reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Małaulka tym co napisałaś naprawdę mnie zmobilizowałaś.... Ty jedna jeszcze nie gotowa...
Dorotka chcesz mnie dobić??? Już, już idę się pakować!
no i aby marzenia się spełniły :tak:
poza tym chyba już zawsze będziesz mi się kojarzyła z tostami :-)
a jak tak uwielbiam tosty a tostera się nie mogę doprosić. A może i dobrze, bo w moim przypadku nie byłoby 11 na + tylko 22 :zawstydzona/y:

Antuanet nie ma co podziwiać, to lenistwo albo tchórzostwo. Wychodziłam z założenia, że nie zacznę rodzić dopóki torby nie spakuję ;-)
wiesz to taka moja naiwność
Ewela już już, idę poszukać torby ;-)

Ooliva jak się cieszę, że nie jestem sama!!! :)
ale wiesz może to już naprawdę najwyższy czas na spakowanie tej nieszczęsnej torby :tak::tak:

My wstaliśmy dzisiaj ok 10...
Mój P z mamą pojechali na wieś po jabłka, śliwki -ogólnie owoce na przetwory. Nie ma jak swoje, niepryskane.
Że mojej mamie się chce, siedzi w tej piwnicy całymi dniami, ale mówię Wam jakie to są pyszności...
Idę wstawić kurczaka do pieca na obiadek, bo jak wrócą to pewnie będą głodni.
Odezwę się później.
 
reklama
Strach przed porodem też mnie dopadł Asiu.
Boję się, ale co ma być to będzie.

Ja właśnie zabrałam się za spagetti - jakoś mnie naszło na taki niedzielny obiadek.
Chałupkę wietrzę, bo ładna pogoda jest i słoneczko pięknie świeci a do tego cielutko.
Spacerek murowany później jak nic.
 
:-DWitam niedzielnie. U nas obiadek już się piecze (również kurczak) :)))
Moj M. z Julą zasnęli po poprzedzającym porannym spacerku :tak:

Jak tak patrze na listę Przyszłych Mamus, to widać, że jeszcze tydzień-dwa i będziemy na szczycie listy :tak::-D Październik Górą!!!!!!!!!!!:-D
 
cześć kochane babeczki :-)
moi chłopcy w kinie, potem mają przywieźć pizzę i jakieś ciacho więc mam dziś totalny luz w kuchni
mi też bobas napiera jak chodzę, takie uczucie jakby właśnie chciał wypaść, ciekawa tylko jestem którą częścią ciała napiera :-) oby główką
motylek, Agniesia, Justynka ale cudownie być już na Waszym miejscu, a my niedługo pewnie będziemy Was zasypywały pytaniami o pielęgnację itd. ;-)
 
i ja witam sie z wami w niedzielę:-)

nie widzę MINISI, czy któraś wie co z nią??
U nas spokojnie. Lilianka śpi, śpi i je, śpi, śpi i je, śpi, śpi i je....:-) Laura na spacerze z tatusiem; oczywiście dzidzie to najchętniej cały dzień by głaskała:-D Rano była już u nas położna no wszystko w porządku. Obejrzała szwy no i ciesze sie bo narazie wszystko ładnie wygląda i mam nadzieje że dobrze będzie się goić, bo z Laura niestety było kiepsko. Tym razem mam 7 szwów.
Gdzieś tu wyczytałam że świeże mamusie się nie udzielają:confused: ja wciąż jestem :cool2:
MAGDASF to ty następna w kolejce na porodówkę:confused: na to wygląda:-)
BLOND nosek w góre, nie jesteś wyjątkiem a już na pewno nie pobijesz mojego jęczenia:-p:-D tak naprawde u ciebie też w każdej chwili może akcja sie rozkręcić:cool2:
a dla WAS WSZYSTKICH miłego dzionka:-)
 
i ja witam sie z wami w niedzielę:-)

nie widzę MINISI, czy któraś wie co z nią??
U nas spokojnie. Lilianka śpi, śpi i je, śpi, śpi i je, śpi, śpi i je....:-) Laura na spacerze z tatusiem; oczywiście dzidzie to najchętniej cały dzień by głaskała:-D Rano była już u nas położna no wszystko w porządku. Obejrzała szwy no i ciesze sie bo narazie wszystko ładnie wygląda i mam nadzieje że dobrze będzie się goić, bo z Laura niestety było kiepsko. Tym razem mam 7 szwów.
Gdzieś tu wyczytałam że świeże mamusie się nie udzielają:confused: ja wciąż jestem :cool2:
MAGDASF to ty następna w kolejce na porodówkę:confused: na to wygląda:-)
BLOND nosek w góre, nie jesteś wyjątkiem a już na pewno nie pobijesz mojego jęczenia:-p:-D tak naprawde u ciebie też w każdej chwili może akcja sie rozkręcić:cool2:
a dla WAS WSZYSTKICH miłego dzionka:-)


kochana az ci zazdroszcze ze juz jestes po, i ze tak szybko was wypuszczaja do domku, ja na samo wspomnienie szpitala mam dola, jednak co w domu to w domu.
Fajnie ze laurunia tak chetnie opiekuje sie siostra, oby tak bylo jeszcze dluuuuugo;-) A co do tego czy bede nastepna to chyba nie, zobacz ty tez juz dlugo dlugo wczesnies mialas jakies tam symptomy a jeszcze sie troche naczekalas.
Tak sobie mysle ze niech jeszcze troche posiedzi w tym brzuszku i nabiera sily;-):-D

Moje rozrabiaki spia po obiadku, ja jakos nie jestem glodna i ciagle mi niedobrze, wciagnelam tylko na obiad banana bo jacek sie wsciekal ze nic nie jem. Hmm kto by pomyslal ze taki troskliwy:-D
 
EWELA ja jakbym miala juz tylko 5 dni do TP a nic by sie nie dzialo to juz z nerwow gryzlabym sciane :baffled:
MIRABELKA i bardzo dobrze ze masz dzis luz od kuchni :tak:
BEZA i jak torba spakowana :-DA co do tostow to mnie wlasnie po tym jak zaczelam jesc te tosty bo tak nagle mnie naszlo to w poltorej miesiaca przytylam 8 kg:tak:Ale ja je uwielbiam i nie moge sie powstrzymac
MADZIU ja kolo 16 ide z M na spacerek Chco juz po kosciele troszke pochodzilismy sobie bo byl odpust:tak:Milego spacerku
JUSTYNKA kurcze jak ja uwielbiam jak ty piszesz:tak:Super ze LILIANKA taka grzeczna i wogole ze z toba tez dobrze ZAZDROSZCZE CI STRASZNIE

Napisalam do MINISI i ona odpisala ze ma gosci i dlatego sie nie odzywa ale bedzie wieczorem na BB :tak:

Ja juz po kosciele I wiecie co chcialo mi sie smiac bo dzis na jednej lawce obok siebie siedzialy 3 ciezarne Ja i jeszcze dwie jakies dziewczyny Jednej dopiero sie pokazywal brzuszek ,druga to tak na moje oko 7 lub 8 miesiac i ja taka bambaryla hehehe.Normalnie to chyba z gory od Boga bylo, bo to takie fajne tak siedzialysmy kolo siebie hehehe:-DPo kosciele pochodzilam z M po odpuscie Kupilam 3 paczki miskow (jedna dalam mamie :-D) i zladlam wate cukrowa I po rynku sie przeszlismy Ale jeszcze kolo 16 sie przejdziemy na spacer bo u mnie sie bardzo ladnie zrobilo.A teraz LB przed TV :-D
 
DOROTKA, nie przesadzaj, nie wiem o co ci chodzi:confused::-p i dzięki za wieści od minisi. A ty, niby babmbaryła?? ja miałam 20+ ale waga nie jest istotna w takiej sprawie. Ja zaczynam dietke od listopada:-p

no to wrzucam jeszcze fotki na fotkowy:-p

oj, będzie dobrze dziewczynki, będzie dobrze, niedługo będziecie wszystkie miały swoje kruszynki na rękach:-)
 
Mirabelka a czułaś, że bobas się przekręcił. Bo ja chyba nie, i to mnie smuci:-(
Justynko jak miło, że do nas zawitałaś i jakże miło czytać same dobre wieści. Oby tak dalej :tak::tak:
Dorotko Ty jak moje sumienie: "Torba już spakowana? Spakowałaś torbę?" ciągle to słyszę w głowie. :-D
Zaraz ją spakuję :tak::tak::tak:
Dlatego ze mną byłoby tak samo, więc może i dobrze, że nie mam tego tostera:-p
Ja obiadek zrobiłam chociaż nie mam na niego w ogóle ochoty.
P z mamą już wracają, Jasiek dopiero zasnął a ja? no cóż, na BB :-) i z pilotem w ręku.
Oglądam powtórkę mam talent i normalnie się poryczałam....
ot taka ze mnie wrażliwa istota ;-) ciekawe co będzie jak się mały urodzi ;-)
 
reklama
Wpadałm zobaczyc czy moze któras dzis:-p ale widze ze cisza choc cos Magdasf mi tu podejrzana:-D
Dobra mi idu na ur do bratanka

Moj smerfik dzis MEGA LENIWY!!!! Normalnie tylko jak go sprowokuje to sie wypchnie a tak to cisza:baffled:
 
Do góry