reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Tez mowie dzień dobry dziewczynki :-)
U mnie za oknem słoneczko, ale i tak zimno.
Za mną kolejna noc praktycznie nie przespana przez mdłości i zgage. Z przytulanek tez oczywiscie nic nie wyszło, bo cały czas sie zle czułam :-( Patryk pojechał na uczelnie, a ja zamulam w łóżku i mysle co tu ze sobą zrobic. Pospałabym jeszcze, ale ulezec nie moge, ehhh... ciezki los ciezarówki :sorry2:
Blond to jakies dziwne miałas te przepowiadające, ale nie przejmuj sie, moja kolezanka niedawno 2 razy jechała na porodówke z regularnymi skurczami, a dopiero za trzecim razem urodziła :baffled:
Dla Justynki dzisiaj ogromne gratulacje i czekamy teraz, która nastepna :tak:
Ja jakos tez sie coraz bardziej boje tego porodu... :szok:
 
reklama
no kochane ale wprowadziłyście tu wczoraj delikatnie erotyczny nastrój ;-):-), aż się sama nastawiłam na dzisiejszy wieczór :-p Tylko że ja chcę jeszcze z dwa tygodnie pochodzić z brzuszkiem więc musimy ostrożnie
blond to dobrze że się wyciszyło i w poniedziałek masz wizytę, będziesz wiedziała czy coś się pootwierało
dorotka super z tą pracą się ułożyło, mam nadzieję że G też będzie cały czas zadowolony
teraz po prasowaniu mycie okien na topie u większości :-) ja czekam do wtorku na mamę, razem pomyjemy a jak na złość gołębie zasr... parapet w małym pokoju, jeden babsztyl u góry je dokarmia, nie mówię że źle robi ale czemu przez okno przecież można na dole
 
MARMA milego dnia i mielgo remontu pokoiku;-)
ANNA Ja tez mam w planach .sprzatanie ale tak jak co tydzien,zakupy i moze jakis obiadek;-)
MARTYNKA no takie falstarty sie zdazaja i my jako pierworodki skad mamy wiedziec czy warto jechac do szpitala ,czy lepiej poczekac bo to falszywy alarm :-pJa tez najchetniej bym te 3 tygodnie non stop cos robila aby tylko czas szybciej zlecial I najlepiej sie przy tym jeszcze nie narobic heheh

Ja polezlam chwile i juz mi nie jest niedobrze :tak:Zaraz biore sie za jakas robote I pojde na zakupy z M ;-)
 
Ja nadal pomykam w piżamce - przez chwilę świeciło słonko ale znów się zachmurzyło na dobre.
Dziś na 17.00 jedziemy na ślub mojego brata ale na wesele już nie.
Ja się nie nadaję z moimi kostkami i twardniejącym brzuszkiem.
Za to mam zamiar męża wyciągnąć na coś dobrego :-)
Na razie leniuszkuje sobie.
 
Ja sie strasznie ciesze ze nie pojechalam do tego szpitala.wszyscy bardzo chcieli mnie tam pchac na sile bo oni juz by chcieli Rafalka zobaczyc ale to nie oni maja rodzic:baffled:a tak to by mnie do poniedzialku trzymali....dobrze ze baba ma intuicje i siedzialam w domu.az sie ze mnie smiac zaczeli ze jak sie naprawde zacznie to ja nigdzie ze strachu nie pojade:-Dpowiedzialam im ze jak uslysze placz Rafalka to wtedy bede wiedziec ze to juz:-p:-Dno wlasnie ciekawe czy mi sie cos tam po wczorajszym bardziej pootwieralo:confused:
ja za chwile na cmentarz do taty pojade bo tylko gadamy o tym a wybrac sie nie mozemy.
Magdziunia to wszystkiego dobrego dla brata na nowej drodze:tak:
u mnie tez sloneczko swieci ale tez zimno.jak wstalam to byl szron na dachach i .niedawno patrzylami byly 4 stopnie:baffled:kurcze zima idzie:-(nie lubie....
 
U nas szronu nie było, ale tylko patrzeć jak zrobią się mroźne noce i poranki.
Chociaż zapowiadają super pogodę prawie do końca października i chciałabym urodzić gdzieś tak w okolicach 10-14.10 aby jeszcze powychodzić na spacerki z malutkim.

Zobaczymy jak to wyjdzie.
 
witam kobietki widze ze ja spioszek jestem wy juz tutaj od rana a ja dopiero oczka przecieram;-) WIELKIE GRATULACJE DLA JUSTYSI!!!!!!:-) ide poszperac w lodowce:-D
 
reklama
Do góry