reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

dsc00205gs4.jpg


dsc00206nu5.jpg


Na jednym zdjeciu widać że przy ościznicy były gołe ściany a na drugim częściowo już założone drewniane oprawki;-) No i widać moje nowe drzwi wejsciowe;-)
http://img151.imageshack.us/img151/3404/dsc00206nu5.jpg
 
reklama
Justynka przeogromne gratulacje, ciesze sie ze w koncu sie doczekalas.Twoja dziewczynka jeszcze wieksza od mojeje:)

Wszystkim wciaz czekajacym mamusia: wiem ze to czekanie dobija, ale naprawde warto!!!!:tak:

Jestem taka szczesliwa, nie wyobrazalam sobie ze mozna kogos kochac tak mocno.Tesknie za mala jak spi za dlugo i czasami obudzilabym ja choc na chwilke zeby wycalowac te jej sliczne raczni.Normalnie wiecie co dziewczyny, jak patrze na nia to chce mi sie plakac....oczywiscie ze szczescia.Dziecko to najpiekniejsza rzecz jaka sie moze przydazyc w zyciu.I mimo ze mnie boli i ledwo chodze to jak tylko na nia spojrze zapominam o tym wszystkim.
Jak bylam w ciazy mowilam ze nie bede jej rozpieszczac i wiecie co...dwie pierwsze noce spala ze mna a maz na kanapie w salonie.Bo jak tu ja zostawic taka samiutka????:-p


Czekam na kolejne mamusie, buziaczki....
 
Agniesia witaj, ale pieknie opisujesz,
czarna ja teraz pije swoje sianko, ale z herbata malinową jest całkiem smaczne
kaka myślałam ze u was juz koniec
A ja już w wyrku, wszystko wysprzątane, tylko czekac na Kamilka.
 
AGNIESZKA swiete slowa I jak to ladnie ujelas :tak:
ULKA sliczne zdjecie :tak:
ANNA a jakos tak bylam pewna bo czuje ze to bylo z przemeczenia :tak:

Ja sie ukapalam Polezalam sobie w wannie i jest lepiej Skurcze byly tylko 2:tak:
Ale ogolnie mnie brzuch i boli i ciagnie i wogole jakos niewyraznie dzis z tym brzuchem Chyba przesadzialam ze sprzataniem hhehehe
ja zaraz ide na TOSTY :-D:-D:-DI ogladac MAM TALENT :-D
 
Kaka no piknie, drzwi też bardzo ładne.:tak::tak::tak:

Agniesia, ale ślicznie nam to napisałaś, wzruszyłam się i musiałam to M przeczytać :-)

Anna ja czasami jak chodzę, to mam wrażenie, że cały dół mi wypadnie, nie tylko dzidzia :nerd::baffled:

No mykam i ja na telewizorek. Jesteśmy już po kolacji, były naleśniczki z serem mmniamm.
A teraz LB z M , musimy korzystać z chwil we dwoje, bo zdaje się niewiele ich nam zostało :-) ;-);-)

Dobranoc panienki:-)
 
Ufffff.. - to dobrze. że nie ja jedna tak mam :tak:.

dorota12345678 - Mnie też coś dzisiaj ten brzusio ciągnie, pobolewa.. Pewnie tak jak u Ciebie jest to wynik przemęczenia.. :tak:
 
Anna22
"Kurcze Dziewuszki - powiedzcie mi czy Wy też macie czasami takie wrażenie (w czasie chodzenia) jakby dzidzia miała Wam zaraz wypaść :szok::tak:? Wiem, że to może głupio zabrzmi, ale czuje tak silny ucisk w kroczu jakbym miała ją za chwile zgubić :szok::baffled:. Teraz leże i nie odczuwam tego dyskomfortu.. "

ja takiego wrażenia zgubienia dzidzi nie mam, ale mam coś podobnego, jak leże i moja mała Emilcia zacznie boksować łapkami tam w dole to mam uczucie jakby mi pęcherz chciała wypchnąć na zewnątrz - strasznie dziwne uczucie i to kucie jak przebiera łapkami, niekiedy strasznie boli zwłaszcza jak się na krzyż póżniej przerzuci ten ból, no i mężulek nie ma wyjscia musi masażyk zrobić:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey, pałaszuję właśnie pierwszą od niepamietnych czasów czekoladę...:szok::-p
Mam LB, bo M. z Małą w łóziu. Dziwna pora jak dla mnie do spania:tak::-D

Bylam gdzies kolo 19 na zakupach i wracając do domu miałam nieodpartą pokusę wyjśc gdzieś na imprezę... Ciemno wokól, muzyka gra, tylko migające światła samochodów... Klimat boski. Poczułam się znowu człowiekiem, a nie tylko matką, żoną i kochanką.... Wiecie, co mam na myśli? Z marszu kupiłam jeszcze Karmi Poema i nową gazetkę :-p A teraz ta czekolada. Ewidentnie: przypływ endorfin :-D
PS> Justynka pewnie niebawem się pojawi!!!!!!!!
 
Do góry