reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Kochani w Polsce juz jestesmy od czwartku- nie ma jak u mamy;-) , szkoda tylko, ze moja o=polowka nie mogla z nami przyjechac i do tego sam w domciu bo chorobsko jakies go dopadlo:no: , ale czas szybko mija i juz niebawem bedziemy znow w trojke, ale bez rodzinki. No coz nie mozna miec wszystkiego!


SZESLIWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT WIELKANOCNYCH, DUZO RADOSCI, JEDZONKA A W PONIEDZIALEK WODY WBROD


M_KTOSIU CO DWIE GLOWY TO NIE JEDNA- POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRZYMAM KCIUKI!!!!!!
 
reklama
dziewczynki gdzie Wy sie wszystkie podzialyscie?:no: Rozumiem, ze Swieta wyczerpuja, ale minelo juz troche czasu i nikt tu nie zaglada:-(. Troche mi smutno, bo lubie czytac co tam u Was slychac!
My wrocilysmy z Polski juz tydzien temu- bylo super, ale troche mi brakowalo mezusia i moich rytmow- tu mam pelna organizacje czasu;-). Tak poza tym to we Wloszech gorac nie do zniesienia, mozna sie ugotowac. Adusia jednak znosi ta pogode z podniesiona glowa- prawdziwy zuch!!!!!! W niedziele chyba pojedziemy nad moze- maluch pierwszy raz zobaczy wielka wode i gantyczna piaskownice- mam nadzieje, ze jej sie spodoba.

m_ktosia to chyba juz mamuska zostala, wiec troche jej tu nie bedzie. Tak na wyrost WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!

Ola jak tam fasolka?

Dajcie o sobie znac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nas dlugo nie bylo...

Duzo dobrego sie u nas dzieje i boje sie ze w koncu cos sie musi zawalic bo przeciez za dobrze byc nie moze... Amoze kiedys mogloby w koncu byc??...

Erik poznal Zuzie... Na spacarku we trojke w koncu poczulam sie jakbym nie byla samotna mama...
 
Daaaaawno mnie tu nie bylo....chyba rok! Wiec jeszcze nie przebrnelam przez wszystkie posty....

Anusiakanusia....pisalam o tym dawno temu...moj maz jest Norwegiem i mieszkamy w Oslo (z chcecia bym wrocila do Polski, przynajmniej na jakis czas - szczerze mowiac) a poznalismy sie w Warszawie....

Pozdrawiam wszystkie pary polsko-zagraniczne:-)
 
M-ktosiu, GRATULUJE CORECZKI!!!
mef01160162_st5.gif



Oles
-mam nadzieje ze milo spedzilas czas w Polsce?Jak u mnie wszystko dobrze pojdzie to w ten weekend lecimy z moim Carlo do moich rodzicow!!juz sie nie moge doczekac .Moj szkrab juz nie fasolka:tak:, duzy , kopie, ma 650 gram, termin przesuneli mi o jeden dzien wczesniej czyli 9.08.07r. Po za tym wszystko po staremu, Carlo pracuje, maly rosnie, ja pierdze w stolek a po za tym mam stracha przedporodowego-MASAKRA-boje sie porodu:baffled::baffled:.mysle ze mi przejdzie bo tylko wstydu sobie narobie jak przyjdzie czas na malego:confused::eek::szok:

Pozdrawiam wszystkie kobietki:tak:
 
:-D mktosia urodzila?? no to ogromniaste gratulacje ..pokaz nam swoja coreczke :-)

Ola- cholera ty w ten weekend jedziesz do Pl , a ja w ten weekend jade do tesciow ..no trudno myslalm , ze sie zobaczymy :-( ..nastepnym razem i pozdrow odmnie nasz kraj bo teskno mi za nim ..nie uwierzysz , ale mialam terin porodu na ten sam dzien ..tyle , ze mala wylazla 10 dni wczesniej i zamiast 9.08.2006 urodzila sie 31.07.2006 miedzy naszymi dziecmi bedzie dokladnie moze rok roznicy ;-)

Nemet- witaj serdecznie ..napisz cos wiecj o sobie i twoich meszczyznach :tak:
 
nemet witam serdecznie wsrod "mieszncow";-), mam nadzieje, ze dobrze Ci tu bedzie z nami!!! Gdzie mieszkacie? jak dlugo jestescie razem? Jak sie poznaliscie? Jak ma na imie Wasz szkrab? (Jezu ile pytan- generalnie daj o sobie znac:tak:)

anusiakanusia mam nadzieje, ze juz nigdy nie bedziesz czula sie jak samotna matka i ze wreszcie Ci sie ulozy. A jakie macie plany z Erickiem? Jak Zuza na niego zareagowala? Z calego serca zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!

Ola Swieta byly super, ale strasznie mi brakowalo tej mojej "gorszej" ;-) polowki, a poza tym to wszyscy wiedzieli lepiej co jest dobre dla Ady i oczywiscie kazdy mmial inna koncepcje- smiesznie bylo. Teraz rodzinka mnie nawiedzi w dlugi weekend majowy, wiec nie zdazylam sie za nimi stesknic:-D. U nas upal taki, ze nie ruszamy sie z domu,tylko krotkie spacerki po 18-stej.
Co do strachu przedporodowego, to narazie o tym nie mysl (przynajmniej sprobuj nie myslec). Musisz sie nastawic, ze bedzie bolalo (no chyba, ze chcesz miec cesarke), ale jak juz bedziesz miala malucha w ramionach to zrozumiesz, ze bylo warto. Chcialabym Ci pomoc, ale chyba nie jestem dobrym przykladem, bo rodzilam dlugo i "troche" bolalo, ale nie zaluje;-).
Powodzenia w podrozy i ciesz sie Polska ile mozesz.

blond kiedy dokladnie m_ktosia urodzila?

Adusia ma juz za soba pierwszy wyjazd nad morze, nie bardzo sie orientowala gdzie jest, ale poczula pod golymi stopkami piasek.
To slonce za oknem napawa mnie optymizme, jesli ktos reflektuje to sie chetnie podziele;-)!!!!!
WIELKA BUZKA
 
reklama
Do góry