wizytę... :) Nawet jak ze mną nie wejdzie to świadomość, że czeka na korytarzu doda mi otuchy... :)

Monia
 
mój też ze mną pójdzie :) choć jeszcze nie wiem czy do gabinetu też, ale może przed usg spytam lekarza czy można poprosić mężą :)
a powiedzcie mi - o co pytac na pierwszej wizycie??? bo jakoś nie moge zbyt wiele pytan wymyślec, a boję się, ze na wizycie z wrażenia zaniemówię, a potem dopiero mi różne rzeczy na myśl przyjdą....jak juz będzie "za późno"
 
reklama
Widzę że wpisy nabierają tempa...jak ja Was wszystkie spamiętam - tyle się ostatnio nowo zafasolkowanych mam pojawiło:-D

Ja byłam sama na pierwszej wizycie. Nie chciałam aby mnie oglądał jak mam usg robione dowcipnie...a na następne napewno pójdziemy razem:)

Pozdrawiam wszystkie mamusie:)
 
Do góry