reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Pati, oj miałam motorek, chciałam żeby na narodziny niunia wszędzie było posprzątane, zaplanowałam trochę zmian w domu i takiego miałam powera, żeby się wyrobić ze wszystkim.
Normalnie jak pracuje, to na nic nie mam czasu, żeby jakieś firanki do domu wybrać, czy jakąś pierdółkę na półkę kupić, no i teraz był odpowiedni na to czas, bo jak się synuś urodzi to nie będę latała za zakupkami po mieście ;-):-)
 
ANIAA mysle ze jak ty wypoczelas to nie zaszkodzilas synkowi :-)
WANILIA czyzbys watpila w moje plany a raczej w ich realizacje ??? ;-)

Kurcze ale mnie wlasnie zacal bolec brzuch jak na @ ale okropnie Czuje jakbym sie zaraz miala krwi zalac :-) Ide sie polzyc Zajze zaniedlugo :-)
 
Dzien doberek:-) a juz po badankach, odbior w czwartek, jestem ciekawa czy wszystko dobrze mi tam wyjdzie, bo to w sumie ostatnie badania przed porodem:tak:
Mam dzis w planach pozadki w domku ale nie wiem ile z tego wyjdzie, bo znajac moj zapal...to pewnie malo z tego wyjdzie;-):sorry2:
 
A ja poleżałam po śniadanku i brzuszek znów zaczyna ćmić jak na @.
Co jakiś czas też się napina ale to chyba maluch rozpycha się pupcią, bo tak czuję.

Majeczko przykro mi bardzo - kurcze aby temu komuś te pieniądze szczęścia nie przyniosły i ręka uschła.
To tragedia kurcze.

Madziu porządki w domku ale ostrożnie i z przerwami na odpoczynek.

Ja też chyba się położę na troszkę - jestem jakaś poddenerwowana.
Tak się dziwnie czuję ech.
Zmykam i odezwę się później.
 
Ppatqa - leniu**** w wyrku leniu****, bo za niedługo się to skończy na dobre ;-)
Dorotka - skoro tak Cię boli brzuch, to może połóż się, może pomoże to coś ??
Magda - mi też się brzuch, a właściwie jego górna część napina raz z lewej, a raz z pawej strony, ale to chyba pupcia się wypina.
MagdaSf - ja za to dzisiaj odbieram wyniki i z nimi prosto do ginki,.,,, ciekawe jestem wyników bo to pierwsze badanie krwi, po rawie 2 miesiącach !!:szok:
 
Ppatqa - tzn wypoczywaj w łóżku, bo widzę, że pzy słowie, którego użyłam wyskoczyły gwiazdki ze względu na koncówke ;-)
 
A ja własnei miałam gosci. Kurde jak tu odpoczywac jak w domku wiecznie cos do roboty:baffled: M ma dzis wolne wiec musimy podjechac pozałatwiac kilka spraw:cool2: A na domiar wszystkiego chyba mi sie ząb ułamał na koncu:szok: i musze isc do dentysty a moja pani stomatolog nieodbiera. Ciekawe kiedy bedzie miała wolny termin bo u niej to sa kolejkiiiiiiiii
Ale haotycznei opisałam:nerd:sorki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry