reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

A ja przywitam sie z wami jeszcze i tu:-):-):-):-):-):-)
i przejrzę sobie co tu naskrobałyście od wczoraj no i musze poszukać jakiegoś piknego suwaczka:-p:-)
piękne suwaczki Justynka
Witajcie wieczorowo.:-)
czarna79,dorotka dziękuję że pamiętacie jeszcze o mnie;-)
motylek6 cieszę się że mała rośnie a Ty wracasz do formy po porodzie.:tak:
małaulka śliczna uczennica z Twojej córeczki:blink:
gosiakuprewicz fajne przeżycia Cię doświadczają:tak:
ppatqa to pracowity dzionek miałaś.Teraz odpoczywaj.;-)
Agniesia25:) śliczne słowa:-)
Normalnie nie miałam czasu wejść, w czwartek cały dzień na działce byłam, przekopałam pół działki-myślałam że coś się ruszy z moim porodem a tu nic:baffled: W piątek rano znów byłam na działce, a po południu na zajęciach bo już zjazdy mi się zaczęły:sorry2: Ja mam termin na jutro, ale coś czuję że synek tak szybko nie wyjdzie.:no:Wszelkie sposoby na przyśpieszenie porodu nie pomagają: herbata z liści malin, wysiłek, sex, olejek rycynowy...Chyba mały uparciuch mi w brzuchu rośnie... Jutro znów na 8 zajęcia, a potem jedziemy na chrzciny do mojej siostry ciotecznej -córeczki:-) Więc nie będę myślała o tym poniedziałku:baffled:
Piłaś olejek?????
A dlaczego u was tak szybko wywołuja???(choc nie powiem ze zazdroszcze:-p)

No kolezanki zamiast na porodówke to wy urzadzacie sobie nocne pogawedki:cool2: Nie ładnie nie ładnie:wink:

Ja juz ładnie m ieszkanko sprzatnełam, obiadek sie gotuje pozostaje tylko pyrki obrac;-) i tyle. Wczoraj u nas Tesco otworzyli wiec chyba dzisiaj sie przejde obadac co tam maja a przy okazji i spacerek bedzie. Natomiast pozniej idziemy na ur do bratanka (2 lata) To tyle jak narazie:cool2:

A gdzie nasza Minisia?????
 
reklama
Witam niedzielnie
ja tez w caloscie dalej.
w nocy znowu mialam milego goscia:tak:pogadalismy( a wlasciwie ja pogadalam jak zwykle:zawstydzona/y::-p)1 godzine w tygodniu jestem szczesliwa.zawsze cos:tak:
u mnie wlasciwie nic ciekawego sie nie dzieje oprocz paralizujacego strachu ktory mnie co chwile dopada jak pomysle o tym co mnie czeka.ale juz nie chce dolowac bo samej mi ciezko nawet o tym myslec.
u mnie piekne sloneczko.jeszcze jakbym miala sile chodzic to bym sie na jakis spacer wybrala ale chyba bedzie jak zwykle...100 m i d....brzuch mi zaczena walczyc i reszta dnia przelezana bo wszystko boli.chyba tylko ja taka nieudana tu jestem:-(Wy macie jakies resztki sil jeszcze...
 
ANNA u mnie wczoraj pogoda byla barowa Ale dzis sloneczko swieci slicznie ale jest zimno :-pAniu a jak tam dzis twoj brzuszek ???????
PPATQA masz racje jakos sie mam od wczoraj z tym moim brzuchem ale moze to i dobrze bo moze sie cos tam na kiedys przygotowuje :tak:
MARMA no to gratuluje NOWEGO FACHU ;-)

Mnnie dalej brzuch pobolewa ale raz mniej a raz wiecej Nic na to nie biore zadnej nospy bo co ma byc to bedzie :tak:Wiecie co ja dzis podjelam decyzje ze na dniach sie dowiem jak to jest w szpitalu w KATOWICACH
Jesli tam bedzie tak ze wywoluja niedlugo po terminie to planuje tam pojechac rodzic jak nie urodze do 26 pazdziernika .W tym tygodniu moze sie dowiem jak tam robia i bede myslala dalej.Katowice sa jakies 45 km odemnie i ja nie mam samochodu i ciezko bedzie ale najwyzej jak M bedzie w pracy to sama urodze Juz jakos wole urodzic tak 5 dni po terminie i sama niz 2 tygodnie po i z M .Jakbym tam rodzila to ciezko byloby tez z odwiedzinami bo M w pracy i nie wiadomo jak mu to tam wyjdzie kiedy ma byc w pracy a kiedy ma wolne no i mama sama autobusem nie pojedzie do mnie Ale wiem ze jakbym urodzila w Katowicach to przyjaciolka z mezem przyjada choc raz do mnie samochodem wiec mama sie z nimi jak co to zabierze A moze nawet jakby co to M urodzilby ze mna Ale to jest jedna wielka niewiadoma Ja mam nadzieje ze Oliwia sie zdecyduje przyjsc przed TP :-D
Bardziej zalezy mi aby Oliwia za dlugo nie siedziala w brzuszku bo ja tez slyszalam juz kilka zlych histori o przenoszeniiu a ja wiem jak to u nas jest w szpitalu ze czekaja i czekaja :baffled:
ja umylam wlasnie wlosy a na 12 ide z M do kosciolka :-D
 
EWELA ja widze ze ty bardzo spokojna jestes :-)
ASIU przestan tak gadac ze tys nieudana Ja tez jakas niedorobiona jestem Kosciolek mam pod nosem a kosciol jest na rynku i po stac mnie na to aby tylko wrocic do domu przez rynek Jak jeszcze niedawno spacerowalam wiecej tak teraz juz bardzo malo wychodze i jest mi z tym zle bo ja lubie spacerowac :-(
CZARNA to milych zakupow

Mnie Oliwia teraz skopala az jeczalam z bolu :-)
 
No to i ja sie w koncu witam prawie ze z rana:-D Zasnelam dopiero o 5 ale jacek i zosia pozwolili mi troche pospac i dopiero o 10 obudzili mnie sniadankiem do lozka:happy2::happy2:
Dzisiaj w nocy mialam kolejna porcje galarety najpierw biala z krwia a pozniej ciemno brazowa i bylo jej znacznie wiecej niz ostatnim razem. Zobaczymy moze sie cos ruszy a moze nie, brzusio daje o sobie znac, moze nie bolem bo on to dopiero bedzie przy porodzie, ale takim niemilym uczuciem a czasami troszke kuje.
Z zosia tak nie mialam wiec nie wiem czy cos sie dzieje powoli czy nie, wolalabym zeby mi wody odeszly bo to juz bylby jakis oczywisty znak, a tak dupa, zostaja same domysly:sorry2:
Pogoda jak narazie superowa, slonko swieci i jest w miare cieplutko wiec pewnie gdzies dzis wyruszymy:tak:
Ok uciekam pod prysznic milej niedzieli wam zycze dziewczynki:-):tak:
 
dorota123456789 - Cały czas czuję pobolewanie w dole brzucha i nieregularne skurczyki... Nie ukrywam, że było by miło gdyby coś konkretniejszego się z tego rozwinęło, ale tak jak pisałam wcześniej to pewnie kolejny trening.. :tak:

blond_20 - Twój organizm nie pozwala Ci się teraz przemęczać, ponieważ zbiera siły na FINAŁ ;-). Nosek do góry ;-):tak:.

Spróbuje jeszcze trochę przysnąć, bo coś mnie tak zaczęło mulić.. Mam nadzieję, że brzusio na to pozwoli ;-)
 
Melduję się i ja. Nadal 2 in 1. Moja siostrzenica ma dziś urodzinki więc cały dzień będę poza domkiem. Buziam Was mocno.
 
MAGDASF1 oj cos mi sie wydaje ze i u ciebie to bedzie juz lada moment Bo ten czop z krwia no no no :tak:
ANNA ja czuje ze ty dzis sie czujesz podobnie jak ja Witaj w klubie Mnie tez cos niedobrze i brzuszek muli I tez bym sie nie obrazila jakbym na porodowce wyladowala :tak:Ale tak jak ty ja mysle ze i u mnie to tez nic z tego nie wyjdzie a przynajmniej nie teraz :baffled:
KAKA milego dnia

Ja ide sie szykowac do kosciolka Do pozniej
 
Witam znowu z ranka, a raczej koło-południowo bo po śniadanku, wkońcu wyszło słonko więc się pewnie wybiorę z moją trójką na spacerek jakiś.

Anna22 " W momencie kiedy Ty oglądałaś boks, ja wpatrywałam się we film "Wzgórza mają oczy II" :-p. Ewidentnie nie nadaje się on dla kobiet w ciąży :no:, ale jak już się wciągnęłam to nie mogłam się od niego oderwać.. :-p:tak:"
Anna to ostry filmik ogladałaś, ja to ciągle komedie i bajki sobie oglądam, ale ost wzięło mnie na coś mocniejszego "Outpost" i szczerze wam nie polecam, miałam później shiza przez pół nocy zwłaszcza jak musiałam wstać na siku, a małej to też się najwyraźniej film nie spodobał bo później długo baraszkowała i tyłeczek mi wypinała do rana.

Beza "A co najśmieszniejsze to ja jeszcze nie spakowałam torby...:zawstydzona/y:
Już sobie nie obiecuję, że zrobię to jutro, bo to nie ma sensu!
Mam nadzieję jedynie, że zdążę się spakować!:tak:"
hehe ja też nie mogę zabrać się za spakowanie torby, a juz sobie to obiecuje od tygodnia i zawsze znajde coś innego do roboty niż pakowanie szitalnianej wyprawki. A tu moj brzusio juz opadł wczoraj w dół tak, że już rękę da sie włożyć i coraz czestsze skurczyki przepowiadające :/

Marma "Witam w niedzielny poranek.Od wczoraj wieczorem nie mogłam wejść na BB nie wiem dlaczego Nauczyłam się kłaść wykładziny Jak tak dalej pójdzie założę swoją firmę remontową hehehehe okna też już umiem wstawiać i szpachlować i malować. Uczę się nowego fachu"
gratuluję nowych umiejętności

Justneczka"A ja przywitam sie z wami jeszcze i tu
i przejrzę sobie co tu naskrobałyście od wczoraj no i musze poszukać jakiegoś piknego suwaczka" i ja dołączam się do gratulacji :)
dużo zdrowia i radości z małego skarbu :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej wrociłam własnie z kościółka,
blond widocznie Twoj organizm jest przemęczony, mi tez jest ciezko ale smigam wczoraj byłam na godzinnym spacerze w lesie, ale ja juz tak specjalnie łaze zeby urodzic szybciej.
Dorotko wcale niejestem spokojna, boje sie ale chce mniec to juz za sobą, niebede płakac i robic niewiadomo co, bo co ma byc to będzie, nadejdzie odpowiedni czas, a ja całą ciąże przechodziłam bezobjawowo wiec licze ze nagle mi chluśnie:tak::-D:-D:-D:-D
 
Do góry