reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witajcie mamuśki te już rozpakowane i te jeszcze nie:-)

U nas też czas leci teraz bardzo szybko bo mała regularnie co 2,5 godziny się budzi (takie malutkie a jakby zegarek w środku miało:-D), popije mleka i śpi, karmię ją moim mlekiem ale odciągam i je z butelki narazie bo na początku tak jak u Minisi byla non stop przy cycu, ale bardzo płakała bo zbyt łapczywie jadla i wciągała dużo powietrza i bolał ją brzuszek, a teraz je z butelki i nie to dziecko wcale nie placze oby tak dalej, jak już się nauczy to będę ją dostawiać do piersi spowrotem, żeby się nie oduczyła ssać bo zamierzam ją karmić dlużej tym bardziej że mam tyle mleka żebym jeszcze drugie wykarmila:-D
Widzę że macie rożne smaki i różne pyszności gotujecie a ja już niestety muszę uważać tego nie wolno tamtego nie wolno
Dorotka Ty sobie pojedz jeszcze tego lecza bo potem długą będziesz mieć przerwę:tak: smacznego!!
Zmykam ściągać mleko bo aż mi ciężko:-D
 
reklama
Witajcie :) ost. nie miałam weny do pisania wszystko mnie bolało, brzucho mi sie stawia od paru dni i tak jakoś dennie się czułam, ale reguralnie was podgladam:)
Mam do was pytanko jak to jest z tym czopem, czy jak odejdzie to już niedlugo powinnam się dzidzi spodziewać?
Bo byłam dziś u gina chyba po raz ost przed porodem.
Emilka ma już jakieś 3500 (-/+200), no i wyglada na to że zaczyna wybierać się na świat. Szyjke mam skróconą i jakieś 2cm rozwarcie.:) a kuje mnie niesamowicie i od dwóch dni mam dość częste skurcze, w sumie 38 tydz skończony, 39 (w sobote kończe). No i dziś gin mnie widać posmyrał porządnie po podwoziu i jak przyszłam do domu to na wkładce znalazłam taka dość sporą ilość brunatnej wydzieliny. Więc to chyba czop się ruszył :)
a mała charcuje mi tak po brzyszku, że masakra :)

kochana mam dokladnie wszystkie objawy jak ty tylko tyle ze ja w niedziele koncze 39 tydzien ja tez mialam brazowa wydzieline ale mnie gin uprzedzila ze po badaniu moze tak byc mam nadzieje ze to juz zbyt dlugo nie potrwa pozdrawiam:):-)
 
OOLIVIA trudno stwierdzic czy to czop czy po badaniu :crazy:Ale jakos mi sie wydaje ze i Ty sie zaniedlugo rozpakujesz :tak:
MALAULKA juz 2 razy jadlam leczo dzis :-D

U mnie bez zmian czyli wieczny bol brzucha i dzis nawet zaliczylam dosc bolesne skurcze A teraz mnie boli czasem podbrzusze Ale u mnie to ostatnio NORMA:crazy:jUZ SIE ROBIE TROCHE ZLA STARAM SIE NIE WKURZAC ALE TROCHE MI SIE TO NIE UDAJE :no:
Na spacer z M nie ide bo sie rozpadalo i po 20 pojde spac aby ten dzien sie juz skonczyl Bo kazdy dzien przybliza mnie do OLIWI :tak:
 
Minisia tak to juz jest z tym karmieniem piersia, ale w miare uplywu dni dochodze do wniosku ze butelka nie jest taka zla.Ja tez sie wychowalam na butelce i raczej nie choruje, nie mam alergii a baba ze mnie wyrosla ze hoho:-D
Ja dzis bardzo szczesliwa, byla polozna i mala przybiera juz na wadze.Serducho mi sie raduje jak nie wiem co!!!Ma juz 4350(ur.4055)a dzis ma dopiero 16dni.
Caluje Was mocno i lece zrobic cos dla m na kolacje, biedny juz musial wrocic do pracy i teraz tytko dzwoni i kaze ucalowac mala od tatusia, a jak mowie ze placze to on odp. ze to napewno z tesknoty za tatusiem:-p
 
Boziu a ja od jutra biore sie w garsc. Przez dzisiejsza pogode (co chwile padało) normalnie m iałam takiego lenia ze wiekszosc dnia przesiedziałam przed kompem czekajac az moze cos sie u mnie ruszy:-D:-D:-D
Az jestem zła na siebie i to bezczynne siedzenie:-p
 
blond więc w domu znowu spokój, oj jakabym swoja mamę słyszala, jej jakaś koleżanka powiedział o monitorze oddechu i teraz mamy, więc poco przewijak, karuzela, ale jak cos od kogoś usłyszy to kupuje
Ewela nieprzejmuj się moja stwierdziła ze dziecko przez karuzele oczopląsu dostanie i ze niepowinno nić wisiec nad łóżeczkiem i ze kiedys tego nie było. Teściowa jest barziej na czasie bo chrzesniak ma 5 lat.
gosia a za mna ostatnio chodza tłuste rzeczy lub mało zdrowe, a jak zjem cos tłustego to zawsze to odchoruje, właśnie teraz tak mam pierog ruskie odgrzane na masełku, pomysł M, zjadłam 4 i zdycham już mi M miete parzy
Martynka i jak po ktg
minisia oj krzywdy nie robisz, ja z cesarki i też na butlach wykarmiona a jaka teraz jestem:)
dorotka będzie dobrze ty masz jakies objawy a ja ic i to mnie martwi
motylek oj dobrze ze mala zdrowa
oolivia ja maiałam tak po badaniu miesiąc temu
 
Ja byłam na SR było o stanach przejsciowych u noworodka, potem powrót na obid, wizyta, ktg, stajnia i tak mi minął dzień. Teraz jest mi niedobrze bo zjadłam 4 pierogi ruski odsmarzone na mase lku, a ja tłuste zawsze odchoruje i sie mecze. jejku strasznie sie boje
 
PATRYCJA CO z tego ze mam jakies objawy Jak ty juz za tydzien z malym hakiem bedziesz rozpakowana A ja sie zaloze ze ja jeszcze nie :wściekła/y:
Tez bym se poszla na KTG ale juz wiecie jak to u mnie jest :wściekła/y:

Mnie coraz bardziej podbrzusze boli I tak mi przyszlo do glowy ze jak mnie tak boli i boli to ja sie nigdy nie zabiore do szpitala bo bede myslala ze tak ma bolec :baffled:Tak sie zastanawiam ze jak ma mnie mocno bolec aby isc do szpitala Ale mam mysli co nie :baffled:
Mala ma teraz czkawke i chyba jej to przeszkadza bo sie do tego wierci :tak:
 
reklama
gosiakuprewicz, ppatqa - hmm nie wiem może faktycznie po badaniu,
ale z tego co czytałam teraz na necie o czop może miec kolor różowy
i brunatny i mieć konsystencje galaretki,
a jeszcze mi się nie zdarzyło mieć jakieś dziwnej wudzieliny po wizycie u gina:)
mi na szczęście jieszcze nie puchna paróweczki u stóp:)
ale już mi się parę razy zdarzyło napęcznieć wieczorkiem jak byłam zmęczona,
tak że ledwo w buty się wcisłam -okropne uczucie

dorota123456789 - też mam taką nadzieję, chodz im bliżej końca tym mam większe obawy:)
pewnie jak większość z was, też miałam iść wieczorkiem na spacer z mężem,
ale puki co jego jeszcze nie ma;/ dalej w pracy siedzi i dopiero pewnie k 21 bedzie jak zwykle,
a ja czekam i czekam z obiadkiem na niego i się doczekać nie mogę.

czarna79 - mam nadzieję, że to kwestia czasu, mój gin powiedział:
że wszystko już się ładnie przygotowało i,że pewnie za dwa tyg to się już nie zobaczymy,
teraz to tylko na skurcze mam czekać :)
i że się moge pobzykać albo sobie piersi masować, żeby je przyśpieszyć:)

małaulka - ŚLICZNIUTKIE MALEŃSTWO :) GRATULUJE !!! drugiej pociechy

marianna3 - hehe no to nieżle te same objawy, praktycznie ten sam dzień porodu ,
hehe ciekawe która znas pierwsza wyląduje na porodówce

Agniesia25:) - słodka kruszunka, tylko se cieszyć, że przybiera na wadze:)
 
Do góry