reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Żeby przyspieszyć poród;-) Takie tam zabobony;-) Chyba głupwaki dostaję bo zapachniało mi w domu pyzami, których nie mam:cool2:
 
Acha - Kaka wpadnij do mnie na pyzy mam dwie paczki starczy i dla mnie i dla Ciebie.
No chyba, że gołębiem wyślę o ile nie zezre wcześniej ich ten ptak.
 
dorotka super wiadomość! Bardzo się cieszę że szef podjął taką decyzję! A porodem się nie martw- Oliwcia poczeka na tatusia żeby pępowinę przeciął;-)
magdziunia obserwuj te bóle i życzę żeby coś się zaczęło dziać.;-)
A ja byłam na spacerku, kupiłam chrupki serowe[nie wiem co mi się stało, nigdy takich nie lubiłam] i teraz je wcinam. M już wraca od szefa, wiec niedługo będzie.:-)
Teraz czas na tv ;-)
 
Ja juz wysprzatalam mieszkanko, m. jedzie z warszawy i juz dzwonilam ze jak tylko wejdzie to dostanie odkurzacz w lape bo juz na to nie mam sily, chociaz lubie sie zmeczyc takim sprzataniem;-)
Mnie jakos dzisiaj nic nie boli i to az dziwne dla mnie, zawsze cos a teraz cisza;-)oby przed burza:-D:-D

Jacek mowi ze cce byc przy porodzie, z zocha niestety go nie bylo bo rodzilam na slasku a on siedzial w lodzi, wiec teraz cce byc od poczatku do konca. Zobaczymy jak bedzie w praktyce bo tylko w gebie faceci sa odwazni:-p
 
reklama
Dzieki dziewczynki :tak:Wiecie co ja juz z ta mysla o porodzie zaczynam sie oswajac i mam jeszcze czas aby sobie to poukladac:tak:
Moj G bedzie pracowal od 6 do 18 wiec jakbym zaczela rodzic calkiem rano to M moze nie zdazyc do mnie dojsc chyba ze bede bardzo dlugo rodzila:baffled:
A jak zaczne np o 16 to M zdazy dojsc do szpitala
I m bedzie tez pracowal od 18 do 6 i tu jest to samo co w dzien Wiec teraz porod to jest jedna wielka niewiadoma Oczywiscie bedzie tez mial dni wolne ;-)
Jak juz bede miala grafik od M to pogadam z OLIWIA zby rodzila sie jak M bedzie mial wolne heheh :-D
Wiecie co ja i tak zamierzalam jakby sie cos dzialo i jak beda regularne skurcze lun jak odejda wody to wezwe karetke i sama pojade Trudno.
Ach apogadam jeszcze z przyjaciolka pielegniarka czy jakbym zaczela rodzic w takim czasie ze M ne bedzie mogl byc a ona nie bedzie akurat w pracy to czy bedzie ze mna rodzila Ona tez ma zmiany po 12 godzin i ma grafik wiec roznie chodzi ale ja jej grafik znam wiec bed wiedzial czy moge ja wolac czy nie Ale nie wiem czy sie zgodzi Dzis do niej zadzwonie i zapytam :tak:
Moj M juz po 15 dzis wrocil do domu bo jest chory Kurcze juz 3 dzien chory,leki bierze a jest coraz gorzej Dobrze ze sie nie calujemy i nie spimy razem MAM nadzieje ze ja sie nie rozloze.

ASIU czyli pokoik wybrany SUPER :tak:a kiedy przeprowadzka ?????
MADZIU obserwuj sie A jakie dokladnie masz na mysli skurcze ze to sa juz one ??????
 
Do góry