reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
dorota123456789 - Strasznie się cieszę, że szef postanowił zatrudnić Twojego M :tak:. To naprawdę wspaniałe wieści :-)! A porodem się nie przejmuj ;-). Myślę, że gdyby akcja porodowa zaczęła się dla Was "nie w porę" ;-) to Boss dałby M na tą wyjątkową okazję - specjalną przepustkę :tak:.

Magdasf1 - Oby ten brak dolegliwości - faktycznie był zapowiedzią rychłego porodu ;-).

A ja sobie trochę pospałam i wypoczęłam :tak:. Mężuś przyszedł się do mnie utulić, a teraz sam lula jak małe bobo :tak::-D. Jak wstanie trzeba będzie przygotować coś do jedzenia, bo wstyd się przyznać, ale jeszcze nawet obiadu nie jedliśmy :zawstydzona/y:. A co tam! :happy2:
 
Ania mój M jada w pracy na stołówce a dla mnei samej nie zawsze chce mi sie cokolwiek robić.

Dzisiaj na obiad dogadząłam sobie frytkami:sorry2:
 
Kaka z tymi zapalkami i roznymi sposobami to ona chyba sa dobre tylko na zabicie czasu w oczekiwaniu na porod;-)ale co tam zapalki tez mozna pozbierac:-D
ja dzisiaj muffiny czekoladowe upieklam:tak:i jesli mama nie wroci z pracy na czas to nic jej nie zostanie:zawstydzona/y:musze je gdzies schowac bo nie mogle sie powstrzymac:tak:
M dzisiaj pisal....:szok::wściekła/y::-Dze ma nadzieje ze u mnie wszystko ok(tylko po co jesli mnie nienawidzi niby:confused::-p), ze mam ucalowac od niego Rafalka i mowic czasami cos o nim:szok:no przeciez mowie...jak go wyzywam to mowie...:-p:tak:a tak na powaznie to kiedys bede musiala cos o nim mu powiedziec....:sorry2:
 
ANNA fajnie ze wypoczelas :tak:A z tym wypuszczeniem mojego na porod to wyglada to tak ze jak M bedzie mial dniowke i akurat jeszcze bedzie robil z jakims innym chlopakiem to moze szef go zwolni na porod Ale czasto nawet w dzien chlopcy sa sami i wtedy nie bedzie mogl sie wyrwac bo ktos musi byc.A jesli chodzi o nocke to zawsze faceci sa sami i wtedy sie napewno nie da go zwolnic Ale tak jak pisalam to zalezy o ktorej sie zacznie i jak dlugo bede rodzila bo moze M zdazy dojsc jak co :tak:
Dzwonilam do przyjacilki i ona dzis wieczorem poda mi swoj grafik na pazdziernik i jak co to ona ze mna bedzie rodzic albo zacznie hehehe bo moze z M skoncze Wiec to jest teraz jedna wielka niewiadoma:szok:

ASIU no kiedys chyba bedziesz musiala cos M o Rafalku napisac :baffled:
 
Dzien Dobry.
Z ogromna przyjemnoscia informuje ze 30/9/2008 o godz. 0:15
przyszla na swiat nasza mala Nicole, waga 4.055kg, zostala poczeta metoda naturalna.
Szczesliwy Tata:-D

P.S. Czarna - dziekujemy za troske!!!
 
Wcale nie bede musiala mu nic pisac. to jest tylko i wylacznie moja dobra wola. ja niedlugo zmieniam numer i nie mam zamiaru nawet miec jego nr w nowym telefonie.a on niech sie buja.nawet w papierach Rafalka go przeciez nie bedzie.zreszta nie mam obowiazku takiego.
tylko mi chodzi o to ze Rafalkowi bede musiala kiedys w koncu cos o nim powiedziec.ale na szczescie do tego momentu jest jeszcze troche czasu.
-----------------------
Aaaaaaale jaja!!!!!no to niezla niespodzianke nam zrobiliscie:)
Aga i szczesliwy tatusiu ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ale niespodzianka

OGROMNE GRATULACJE DLA CAŁEJ WASZEJ TRÓJKI, OBY NICOLE ZAWSZE ZDROWA BYŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry