reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

O kurde padam na twarz, calą chałupę pozakrywałam folią bo jutro te cholerne rury wymieniaja w łazience i kuchni. A w niedziele imprezka urodzinowa. juz czuje jakie mnie sprzątanie czeka.młody śpi a ja lecę robić kąpu i kąpu ispac :-)dobrej nocki.pa.
 
reklama
witam i ja u mnie to samo co zawsze tylko dłuższe spacery bo mlodemu się coś poprzestawiało przez ta pobudkę. U nas lato- ja w krótkim rękawku, młody bez kurtki:-), poszliśmy do zwierzatek w agroturystyce- dziś upodobał sobie kotki- próbował je złapać i tak biegał za nimi, kozy no i kropka- jego ulubienica. u nas ślepa podłoga na wykończeniu- dziś wnęki.
 
Hej
dopiero się uporałam z obowiązkami. Ta robota jest nie do przerobienia. Zaczynam robić domowe porządki po lecie. Rychło i wczas, zaraz zima będzie. :sorry:Wyprałam M wszystkie koszule, bo moja szafa jakaś nie teges i wszytskie koszuliny pożółkły. :szok:
A pogoda dziś śliczna była. Poszliśmy z Szymciem na rowerek na dwór - urodzinowy prezent od dziadków. Kurczaczek zamiast jeżdzić, wolał pchać rower :laugh2: a myślałam ze to moja działka :cool:.

OK. lece poczytać co u Was.
 
czarna a jak ty chciałaś sesję jesienną, bez deszczu? ;-)
Magdasf to robimy imprezkę razem 17-go :-) super że plany mieszkaniowe się realizują
jeszcze któryś maluszek będzie zdmuchiwał świeczkę tego dnia?
Gosia dobrze pamiętam że chałupkę stawialiście? Jesteście już na swoim?

a ja się dziś trochę poleniłam, T. miał wolne do 14 więc długi spacer z córą zaliczył, potem popadało i siedzieliśmy w domu a Seba zrobił zakupy :-) (taka duża różnica wieku między dzieciakami też ma swoje zalety ;-))

a ja czekam na tą Oliwcię mojego siostrzeńca i się nie mogę doczekać, 6 dni po terminie ale gin mówi że zamkłe na cztery spusty, jutro ktg i zobaczą a jak nie to 10 paźdz. na patologię
Asia wyczytałam że u Ciebie w rodzince też się pojawi maluszek za jakiś czas, gratulacje :-):tak:
 
no to wyszedł mi post pod postem :-p
ale się uśmiałam :-D:-D:-D

A moje dziecko właśnie sobie przykleiło smarkami paluszka pod nosem i tak biega......:eek:
A ja razem z M leżymy plackiem w łóżku.... Tz on przed telewizorem a ja przed kompem a dziecko buszuje pomiędzy. Znowu mi się terminy imprez poprzestawiały... więc ja już nie wiem co i jak bo się pogubiłam. Dobrze że tych zaproszeń jeszcze nie wydrukowałam :eek: Ale co ma być to będzie.


Kaka jeszcze tylko tydzień do urodzin naszych dzieciaczków :-D
Oj bidoki! zdrówka życzę!!!

No...a ja juz taka podjarana jestem hihihi i się doczekać nie mogę:-D
A ja przed imprezą mam dreszcze jak ja ogarnę to wszystko. Będzie 15 osóby aż, tylko?!) no i troche muszę przygotować! :szok:

Czesc dziewczyny Nie poczytam was Z wiadomych przyczyn Choc nieobecnosci poczytalam.Napisalam tak dosc dlugiego posta Tutaj chcialam wam jeszcze raz podziekowac za wsio I oczywiscie nadal bede pisala co u nas Trzymajcie kciuki abysmy jutro wyszly Wiecej na zamknietym
Lece do malutkiej bo juz sie stesknilam :-)
Aha jutro chrzestna przychpdzi do Oliwki do szitala jakbysmy nie wyszly a ja ide do pracy zaniesc to pisemko o wychowawczy 3 majcie kciuki
POZDRAWIAM
Dorotka współćzuję i trzymam kciuki za Oliwcię.

O kurde padam na twarz, calą chałupę pozakrywałam folią bo jutro te cholerne rury wymieniaja w łazience i kuchni. A w niedziele imprezka urodzinowa. juz czuje jakie mnie sprzątanie czeka.młody śpi a ja lecę robić kąpu i kąpu ispac :-)dobrej nocki.pa.
Ups! ale będziesz mieć rozpierduchę, nie zazdroszę.

Szkoda, że ja nie mogę wpadać w ciągu dnia, przynajmniej nie miałabym kilku stron do nadrobienia :sorry:
w pracy mam neta, ale monitorowanego, z allegro się wytłumacze ale z BB nie bardzo :laugh2:

Dobrej nocki!!! przespanej!!:tak::tak:
 
wiitam ja z rana, młody wstał o 5.30 i szaleje- coś mu się poprzestawiało, a ja jestem sowa nie skowronek. u mnie też imprezka 17-go na 16 osób- prawdopodobnie, już w sobote zabieram sie za okna i grupsze porządki, część zakupków
 
Jak ja Wam zazdroszczę! Jak położycie dzidzię spać, to śpi i macie czas, na co tylko trzeba, a u mnie jak Młody spi, to muszę Julą się zająć, żeby go nie zbudziła. Ale jest jeszcze komputer, choć i on czasem jej się przeje.

Radek wstał o w pol do 7. Standardowo 6pobudek, przy 4 karmieniach...:cool: Młoda ma wciąż zapchany nos, ale słyszę że i Mały coś prycha i kicha i cieknie mu z noska...Ech jesień. Na działce nie byłam już dwa tyg. MIrabelko, my jeszcze nie na swoim. Narazie stan surowy zamknięty. Jedziemy niedługo na kilka lat do Stanów, żeby coś zarobić i wykończyć powoli. Poza tym mój Piotrek nie może się doczekać. Tyle razy mu wizę odmówiono, a teraz pojedzie naprawdę i na dłuższy czas. Może nie będzie tak źle, bo moi rodzice są tam na miejscu, Piotrka siostra z mężem i turystycznie moi teściowie (chociażby teraz tam są, więc w domu luzik). Boję się tego wyjazdu... I kość mi w gardle staje, że muszę nas spakować....:eek:
 
CZesc dziewczyny serdecznie witam . My na nogach od 6.30 mały wojuje na całego a od wczoraj jak mu sie cos nie podoba to wali głowa w co popadnie efekt 3 guzy. Nie wiem skadto podłapał bo nie ma gdzie ale zaczała tak robic. Mnie przesladuja juz sny z porodem i czy wszysto bedzie oki. Boje sie strasznie.
GOSIAKUREWICZ nie martw sie nie bedzie zle lepiej ze jedziesz z mezem niz tak jak moj wyjezdza co jakis czas bo maja tam swoja filie. Teraz tez tam jest wraca 30 październiaka a potem okaze sie kiedy znowu. My tez niestety jeszcze nie w swoim domku bo nie zdazylismy wykonczyc.MOze tam zostaniecie bo ja cały czas namawiam meza wyjazd ale on POLAK PATRIOTA i nie chce sie złamac.
 
Cześć Kobietki.
NOC KOSZMARNA.
Ja nie wiem co tej mojej Jagusce ostatnio jest zębów nie widać w dzień śpi w sumie tylko raz i to tak z 40 min a w nocy zamiast spać miauczy do 12 spi spoko a od 12 wstaje do niej z 40 razy.I w końcu nad ranem ląduje u nas.Acha i wstaje o 6.Konrad z nią trochę posiedzi a ja odsypiam ale cieżko odsypiać rano kiedy Jaguśka chałasuje wszystkimi zabawkami.

Ja mysle żeby w ten weekend albo w przyszly pijechać na tydzien do rodziców to troszkę odpoczne.
Kupiłam w końcu w czoraj Jaguśce ten kombinezon i odziwo tanio dałam wszedzie były po 85,95,i ppo 130 a ja kupiłam za 65 i jest spoko.

U nas słoneczko świeci chodzź ja chodzę zła jak osa przez to niewyspanie.

Dziewczyny czy wy robicie coś dla siebie?Czy wsio dla dzieci?Bo ja to nawet na solarke nie chodzę nigdzie.Jak ta kurka domowa.Myślałam żeby zapisac się i chodzićd na areobik 2 razy w tyg albo na jakiś język trza troch e wyjśc z domu.

Acha dostałam okres więc spoko:)
My dsie przenieśliśmy z kanapą do Jaguki pokoju bo tiu jest b ciepło a w naszej sypialni nie i b ędziemy musieli zostać tu przez zime.
Miłego Dnia kobitki
 
reklama
No a mnie jakieś fatum dopadło. Wczoraj wieczorem mi dysk wypadł i jestem uziemiona w łóżku i się ruszać nie mogę..... Normalnie nie wiem już czy mam się z tego śmiać czy płakać. Mam nadzieję że w miarę szybko dojdę do siebie bo ostatnio walczyłam z tym przez 1,5 miesiąca.....Tylko w tedy jeszcze Kacperka nie było.....a teraz nie mogę sobie na to pozwolić. K.... nawet dziecka nie mogę wsiąść na ręce:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No i jeszcze urodziny Kacperka :-(

A zapomniałam wczoraj napisać. M był wczoraj na badaniach kontrolnych w szpitalu na te swoje płuca i...... z jednego płuca mu się choroba wycofała :-D:-D:-D:-D:-D Co oznacza że może wyzdrowieje całkowicie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry