reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

No mnie dzisiaj dopadła senność hihi. Padłam około 18.00 i spałam do 22.30 :-p. Spałabym dalej ale wolałam się przemęczyć trochę, żeby za wcześnie jutro nie wstać :baffled:. Frytki pomogły mi dzisiaj na mdłości a zaszkodziły na żołądek i musiałam się ratować dwiema nospami.
Dobranoc
 
reklama
Hej!
A ja nowu wracam pozno z pracy i nikogo juz nie ma:-(
Czarodziejka, dziekuje za poscieszajacego posta, jakos tak lzej czlowiekowi jak wie ze nie tylko on sie meczy:-D
Mam tylko nadzieje ze to sie niedlugo skonczy.Co do herbatki imbirowej to ja nie wiem czy sie przemoge, tak naprawde to jestem na etapie ze na nic nie mam ochoty, nie pije nic poza woda i nie jem nic innego jak tylko zupki chinski no i owoce.
Ale dziekuje Ci bardzo za rade.Z tym robieniem makijazu to masz dobry pomysl!Ja jak patrze w lustro to wydaje mi sie ze wygladam strasznie, oczy jakies dziwne i blada jak sciana.
A teraz dobre wiesci
Bylam dzis na pierwszym usg i widzialam moje malenstwo.Strasznie sie ciesze.Ma 6mm.I narazie wszystko ok.Jutro pokaze Wam fotke.
Pozdrawiam serdecznie i kolorowych snow;-)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Mam nadzieję , że mnie przygarniecie i weźmiecie pod swoje skrzydełka, bo narazie trochę przerażona jestem :)

O dzidziusiu dowiedziałam się w poniedziałek, chociaż podejrzewałam już jakis czas :) Wizytę mam dopiero 15.02, więc muszę wziąć na wstrzymanie i uzbroić się w cierpliwość..Według moich obliczeń moje słoneczko powinno przyjść na świat 10. 10. , ale to wszystko się jeszcze okaże :)
 
Witajcie kochane ja mam tyle roboty w pracy że nie nadążam czytac i pisać.Mam pytanko jak mam wkleic suwaczek ciążowy wiem że mogę kliknąć na któryś z Waszych ale potem jakie dane mam powpisywać?
 
Hej laseczki. No niestety mdłości sie nasilają. Ogólnie mam odruch ble na każdy zapach. Ciężko będzie, ale wszystko przetrzymam byle fasoleczka pięknie się we mnie rozwijała. Spaliśmy dzisiaj z kilkuminutowymi przerwami do 11.30 a i tak jakaś senna jestem
Agnieszko ja tak miałam identycznie w ciąży z Dawidkiem i chyba teraz się powtórzy ta sama historia (tle, że powitanek z kibelkiem nie miałam. Po prostu wstręt na wszelkie zapachy). Świetnie, że widziałaś się już z maleństwem.
Nabulko witaj wśród nas i gratuluję.
Anets przejrzyj od początku moje wpisy na tymwątku. Gdzieś pisałam instruktaż jak wkleić taki suwaczek jak mój
Miłego dnia kobietki
 
Witam bardzo serdecznie wszystkie przyszłe i obecne mamusie :tak:
Kolejna pazdziernikoweczka sie melduje.... :))))

Dwie grube krechy - jupiii jestem w ciazy :pPPP

Jest to moja druga ciaza, dlugo wyczekiwana, pierwsza poronilam w 9 tygodniu.

Gleboko wierze ze tym razem bedzie wszystko ok.....

Wyliczylam ze termin mam na 13 pazdziernika, ale z tego co tutaj wyczytalam roznie to bywa z tymi terminami, hihih..


Pozdrawiam serdecznie
M.
 
Hej Dziewczyny.

Dorota27, Agnieszka25 mam nadzieję, ze mdłosci trochę przycichną...mnie czasem mdli na wieczór.

Gusia, Nabuko i Modliszka witajcie w mamach październikowych. Coraz wiecej nas tu i mam nadzieję, że juz zawsze będzie ty tylko wesoło:laugh2:

Pozdrawiam wszystkie mamusie. Głowy do góry.


13 lutego mam wieczorem wizytę u gina. Już sie doczekać nie mogę. Mąż chciał iść ze mna ale stwierdziłam, ze go zabiorę jak będzie serduszko bić:)
 
Antes...kilka stron wcześniej wszystko jest wyjaśnione z suwaczkami:) Musisz chyba wpisać datę ostatniej miesiaczki....popróbuj sobie...będzie ok.
 
reklama
Ja dzis bylam oddac krew do badania tak jak lekarz nakazal;)za 2 tyg kolejna wizyta u gina to juz wiecej ebde wiedziec:) Narazie zadnych mdlosci nie ma tylkoz awroty glowy.. Mam andziej ze na tym sie zakonczy.
Witam tez nowo przybyle:)
 
Do góry