reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Czarna i jak pierniczki ? Mam nadzieję ze udane . My najprawdopodobniej na święta do mamy pojedziemy jeśli oczywiście przez moja ciążę nie zmieni zdania , ale i tak chce coś zrobić i do niej zawieść ,moze też właśnie pierniczki zrobię ,o moczce myślałam tzn napewno ja zrobię ,muszę wziasc sie pomału za planowanie co i kiedy zrobić .
Wogóle jakoś teraz nie czuje mikołaja ,nie mam planów dla dzieci na mikołaja,zawsze plany były a teraz chyba wszystko przysłania mi moja ciaza,i te wyjazdy do bytomia itp .
Dzieci mikołaja będą miały w szkole a później chyba na mikołaja do domu kultury sie z nimi przejdę :-), tylko wcześniej bilet muszę kupić ale o tym pomyśle jutro :-). No i moze jakiś mikołaj do domu przyjdzie ze słodyczami :-). No coś zaplanuje napewno :-).

Kochana przy Alanku nie dostałam zastrzyku bo ponoć nie był on potrzebny ,nie do mojego konfliktu ,bo jak na ironię konflikt moga mieć mamy z grupa - a ja mam + i nieszczęsny konflikt :-(.

Moja oliwka wczoraj po 17 pojechała na noc do swojego taty ,jeździ tam bardzo zadko ze ja aż sie poryczalam,tak dziwnie bez niej choć ciszej :-)= dziś kolo 13 jedziemy po nią :-).
 
reklama
To sie troszke doczekalam lezenia i odpoczywania wiecej .Wczoraj pojechalismy z M do szpitala na oddzial,bo bardzo zle sie czulam wczoraj i brzuch mnie wczoraj caly dzien na dole bolal,bardziej niz zawsze :-(.Zmartwilam sie i pojechalismy.Lekarz bardzo niechetnie i bardzo nimily byl dla mnie ale zrobil usg ktore ja nie widzialam,ale stwierdzil ze na tym etapie jest ok ale czy poronie za 5 godzin to on nie wie PALANT jeden.Podpisalam mu papiery ze nie chce zostac w szpitalu.Uspokoilam sie troche i wrocilismy do domu.W domu wiecej leze i odpoczywam oczywiscie nie caly czas bo sie nie da 2 dzieci lezec i nic nie robic .

.Oliwka wczoraj cos lekka biegunke dostala ale 1 raz ,dzis troszke w nocy ja brzuszek bolal,dalam jej lekarstwo i Oliwka poszla do szkoly bo bardzo chciala isc :biggrin2:.
Ja mam dzis dobrze i odpoczywam,rano wyszykowalam dzieci i M pojechal z nimi i narazie na dzis umowil sie z szefem ze pojedzie po dzieci pozniej do przedszkola i przywiezie mi ich do domu i do pracy wroci ,a jutro zobaczymy, z szefem M trzeba takie rzeczy na bierzaco ustalac .

Wiec ja jeszcze wskoczylam do lozeczka,zaraz ide sie wykapac i cos zjesc:biggrin2:,obiad mam od wczoraj a ze sprzataniem to bede sobie dawkowac:biggrin2:
 
Dorotka oby na strachu się skończyło.... trzymaj się i wypoczywaj ile się da, bo to o zdrowie fasolinki chodzi!!!

Oj rozleniuchowały się nasze mamuśki i nie chcą pisać :tak:

u nas po jelitówce... Szymonka dopadło w czwartkową noc i znów miał wolne od przedszkola, ale od dziś znów do przedszkola. Jest nieźle i oby tak zostało. Ja mam w środę w pracy ważną prezentację i już mnie stresik dopada. M już śpi razem z bąblami a ja się relaksuję przed tv. Ale chyba i ja zaraz do nich dołączę bo jestem mega niewyspana:tak:. Od jakiegoś czasu moje dzieciątka wędrują po nocy, przyłażą do nas na zmianę, budzą się, wołają mnie itd. Marzę o jednej porządnie przespanej nocy i permanentnie tęsknię za urlopem... mam nadzieję, że nie ja jedna pragnę już lata, wakacji, morza i słońńńńńńcaaaa!!!!
 
Kochane
co tu taka pustka????
grzebię już po allegro za prezentami świątecznymi dla dzieci? ni etylko od nas, ale i od dziadków, wujków. Tak już mamy ze sobie doradzamy ;-)

Bardzo proszę o wasze Typy??????!!!!!!!! Koszty obniżamy do minimum.
 
jh64bl.jpg
 
U nas też pierniczkowo, pozatym jelitówka też była.
Życie pędzi jak ten Ksawery...nawet nie wiem kiedy minął mi listopad, którego zwykle nienawidziłam szczerze.

Mikołaj przyniósł mi i Magdzie niezły prezent. W poniedziałek może coś więcej zdradzimy;)A wogóle chyba idzie ku dobremu.

Ula, śliczna choinka. Trochę zazdraszczam. Widziałam na fb.

Dominika, Dorotka kciuiki zaciśnięte za fasolinki.

Wanilka ja wstępnie mam plan co i jak kupić. Dla Hani mam Barbie, dla Oli będzie chyba garnuszek na klocuszek.
 
My kupujemy dla Karolci zestaw perfumy + zel I balsam do ciala Kate Perry a Lenka dostanie podobny zestaw ale Barbie, sie zrobilo kosmetycznie:-D

Kaka zycze wam aby sie wam powiodlo super cokolwiek planujecie:tak:

Dorotka sliczna fasolka:tak:

Wanilia ja ci nie pomoge bo masz chlopakow, dla chrzesniaka wysylam kase bo nie mam pojecia co chlopcu kupic, niech mu mama kupi co uwaza;-)

U nas jeszcze dziewczynki na dworzu sie bawia, dzis piatek, jutro nie trzeba wczesnie wstawac a pelno dzieciakow sie bawi.

Teraz przed swietami urwanie glowy, mam tyyle roboty, ale w sumie fajnie bo bedzie za co prezenty kupic tylko co ja mam mezowi kupic????????

Ja sobie zazyczylam szlafrok, bo moj juz jest bardzo stary I brzydki......

Zobaczymy czy bylam grzeczna:-p
 
reklama
Do góry