reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
czarna no nie widać jej cały dzień, może ruszyła
justyneczko współczuje

a ja prawie cały dzien w wyrku przed tv, zbieram siły na tydzień
 
Antuanet24 w którym szpitalu w LBN chcesz rodzić? Bo ja zdecydowałam się na staszica. Oglądałam już porodówkę i salę ale matek z dzidziusiami:tak::-)
Czop śluzowy....to jest taki galaretowaty śluz? Mam go od jakichś 2-3 dni...:confused:
 
Antuanet24 w którym szpitalu w LBN chcesz rodzić? Bo ja zdecydowałam się na staszica. Oglądałam już porodówkę i salę ale matek z dzidziusiami:tak::-)
Czop śluzowy....to jest taki galaretowaty śluz? Mam go od jakichś 2-3 dni...:confused:
majeczka02 ja będę rodziła na Jaczewskiego.Mam stamtąd lekarza prowadzącego.:tak:Też widziałam trakt porodowy i jest ładnie wyremontowany, normalnie czułam się jak w jakimś hotelu:szok:. I położne fajne, same młode.
A u mnie żadnego czopu ani widu ani słychu:cool2: Pewnie odleci jak mi cewnik założą:cool:
 
Maja tak taki galaretowaty.

Ja zmykam się położyć, bo cały dzionek na nogach a leżałam może ze 30 min dzisiaj.
Nie będę już wchodzić więc życzę miłego wieczorku i dobrej nocy.
 
Kurcze MADZIU ja jestem przerazona jak pomysle ze ty zaraz urodzic mozesz :-)Przeciesz mialas tp kolo mojrgo i dla mnie to mialas jeszcze czas a tu nagle tak sie cos moze rozwinac :-)
Kurcze teraz dostalam jakiegos dola bo wydaje mi sie ze nawet te z konca pazdziernika zaczna sie rozdwajac a ja nic Jakos tak dziwne mam mysli ze to nie jest prawda ze urodze :-( Ze wy urodzicie bo jestescie w ciazy a ja jakos nie urodze Dziwne mysli :-(
Ja chyba zaczne zaniedlugo skakac i wsio robic Bo jak przelezalam wiekszosc ciazy to moze przez wysilek cos ruszy i chyba zaczne piersi hartowac moze jakies skurcze sie pojawia :-)
JUSTYNKA sciskam cie mocno :-)
 
Dorotko mnie też przeraża z jednej strony wizja wcześniejszego porodu.
Jednak o tym kiedy urodze wie tylko Bóg.
Każdego dnia zastanawiam się czy to dziś. Na suwaczku mam 37tc dokładnie jutro będzie.
A dzidziuś rośnie sobie i tak dokładnie to mogę urodzić w terminie, przed albo po.
Jedna wielka niewiadoma.
Jak odejdą mi wody i będą regularne skurcze, to już napewno będę wiedziała, że poród pełną parą się zaczyna.
 
Gosiu tylko jak ja wchodze w ustawienia zaawansowane i monitor to jedyne co moge tam zrobic to ok:-(nie mam nigdzie nic o czestotliwosci:-(a podejrzewam ze masz racje tylko jak to kurcze zrobic jak mi wyskakuje co innego niz Tobie?
Kurczę, to nie wiem, dlaczego, a jaki masz windows? XP?
przepraszam ale ja jakos nie mam weny na pisanie:zawstydzona/y: co jakis czas wchodze i was podczytuje i tyle:zawstydzona/y:
Ale niecierpliwie czekam na wiesci po badaniach, a moze ktoras wkoncu ruszy swoje cztery litery na porodówke:-p:cool2:
Ja, ja chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
ppatqa - To prawda, jak już ma się coś schrzanić to zawsze wszystko na raz.. :-(

małaulka - Mam tylko nadzieję, że to tylko chwilowa złośliwość i,że niebawem wszystko wróci do normy..:tak:Innych urządzeń wolę nawet nie sprawdzać, bo nie chcę się już dzisiaj dłużej denerwować..:zawstydzona/y:A jeśli chodzi o imię to wybraliśmy - MAJĘ :tak:. Mimo iż nie znamy osobiście nikogo o tym imieniu, to mimo to bardzo pozytywnie nam się kojarzy.. :tak:;-)
No i tak się zdarza... Ja raz wsadzilam do pralki zaslonkę, w ktorej byly druciki i tak pięknie podziurawily mi kołnierz w pralce, że przez trzy tygodnie pralam ręcznie w zlewie. A potem wszystko wyciskalam.... :baffled::-D
A Maja, to śliczne imię :tak:
U mnie była bratowa i troche sobie pogadałyśmy;-) Nie wiem jakas taka jestem wew niespokojna:-( mama nadzieje ze do piatku szybciutko czas minie i bede wiedziała na czym stoje chyba ze uda mi sie przełozyc wizyte na środe:sorry2:
Oj, Bidulka, najadłaś sie strachu.... I wcale się nie dziwię. Trzymam za Was kciuki :tak:

A my byłyśmy jeszcze na naszej działce, Jula wybierała kamienie z piasku, do czasu, jak się nie rozpadało. Wróciłyśmy do domu i jakoś tak mi teraz błogo. Mam nadzieję, że humor mi zostanie, bo ostatnio cos kiepsko było :sorry2:

Minął poniedziałek, a tu nie widać nowego Dzieciaczka...

Kaka, miałam dziś podobną sytuację do Twojej z wczoraj. Po kąpieli pościeliłam łóżko, rozłożyłam gazety i czuję, że mi "leci" pomiędzy nogami... :-D Ale taka ilośc jeszcze nic nie znaczy (mam nadzieję). Mały szaleje w brzuchu i to dość boleśnie, a ma już naprawdę mało miejsca... Czekam i czekam na niego, a on sobie na spokojnie, powolutku...:dry: A wiecie, ostatnio kilka razy miałam wrażenie, jak kladę rękę na brzuchu, że czuję jego brzuszek, jak "chodzi" przy oddychaniu, tak szybko i rytmicznie :tak: Super uczucie :-D
 
reklama
A ja dostalm dola Przez to ze wy sie szykujecie do porodow i wasze dzieci tez a ja jakas taka mozolna jestem Wiem przesadzam bo dziewczyny w dalszej ciazy sie nie rozpakowalay a ja tu panikuje ale mi hormonki dzialaja :-(Ale oki ja mam jeszcze czas
 
Do góry