reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

MALENA ciesze sie ze z mama oki :tak:
MADZIU MILEGO WIECZORA Z M :tak:
MARMA odpocznij sobie

Mnie cos glowa boli i hcyba dzis wczesniej sie poloze.
M juz w domu dostal troche kasy i fajne ubranko dla Oliwi i sliczny elegancki kocyk dla niej :tak:
 
reklama
Dziewczynki ja znikam juz dzisiaj bo obowiazki wzywaja kolacja, kapiel szykowanie ksiazek do szkoly i ciuszkow.Potem posiedze z mezem i nacieszymy sie soba bo jeszcze jutro i emigracja;-)

Moje bóle nic sie nie rozwijaja mysle ze to oberwanie albo nadwarezenie miesni :baffled: bo napewno nie skurcze:no:
Dobra uciekam do jutra papapapa
Kurcze tak sie czuje jakbym juz jutro jechala do szpitala i zegnala sie z wami.Wiecie co? to bedzie trudne bo naprawde jakosc czlowiek zyje tym BB i wami:tak: strasznie mi bedzie zle tam bez was ale smutki to jutro:tak:;-)
DOBRANOC
Wlasnie sie dowiedzialam GRATULUJE!!!!!!!!!ANETKO!!!!!!!!!!!!!!!!!CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kamien z serca normalnie
 
Ostatnia edycja:
Hej nieodzywałam sie cały dzien bo byłam u gina a potem zaszalałam na zakupach:-D:-D:-p:-p:-pa co!!!!! taka piękna pogoda:tak::tak::tak:
Niestety jestem nadal pozamykana:-(nieiwem kiedy urodze:-(mam juz skierowanie na patologie jesli tydzien po terminie nieurodze. Kurde M by sie przydał:-p:-p:-pSorki ze niena odpowiednim wątku:sorry2::sorry2::sorry2:dobra uciekam was poczytać.
 
Ojjj.. coś cichutko się nam zrobiło na BB :tak:, czyżby wszystkie mamy udały się już na porodówkę :-)(?). U mnie wieczór mija w miarę spokojnie.. Cały czas lecę na tabletkach przeciwbólowych i leżę.. Udało mi się dzisiaj porozmawiać z mamą.. Wg. niej powinnam jak najszybciej udać się do szpitala i olać jutrzejszą wizytę w przychodni.. Już sama nie wiem co robić.. :sorry2:. Może faktycznie mama ma racje.. :confused:.

minisia - Wiem, że pobyt w szpitalu to ciężka sprawa..,ale pomyśl o tym,że wychodząc z niego - będziesz już szczęśliwą mamą :tak:;-).
 
EWELA Czarna ma racje nosisz w brzuszku kolejnego uparciucha :-p
ANNA no cos dzis tu cicho Jak czesem nie nadazam za czytaniem tak dzis malo tego jest.Wiesz co skoro tam u Ciebie lepiej sie obchodza tzn bardziej fachowi sa w szpitalu to mama ma racje ze moze lepiej isc na te 2 czy 3 dni ale cie pozadnie zbadaja i bedziesz wiedziala co i jak.Ja tez ale wczesniej mialam dziwne bole i poszlam sama dobrowolnie do szpitala i zyje heheh

Moj M juz poszedl spac co do niego nie podobne Ja tez juz wam mowie DOBRANOC MAMUSKI :-D
 
reklama
Do góry