reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

czesc kochane, takkkkkk urodzilam w zeszly piatek 20 kochana niunie nasza mala Nellie, jest piekna fajna grzeczna 6cio dniowa dziewczynka, zreszta same ocencie :-)

jestem troche zakrecona wiec przepraszam ale nie odniose sie do wszystkich nowych postow

ola-lux nie boj sie porodu, wspolczesna farmakologia czyni cuda :-)

pozdrawiam tez nowe dziewczyny i do napisania...:cool2:
 
reklama
:-D bosze mktosia ona jest cudowna..sliczna mala kruszynka :-D piekne dziecko , az mi sie na wspomnienia zbiera:tak: napisz koniecznie jak bedziesz oczywiscie miec czas , bo teraz z nim moze byc ciezko, jak ci mina porod, ile mala wazy i wszystkie te pierdolki i dawaj wiecej zdjec malej Nel :-D

Oles ja tez jestem ciekawa jak nasza mala zareaguje na morze i piasek..tymbardziej ze pomalu stawia sie do pionu..wspina po meblach i przesuwa ...patrzec jak zacznie chodzic wiec moze do lipca juz bedzie wkoncu w lipcu bedzie miec 11 , no prawie roczek bo jest z 31 lipca....:cool2:

a my z powodu zagrozenia ospa u naszej malej musielismy przesunac wyjazd do PL i jedziemy dopiero w czerwcu....niewytrzymam juz nie moge sie doczekac :-D

pozdrawiam wszystkie panie i ich maluchy
buzka
 
No i sie okazalo ze do Polski w ten weekend nie lecimy, mielismy jechac z jego rodzicami, a oni teraz nie moga, cholerka!!! Kombinuja a mnie wkurzaja bo mysla ze ja bilet dzien przed wylotem sobie kupie, zla jestem na to:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale kiedy sie nie zdecyduja to sami lecimy w nastepny albo jeszcze w nastepny, bo potem to juz nie bede mogla, ostatni czas na loty:eek:

A wiec Silunia spotkac sie mozemy jesli bedziesz mila czas ,na jakis spacerek, lodzika, nasiadowke w parku - zadna rewelacja - ale ja to ostatnio zaczynam sapac, dyszec i szybko sie meczyc, jak prawdziwa ciezarowka :-D:-DNapisz jesli bedziesz miala plany odwiedzic Luxa, pojdziemy na lodzika :-p:tak:Wiesz ?jesli moje bobo przyjdzie wczesniej (jak twoje)nie bede miala nic przeciwko temu, bardzo sie uciesze , szybciej bedziemy to mieli za soba:tak:

Oles
dzieki za wsparcie,probuje nie myslec, co ma byc to i tak bedzie,maly wiecznie w brzucholku siedziec nie moze :-D:-DPo za tym u nas tez skwarno, ale pewnie nie tak jak u wlochow:tak::cool2:

Po za tym z ta wspolczesna farmakologia mnie pocieszylas M-ktosia :happy:dziekuje.Coreczka sliczna malusiunia dziewczynka, pokazalam mojemu Carlo,stwierdzil ze naprade slodka:tak:

Nemet napisz cos o sobie, jak sie poznaliscie, jak ci sie zyje o zmarwieniach i radosciach. Pozdrawiam :tak:
 
Ola - pogadam z mezusiem i dam ci znac wieczorem co z tym naszym spacerem :tak: ja sie pisze, musze tylko uzgodnic z moja 2 polowa co i jak :-D a wlasciwie kogo tam masz w brzuszku , bo nie pamietam czy mowilas ze to chlopczyk czy mala kobietka :confused: no i jak bedzie miec ten skarb na imie????
a co do latania to ja ostatni raz w ciazy ( a duzo latalam ) lecialam w 35 tygodniu wlasnie z Luksa :-p ciaza byla prawidlowa i wogole super sie czulam i lekarz pozwolil i nie bylo zadnych sensacji ..nawet dostalam butelke i grzechotke w kolorze rozowym od stuardes :laugh2: w takim razie do wieczorka :tak:
 
Ola wlasnie bylam na sierpniowkach 2007 ( tak wpadlam powspominac jak to bylo rak temu :-D ) i widze , ze jestes na etapie kupna wozka...nie wiem czy juz wchodzilas na te stronke , ale maja fajne rzeczy i czasami duzo taniej niz w sklepach sprawdz ...

www.baby-walz.fr
 
m_ktosiu jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE malutka jest cudowna!!!!!!!!!!!!!!!:tak: Jak bedziesz mila chwilke to napisz jak sie czujesz?, jak Nelka?. Jak sie czuje Twoj maz w nowej roli? Jakie macie plany na przyszlosc? Fajnie byc mama-co?

ola jeszcze bedziesz tesknic za tym jak babel byl w brzuchu;-), bo im wieksze dzieciatko, tym trudniej, ale i tak jest super. Jak sie urodzi 9.08 to bedzie mial urodzinki wtedy co ja:-). bedzie dobrze-ja to wiem!!!! A co do Polski to generalnie mozna latac do konca 7 miesiaca.
u nas taki gorac, ze nie wychodzimy z domu przed 18-sta, a to dopiero koniec kwietnia, az boje sie pomyslec co bedzie w lipcu:baffled:

silunia ja tez sie bardzo denerwowalam przed pierwsza wyprawa nad "wielka wode", ale bylo spokojnie i malutka nawet nie byla tak bardzo zmeczona, a wiadomo, ze morskie powietrze jest wskazane dla dzieciaczkow. A Twoja pociecha to juz bedzie miala wielka frajde i w wodzie i w piachu. Poza tym mamuski moga sobie odpoczac, bo tusiowie z checia zajmuja sie dzieckiem (przynajmniej tak jest w moim przypadku). Jedyne co jest niewygodne to zabranie tysiaca niezbednych tobolkow- wyglada sie troche jak wielblad, ale czego sie nie robi dla naszych pociech;-)
 
Silunia bardzo ci dziekuje!!! poprzegladam sobie co nieco, a z tego co juz zdazylam zauwazyc to naprawde sa tansze te rzeczy:tak::tak::tak:, tak sie ciesze!! Dzieki.
A co do daty urodzin,niezly zbieg okolicznosi, Siluni dzidzia, Oles i moj maly, ta sama data, jesli sie oczywiscie mojemu kruszkowi w terminie powiedzie:happy:

Oles no wlasnie, do 7 miesiaca, a ja to tak: ten weekend za pozno, nastepny nie da rady bo moi maja komunie, a ja juz powiedzialam ze nie dam rady, w kolejny mam wizyte u lekarza, potem jego rodzice do portugalii- a wiec chyba tu sami polecimy, potem to juz nie wiem , ale zdaje mi sie ze za pozno na mnie, lepiej nie ryzykowac, czas szybko zleci i z malym bedziemy smigac:-D

A ukropu wspolczuje z dzidzia ciezko,choc ja uwielbialam gorace klimaty, no teraz nie bo bym sie zasapala, uslinila i co jeszcze, ale przed ciaza to plackiem na sloncu czesto sobie lezalam:cool2::cool2:
 
Ola - nie ma problemu z ta strona..moge ich polecic ..juz kilka zamowien u nich zlozylam i jestem zadowolona..i zamow sobie u nich katalog jest tam wiecej rzeczy niz na stronie .....co do spaceru to gadalam wstepnie z mezem i jak dla nas to bardzo pasuje niedziela :tak: dogadamy jeszcze sie wieczorkiem i najwyzej wysle ci numer koma na priva...rozumiem , ze bedziesz miec chlopczyka :-) a jak bedzie miec na imie ????? Tatus musi byc pewnie dumny :)))

Oles- jak tam z waszym jedzeniem..wszystko juz wcinacie ????
 
reklama
o kurka, zapomnialam , taaak , to chlopak,moj Carlo szczesliwy bardzo, ale przyznam sie za niego ze wolal dziewuszke:eek:, a to teraz i tak nie ma znaczenia, nasz szkrab i juz, kochane malenstwo.

Imienia jeszcze nie ma konkretnego, ale na wstepie Szymon,Karol, nie wiemy jeszcze, kolezanka powiedziala mi ze "jesli wyciagna ci go z brzucha i kiedy na niego popatrzysz to od razu bedziesz wiedziala jakie on ma imie" i jakos tak tego sie jeszcze trzymam:-D

Z ta niedziela to bylo by super, bo wiesz?jedna dziewczyna z BB z Niemiec- Justyna napisala do mnie z propozycja spotkania w ta niedziele,bo ma zamiar z dziecmi i mezem sie do Luxa wybrac, tak by bylo super!!!po polsku pogadac, naprawde!!!Moglybysmy sie spyknac razem, zadna z nas sie nie zna, takze fajowo by bylo:tak:
Tez wysylam ci numer na priva, dasz sygnalka albo zadzwonisz to sie spotkamy, bo my to pare minutek i jestesmy na miescie:tak:
 
Do góry