reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Agamir będzie dobrze dasz radę. Mi powiedzieli że jak wytrzymam do 34 to będzie sukces a ja wytrzymałam do 38 pomimo że w 33 prawie urodziłam a potem to też już leżeć musiałam ( choć średnio mi to wychodziło...). Ale tydzień przed porodem to skórcze miałam tak bolesne że myślałam,że się przekręcę. Normalnie modliłam się żeby już urodzić.( a ja ostatnio w kółko o tym samym :-p)

Kacper trzydniówkę przechodził pod koniec sierpnia. To był koszmar bo temperatura była powyżej 41 stopni i miałam problemy z jej zbiciem. Teraz obstawiam raczej zęby.
 
reklama
Bartusiu sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzien dobry:-) Jak znowu wyspana, ale tfu tfu nie zapeszam;-) Maly wstal o 8, ale do 8.40 bawil sie w lozeczku:tak: Grzeczny po mamusi:laugh2::rofl2:

Teraz zmykam na kawusie , narazie:happy:
 
Bartusiu w dniu urodzin wszystkiego najlepszego :-):-)

T. był wczoraj po drodze z pracy na plaży porobić zdjęcia, co się działo, jakie fale, ale ludzi ciekawskich mnóstwo
dziś ma od 12 wolne to w końcu na zakupy uderzę
miłego dnia :-)
 
Bartusiu sto lat

zimno, leje i wieje, a ja znowu sama bo M w trasie, ale niby 100 km od granicy już nie pada.
Młody zasnąl, ja chwila odpoczynku przed kompemi lece sprzątać.
kaka wg M to nic nie robie:-(, głowa nie
maksiowa fajna taka paczka,
wanilia ja młodemu daje klawiature od stacjonarnego:-)
marma zdrówka dla Kacperka
Dorotka to czeka cię przemeblowanie
Agamir trzymaj się w dwupaczku jeszcze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bartusiu w dniu urodzin wszystkiego najlepszego :-):-)

T. był wczoraj po drodze z pracy na plaży porobić zdjęcia, co się działo, jakie fale, ale ludzi ciekawskich mnóstwo
dziś ma od 12 wolne to w końcu na zakupy uderzę
miłego dnia :-)
Udanych zakupów :-)
Też Was boli głowa??:zawstydzona/y:
Mnie nie boli ;-)

Sto lat dla Bartusia!!!!!

Ja czekam aż Młody wstanie i ruszam na spacerek bo słoneczko nieśmiało wygląda zza chmurek :-)
 
Do góry