reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Czyli nie ja jedna nie moge dzis zasnac...Wlasnie wlaczylam tv, bo takie lezenie w lozku i ta niemoc w zasnieciu doprowadza mnie do szlu, no i te miliony mysli co jak i kiedy....
Maluszek sie wlasnie obudzil, chyba slodko mu sie zrobilo bo wcinam winogrona:tak: Ok zmykam na jakis filmik mozejakos zasne;-):sorry2:
 
reklama
justynka sliczny suwaczek
antuanet to pracowity masz dziś dzień
Anna ja go oglądałam w zeszłym, a w czotaj mam talent i komedie, a potem M strzelca
beza[/B] pakój sie pakój
Magdasfja jak tyko nie moge spać włanczam tv by nie myslec
Kiedy jest pełnia. Ja się melduje w niedziele, niebo czyścte, ale zimno. Byłam nakarmićź głodomory i czekam az zjedzą by je wywalić na dwór, a M chrapie.
 
Witajcie niedzielnie - :szok: ale z Was nocne marki.
Ja się wyspałam, ale jak wstałam i zobaczyłam ile stopni było w nocy to szok.
Jejku już rano tak będzie zimno :szok:

Planów na dziś nie mam żadnych prócz LB :-D
Lece jakieś śniadanko zjeść i dalej poleżeć w łóżeczku.
 
Witam sie i ja w niedziele :tak:
ANTUANET to ciekawy masz dzis dzienA twoj synus to rzeczywiscie uparciuch :-pRozumiem ze jutro jedziesz do szpitala juz z torba aby oni cie rozpakowali ;-)
CZARNA ja chetnie pojde na porodowke :tak:
BEZA oj ja nie wiem ze tys jeszcze nie spakowana :szok::szok::szok:
MALGORZATKA ja tez lapie sie na ta pelnie ;-)
MARTYNKA jak moj G chrapie to ja go non stop szturcham A co jak ja nie moge spac przez jego chrapanie to dlaczego on ma sobie smacznie spac??????:baffled::baffled::baffled::baffled:
ANNA dokladnie wydaje mi sie ze mialysmy wczoraj podobne skurcze takie srednie i ja tez jakos wiedzialam ze nic konkretnego z tego nie wyniknie :baffled:Moja macica tez sobie chyba trenuje

Wieczorem miala byc MINISIA a jej jakos nie widac :-p
Ja was podziwiam ze tak dlugo nie spicie Ja sie dzis super wyspalam :tak:
Dzis juz bylam z psem na dworze bo jakos nie chcialo mi sie budzic G ktory jeszcze spi a chcialo mi sie samej isc z Waflem :-DTeraz zjadlam juz 4 tosty i ide po dalsza porcje Dzis w planach LB i kosciolek moze jakis spacer jak mi brzuch pozwoli bo cala noc i dalej mnie boli brzuch i tak juz od wczoraj Ciekawe co dzisiejszy dzien mi przyniesie Nie obrazilam bym sie jakby przyniosl mi OLIWIE :tak::tak::tak:ale moge sobie tylko pomazyc
MILEJ NIEDZELI
 
Witam się niedzielnie dalej w jednopaku :no:
Antuanet24 - Maleństwo się naprawdę nieźle zapiera.. :tak:. Widocznie dobrze mu jeszcze u mamy w brzuszku ;-).
Anna22 chyba aż za dobrze mu tam, bo chyba ani myśli żeby opuszczać swój "lokal". Ale jutro już pewnie dostanie od lekarza nakaz "eksmisji":blink: i będzie musiał się wyprowadzić.
A co najśmieszniejsze to ja jeszcze nie spakowałam torby...:zawstydzona/y:Już sobie nie obiecuję, że zrobię to jutro, bo to nie ma sensu!Mam nadzieję jedynie, że zdążę się spakować!:tak:
beza podziwiam Cię że Ty jeszcze nie spakowana:shocked2:
ppatqa to pracowity poranek:tak:Ale Wy macie tam fajnie że tak rano możecie wyjść na trawkę i cieszyć się świeżym powietrzem czy piękną naturą:tak:Ja jak otwieram okno to widzę REAL-a i drogę dwupasmową:cool2:
Witam sie i ja w niedziele :tak:
ANTUANET to ciekawy masz dzis dzienA twoj synus to rzeczywiscie uparciuch :-pRozumiem ze jutro jedziesz do szpitala juz z torba aby oni cie rozpakowali ;-)
dorotka chyba będzie próbował gin "wyciągnąć" małego bo kazał być nad czczo, dziś od 18 już zero jedzenia-aby wodę mogę pić. Strasznie się boję, chyba dlatego że nie wiem co mnie dokładnie czeka.:cool2: Ale z drugiej strony cieszę się że jutro już będę miała małego szkraba na świecie:-) I to mnie trzyma...
A ja wkońcu nie pojechałam na te ćwiczenia, bo i tak pewnie nie mogłabym się na niczym skupić:sorry2: Na chrzciny jedziemy na 11:30, teraz trzeba zjeść jakieś śniadanko. A minisi faktycznie coś nie widać, może jej maluda jakiś mniejszy uparciuch niż mój :tak:I może już tuli dzidziusia:confused: Miłego dzionka:-)
 
Kurcze ANTUANET a ja ci zazdroszcze bo juz jutro bedziesz tulila sowjego synka Szkoda tylko ze na czczo musisz byc A swoja droga to ciekawe co ci beda podawac jak masz byc na czczo ???? :-)
Czyli ty jutro wybierasz sie do szpitala I czekamy oczywiscie na wiesci co z wami :-)

Kurcze a mnie coraz mocniej boli brzuch jak na @ tak jakbym miala sie zalac zaraz krwia Cos czuje ze ja bede tak jak Justynka dlugo cierpiala :-(
 
Witam w niedziele, u nas słonecznie ale był przymrozek, bony ja niemam w co sie ubrac na taką pogode z tym brzuchem:szok::szok::szok:
Beza ty sie pakuj pakuj
Anna jest przesąd ze kobieta w ciąży nie moze oglądac chorrorów
Antuanet wszystko bedzie dobrze, niedługo bedziesz tulic maluszka ja tez juz bym chciała.
Ja mam 5dni do konca a tu nic ani skurczu, ani brzuch mi nieopadł:baffled::baffled::baffled: moze z tą pełnią sie sprawdzi bo akurat na 10 mam termin:-p Milusiej niedzieli
 
Antuanet ale masz dobrze, znasz datę, u nas się z tym nie spieszą
dorotka ja mojego też szturcham, oj się namęczysz z tym brzuchem
 
Witam Dziewczynki :tak:.

Ewelcia24 - Nie wierzę w żadnego typu przesądy ;-). a jak przeczytałam Wasz wątek z zabobonami, to omal co mi głowa nie spuchła :-);-).


U nas okropna niedziela, a raczej pogoda.. :no: - Wieje jak diabli, a do tego leje jak z cebra :dry:. Brrrry.. Tak mi się wydaję, że dzisiaj to nawet z łóżka nie wyjdę :tak:, a jak już - to tylko do toalety.. :-p.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w niedzielny poranek.

Od wczoraj wieczorem nie mogłam wejść na BB nie wiem dlaczego :no:

Nauczyłam się kłaść wykładziny :-) Jak tak dalej pójdzie założę swoją firmę remontową hehehehe okna też już umiem wstawiać i szpachlować i malować. Uczę się nowego fachu. Wykładziny prawie do końca położone. Dziś doklejamy bo musiały się troche dopasować. Udało dobrać mi się taki kolor w pokoika maluszka, że mężuś stwierdził że tu tak fajnie przytulkie więc może zmienimy go na sypialnie :-) Dziś jadę z siostrą na ostatnie wielkie zakupy. Dobiore dodatki i dokupie co mi tam jeszcze brakuje. A od jutra myję okna hihihihih. Dtrasznie się ciesze bo wygląda na to, że uda mi się ze wszystkim wyrobić do porodu.

Co do wrażenia że maleńśtwo zaraz mi ma wypaść to mi się też tak często zdaża. Czasami aż lapie się za brzuch:-) Ale mam pas ciążowy podtrzymujący i jestem z niego straszni zadowolona. Naprawde pomaga i przynosi ulką plecą i brzucho tak nieciągnie.

Życzę miłej niedzieli dziewczynki i mam nadzieję odezwę się wieczorem, no chyba, że znowu będzie mnie wywalało.
 
Do góry