reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
A ja miałam pierwszy ciążowy sen.
Sniło mi się, że jesteśmy w kosciele i mój M mówi że dziś chrzciny naszego dziecka. No to ja w szoku bo nie wiem jak dziecko ma na imię, ani kto jest chrzestnym, ani nie ubrana na tą okazję...Strasznie sfochowałam;-) No i pytam jak dał dziecku na imię, a mój M ze tak jak w kalendarzu było w dniu w którym się urodził...Szymon. Odetchnełam z ulga i pomyslałam, ze Szymon może być heheheheh
 
Danusia wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!

Kaka będzie, będzie. Wszystkie miałyśmy porody expresowe :D

A mnie na sentymenty wzięło i tak sobie myślę, że rok temu o tej porze to w szpitalu na podtrzymaniu leżałam.... Troszkę szkoda, że u nas kolejnego dzidziola nie będzie ale są ważniejsze rzeczy.... trzeba jakoś żyć dla tych które są. Po co kolejne dziecko jak będzie mieć matkę inwalidkę....Najwyżej adoptuję :p:D

No a ja się pochwalę, że Przemol w końcu zaczął normalnie jeść i chyba z kilogram przybrał na wadzę podczas pobytu u dziadków :D Ciekawe czy przekroczył 8kg.
 
Mloda niestety przed wyjsciem stwierdzila, że wybiera opcje all inclusive i że moze z solarium skorzysta,wiec się grzejemy. Co niestety nie do konca się jej podoba, bo mamy z cycem nie da się pod lampe wlozyc. A że mi ekodziecko się urodzilo, to smok i butla sa bleeeee. Cyc moze być ale na jej warunkach.musi odpowiednio chwycic, bo inaczej foch.
 
Trina, to dopiero początki wymagań;-):-D

Czuję się jak staruszka: rycham tak okropnie, że w nocy przytulać do kibelka się muszę od tych spazmów, spać mi się chce non-stop, a dzisiaj w poradni stwierdzili, że chyba mam tarczycę znowu chorą i a-piat - od nowa na tabletki pewnie pójdę.

Jak piszecie, że drugie będzie expres, to ja chyba w domu urodzę jak coś. Przy młodej pierwsze skurcze miałam o 9:40 a o 13:33 już ją ściskałam. A w domu byłam na drugi dzień rano. To po co sobie głowę zawracać szpitalem??? :-D:-D:-D
 
reklama
Hej - dni tak szybko uciekają, że czasem to nie wiem czy to środek tygodnia czy weekend :sorry2:
Ale nareszcie trochę luzu - w sobotę obroniłam się i kolejne studia za mną :-)

Danusiu gratulacje jeszcze raz - szybko się uwinęłaś z maleńką :tak:

Natusiu wszystkiego naj - ach 26 :-) też tyle chciałabym mieć znów :-p

Kaka sen super i jaki proroczy - ciekawe czy będzie u Was chłopczyk czy dziewczynka - najważniejsze, że zdrowe.
A kiedy usg? Trzymam kciuki :tak:

Daguś - biedulko zdrówka życzę.

Evelajna i dla Ciebie zdróweczka. A Tuśka najwidoczniej miała złe dni a przecież ona taki Aniołek jest :tak:

Dziś ostatki - no i od jutra mocne postanowienie - zero słodyczy i więcej ćwiczeń - taka cicha nadzieja, że utrzymam się z postanowieniem przez te 40 dni.
Liczę, że na wiosnę wkroczę z mniejszą liczbą kg :-p

A tak poza tym to stara bida - w zeszły piątek byłam u gina. Dał jakieś globulki i mam przez najbliższe 10 dni powstrzymywać się od stosunku - hmmm średnio mi się to podoba, bo może .... :-p ale cóż najwyżej następnym razem :-D
Dobra uciekam do kuchni i nie gadam już bzdur :-p;-)
 
Do góry