reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Jest jeszcze kilka opcji do przmyślenia.
1. Chorobowe na macierzynskim
2. Opieka nad dzieckiem
3. Roczny urlop zdrowotny ale to chyba dla nauczycieli??
 
reklama
Wiecie co może jestem wyrodną matką ale ja już marze o powrocie do pracy. Mam nadzieję że uda mi się to jak najszybciej i oczywiście żeby mały był koło mnie. Dlatego już szukam opiekunki do niego na parę godzin tygodniowo.
 
Wiecie co może jestem wyrodną matką ale ja już marze o powrocie do pracy. Mam nadzieję że uda mi się to jak najszybciej i oczywiście żeby mały był koło mnie. Dlatego już szukam opiekunki do niego na parę godzin tygodniowo.

Ja dzisiaj przeglądałam tą nową opcje na forum o opiekunkach. Nam by się przydała tak pomoc żebyśmy spokojnie na zakupy mogli wyskoczyć albo po prostu do kina czy nawet głupi spacer.

Minisia to szybko udało się z nową pracą i fajnie, że z M, życzę powodzenia żeby udało się dogadać.

Powrót do pracy to przykra i miła sprawa. Pamiętam jak ja wracałam po Martynce, ale ona miała wtedy 10 miesięcy i na wychowawczy poszedł mój M. Teraz też jak już wcześniej pisałam zostanę na wychowawczym do końca roku. Mam też tak jak Marma, że chętnie bym poszła już do ludzi, ale szybko mi przechodzi ;-)
A dzień minął jakoś szybko. Tym razem na spacer poszliśmy po obiedzie i też fajnie było. Wydłużam córce trasy i jestem pod wrażeniem, że już tyle jest w stanie przejść - często trasa jest podwójnej długości, bo ona biega w tą i z powrotem :-D A ja generalnie po przespanej nocy jestem jakaś taka zmęczona. Chyba chce już wiosny :dry:
 
MAGDA to fajnie ze juz w domu :-)
MINISIA masz racje to jest smutne i straszne wracac do pracy Ja jak o tym pomysle to mi az slabo Ale ja nie wiem czy wroce do pracy bo nie mam z kim zostawic Oliwi Wogole tego nie widze Juz tak malo czasu zostalo a ja nie mamz adnego planu zadnej opcji :-(
MARMA nie wiesz ze u nas sa same wyrodne matki hihihi zart

Mnie leb boli Oliwia wykapana i pojedzona wlasnie i spi od 10 min ale jakos mi sie wydaje ze dlugo nie pospi bo to nie jest godzina do spania nocnego tylko do drzemki Kurcze moglaby juz spac do rana Oczywiscie z pobutkami :-)
Ide sie polozyc bo ta glowa wrrrrrrr
 
A u nas była koleżanka z bloku z miesiąc młodszym synkiem, potem mama wpadła. Zjedliśmy obiadek i oglądamy ręczną. Marika próbuje zasnąć.
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanko czy jak karmicie piersią stosujecie jakieś kremy antycellulitowe lub wyszczuplające a jak tak to jakie? Słyszałam różne opinie na ten temat i zastanawiam się nad tym czy może nie zacząć się czymś smarować?
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanko czy jak karmicie piersią stosujecie jakieś kremy antycellulitowe lub wyszczuplające a jak tak to jakie? Słyszałam różne opinie na ten temat i zastanawiam się nad tym czy może nie zacząć się czymś smarować?

powiem Ci szczerze, że mam mniejsze rozstępy i cellulit niż przed ciążą... :szok: :-) to chyba dlatego, że pigułek nie biorę

a stosuję tylko balsam ujędrniający Dove
 
Witam!Widzę,że nie tylko ja ubolewam nad porotem do pracy grrr....Dzisiaj dzwoniłam do pracy zapytać się o te 2 tygodnie dodatkowego macierzyńskiego i o zaległy urlop,no i powinnam wracać do pracy 15 kwietnia;-(jako,że jestem na karcie nauczyciela,chyba będę musiała....o kurde,oglądam własnie meczyk polska-norwegia naszych szczypiornistów i jestemy fuksiarzami:-)ale jaja,no dobra wracam do tematu...nie chcę wracać jeszcze do pracy,zwłaszcza że karmię jeszcze piersią i będę na etapie początków podawania małemu nowości do jedzonka,a poza tym serce by mi pękło z bólu,dlatego chcę pociągnąć zwolnieniami do końca roku szkolnego,potem wakacje,a potem to już prawie roczek mały będzie miał,więc bedzie już fajowo...Pozdrawiam
 
reklama
Do góry