reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Świetne podejście Leika. Lepiej się miło zaskoczyć niż nieprzyjemnie rozczarować
 
Witajcie tu przyszła sierpnióweczka
wszystkim pażdziernikowym mamusiom GRATULUJE!!!!!!
chyba się nie obrazicie jak będę tu czasem zaglądać tymbardziej że ja też urodziłam sie w pażdzierniku :-):-):-):-):-)

___________________________
img-19082008015.jpg
 
Czesc Dziewczyny.
Wczesniej pisalam w watku dla starajacych sie ale teraz wiem na 100% ze jestem w ciazy, bylam w pwiatek u gin. i potwierdzil. Wiec sie zapisuje.Kazal mi brac luteine 2 razy dziennie, nadal folik, witaminik, oraz nospe na skurcze 3 razy dziennie.Mamy z malenstwem duzo wypoczywac i mam sie nie denerwowac a jak cos bedzie nie tak to przyjsc i da zwolnienie z pracy ale na razie nie chce bo moj maz stwierdzil ze zaczekamy do 3m-ca ciazy bo jesli cos zlego ma sie stac to lepiej teraz nic pozniej (pierwsze dziecko stracilam w 24tyg. ciazy:-( )

Termin porodu mam na 3.10.2008r. tak jak Agniesia25 ciekawe czy sie sprawdzi ;-)
Dorota27 mam taki sam problem z pieczeniem,ale lekarz mi nic nie zapisal bo powiedzial ze wczesna ciaz i ze nie chce szkodzic lekami w pierszych tygodiach a tobie zapisal od tak i nic nie mowil??
Kaka82 i Anets napewno jestescie ;-) ja tez nie dowierzalam jak wy.
Załaczam jako pierwsza zdjecie mojej fasolinki;-) i czekam na wasze fotki.
Pozdrawiam cieplutko.
 
Witaj VIKI!!!Milo ze do nas dolaczylas!Fajni ze mamy termin porodu na ten sam dzien, dobrze ze jestesmy z innych miejscoosci bo bysmy sie nie pomiescily na porodowce hihi.;-)
Fajnie ze masz juz zdjecie usg swojego malenstwa, ja wybieram sie dopiero w srode.Udalo Ci sie posluchac bicia serduszka, czy to jeszcze za wczesnie???
Jak sie czujesz?Pamietaj o stosowaniu sie do zalecen lekarza.Pozdrawiam cieplutko:-)
 
Viki fantastyczne zdjecie. Jak ja chce zobaczyć swoje dzieciatko. Chyba na 11 lub 13 lutego umówię się z gin
 
Viki cos z tym Twoim pierwszym suwaczkiem nie tak, jakas krotka wychodzi Ci ta ciaza:-D.Ten drugi jest chyba lepszy hihi;-)
Kaka, ja tez chcialabym tak jak ty miec juz takie zdjecie swojego maluszka, mam nadzieje ze w srode wszystko bedzie ok i bede mogla pochwalic sie swoim.Do 11.02 tez juz niedaleko wiec czekam i na twoje:tak:
 
reklama
Hej Agniesia.

Naczytałam się dziś tyle i zaczęły do mnie złe myśli nachodzić, ze może jest cos nie tak...
oD czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze bardzo delikatnie ...miejmy nadzieje, że dzidziuś robi sobie miejsce;-)
 
Do góry