reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Lekarz już jutro :) dziewczyny to Was juz wszystkie mdli ?? mnie tylko bola piersi i brzuszek ale jem mnostwo.... zwlaszcza lodow i deserow :) Powiedzcie skad jestescie Mamusie Pazdziernikowe ? :)
Ja reprezentuje Gdańsk ;)
 
reklama
Agnieszko pamiętam o naszym wąteczku i na pewno nie zniknę stąd
An ja pochodzę z Torunia, ale mieszkam aktualnie w Irlandii
Anets mi też bardzo brakuje spania na brzuszku
Mnie raczej nie mdli. Jeśli już to tylko chwilkę i bez większych ekscesów
 
Witajcie!
Chcialabym pochwalic sie Wam ze piersze spotkanie z muszla klozetowa mam juz za soba.Jak rano wstalam to myslalam ze umre:-(Nigdy w zyciu nie czulam sie tak zle.Taraz jest juz troche lepiej, sprobuje wziasc sie za obiad, ale nie wiem czy dam rade.Kurcze myslalm ze mnie to akurat ominie;-)
An ja pochodze ze Slupska, czyli calniem niedaleko Ciebie, ale od 2 latek mieszkam w Anglii.
 
ojoj jedna w Iralndii a druga w Anglii..daleko !

Agniesia25 gratuluje spotkania z muszlą ;) podejrzewam, ze to nie było zbyt przyjemne .. jednak z drugiej strony milo, że dzidzia daje o sobie znać :) ja dzis jestem straaaaaasznie spiaca i ciagle ziewaaaam ! mam nadzieje, ze te pierwsze objawy szybciutko ustapia :)
 
Widzę, że Fasolki zaczynają dawac o sobie znac. Ja narazie nie maiałam bliskich spotkan z muszlą klozetową, choc dziś w nocy bardzo źle się czułam i myślałam, że zaraz polecę... Też miałam takie kłucia w brzuchu i jajników, lekarz dał mi na wszelki wypadek duphaston gdyby coś się działo... Ale narazie wszystko ok.


Wielki apetyt na owoce to podobno objaw rozwijąjącego się pod sercem SYNA...

Ja na pierwsze usg jeszcze musze poczekac do 20 lutego ale ciesze się, bo przynajmniej jak już zobaczę fasolkę to od razu z bijącym serduszkiem.


A ja jestem z Żor (to na śląsku)...
 
Ja mam jak najbardziej apetyt na owoce, z drugiej strony moj tescik bardzo szybko pokazal 2 kreseczki(6dni przed@) a to niby wrozy na dziewczynke wiec kurcze MOZE BEDA BLIZNIAKI!!! To by sie moj maz ucieszyl, on caly czas wszystkim mowi ze to beda blizniaki hihi.Ale by bylo....
 
Cześć Dziewczynki

Ja też uwielbiam mandarynki:-D Pani w warzywniaku już zawsze wie jak mnie widzi co będę kupować. Jednakże ostatnio jakieś suche te mandarynki...

Wiem, ze nie można się denerwoać ale ja mam z tym kłopoty. Jest kilka osób, które zawsze dawały mi się we znaki i nic tego nie zmieni. Za to tak jak i Wy - często głaszczę się po brzuszku.

Wieczorami padam nieprzytomna i budzę się o 6 rano, a potem już spać nie mogę:-(

A co do mdłości...bardzo delikatne i bardzo rzadkie.

I co najważniejsze i najdziwniejsze - wogóle nie mamochoty na słodycze, a zawsze je uwielbiałam:angry:
 
Ja się całe szczęście nie witam z kibelkiem. Ale dzisiaj lekko mnie mdli i mam lekkie zawroty głowy. Poza tym normalnie.
 
reklama
Hej.
Ja ostatnio jestem bardzo wybuchowa,dzis w pracy myslam ze pozabijam wszystkich a po poludniu jak zajechalm do mamy na obiadek to warknelam na nia za byle co. Mam tyle w sobie agresji ze najchetniej bym krzyczala:wściekła/y:, choc mam tez momenty ze z byle powodu placze.A teraz jak to pisze to moj pisek sie tu krzata i to tez mnie denerwuje.:dry: Mam nadzieje ze mi to przejdzie. Tak sobie myle ze juz bym chciala miec duzy brzusze i czuc ruchy dzidzi:-) Dopada mie tez depresjia. Mamusiu kochana moje stany emocjonalne mnie przerazaj i zaskakuja:confused::confused::confused::confused:
A wy tez tak macie czy moze mnie juz lekko "wali na dekielek";-)
Pochodze z Leszna Wlkp.
Pozdrawiam.
 
Do góry