reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Viki jak widzę zmiana nastrojów cię dopadła. Ja tak nie mam (jeszcze hihi)
 
reklama
Kaka82 jeszcze raz bardzo mocno wam gratuluje tej upragnionej i wystaranaj fasolki. Tylko mi powiedz babo z kim ja będę teraz winko popijać:confused::cool2:


A to dla Ciebie i reszty mamuś, życze wam spokojnych miesięcy.

NAJPIEKNIEJSZY ANIOŁ
Oczekując dnia narodzin, chłopiec zwraca się do Boga: Jutro posyłasz mnie na ziemie, ale jak ja tam będę żył? Jestem zbyt mały i bezbronny?” Bóg odpowiedział: “Spośród wielu aniołów wybralem jednego dla Ciebie. Twój anioł będzie czekał na Ciebie i zaopiekuje się Tobą.” Chłopiec pyta dalej: Ale powiedz co będę tam robił? Tutaj w niebie nic nie robie, tylko śmieję się i śpiewam ze szczescia.” Bóg odpowiedział: “Twój anioł będzie śpiewał dla Ciebie i będzie się do Ciebie uśmiechał każdego dnia. Bedziesz czuł jego milość, a nieogarnione szczęście wypełni Twoje serce.” Ponownie chłopiec pyta: “ Jak ja zrozumiem ludzi, ktorzy będą mowić do mnie nieznanym językiem? Bóg odpowiedzial: “Od twego anioła usłyszysz wiele cudownych i serdecznych słów, jakich nigdy nie słyszałeś. Z wielką cierpliwością i troską będzie Cię uczył jak je wymawiać.” Chłopiec zapytuje: “A co powinienem zrobić, gdy zechce porozmawiac z Toba?” Bóg odpowiedzial: Twój anioł złoży Twoje rączki i będzie się modlił z Tobą.” Chłopiec zastanawia sie: “Słyszałem, ęe na ziemi jest wielu złych ludzi. Kto mnie przed nimi obroni?’ Bóg odpowiedział: Twój anioł będzie Cię bronił, gotowy oddać życie za Ciebie.” Mówi chłopiec: “Ale na zawsze pozostanę już smutny, bo nigdy Cię już nie zobaczę.” Bóg odrzekł : “Twój anioł zawsze będzie Ci o mnie mówił i pokaże Ci drogę, którą wrócisz do mnie, chociaż ja i tak zawsze będę przy Tobie.” W niebie zapanowala cisza, a na ziemi dały się słyszeć głosy i wtedy chlopiec pospiesznie zapytał: “Boże, jeśli już muszę opuścić niebo, to powiedz mi jakie jest imie mojego anioła?” Odpowiedział mu Bog: “Jej imie nie jest ważne. Będziesz ją wołał po prostu – MAMO
 
Czesc dziewczyny!
Viki, ja takie napady zlosci mialam tydzien temu, teraz juz nie mam, w zamian mdlosci i strasznie zle samopoczucie.:-Dhihi.(wierz mi, ze to drugie jest chyba gorsze!)
Moje wczorajsze przeciagnelo sie na caly dzien.Dobrze czulam sie tylko godzine, a wieczorem po powrocie do domu znowu to samo.Powiem Wam ze to straszne uczucie, ale dla Tego malenstwa zniose wszystko.Dorotka, ty masz juz jedna ciaze za soba, tez tak mialas?a ja k tak to jak sobie z tym radzilas.Dzis juz troche lepiej ale wciaz nie moge nic jesc.
 
Agnieszko w ciąży z Dawidkiem miałam mdłości, ale nie miałam przytulanek do kibelka hihi. Ogólnie nie miałam apetytu na nic, poza zupkami Amino. Najwstrętnjeszy zapach dla mnie to był zapach smażonych kotletów. Póki co teraz nie jest źle. Poprzednio na mdłości miałam z samego rana wodę przegotowaną z cytryną
 
Hej.
A mi sie dzis chce spac i spac i spac......
Powiedzcie co robicie jak macie wzdecie i problem z wyproznieniem bo ja mam juz od 3 dni i chyba mnie rozsadzi.
A czy ktoras z was bierze cos dowcipnie np. luteine,bo ja ma i jak wkladam tabletke to czuje koniuszkiem palca szyjke macicy. czy to normale??
Pozdrawiam.
 
Viki na zatwardzenia najlepiej dużo pić przegotowanej wody. Min 2 litry dziennie trzeba pic w ciagu dnia.
No dowcipnie nic nie biorę wię ci nie powiem hihi
 
I ja pocichutku powolutku do was przylanczam sie. Wszytko wyglada na to ze w pazdzierniku zostane szczesliwa mamusia:) Jutro smigam do gina by cos wiecej sie dowiedziec. Tydzien temu
w srode robilam bete i wyszla 60.81
 
reklama
Netula gratuluję !!!!!!!!!
A ja się chyba przechwaliłam. Zaczęły sie mdłości., ale nie witam kibelka całe szczęście. jest mi niedobrze
 
Do góry