reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Ola-lux Witam serdecznie moja imienniczke! Mam nadzieje, ze zadomowisz sie tu na dobre! Gratuluje z calego serca Faolka- juz wybraliscie imie? Powiem Ci, jak pojawi sie maluszek, to nawet nie bedziesz miala czasu pomyslec, ze brakuje Ci pracy, bo zostaniesz mama na pelnym etacie i to z cala masa nadgodzin;-), ale to cudowne zajecie!!!!!
Ciaza to tez super okres- powolutku dojrzewa w Tobie mysl, ze nosisz pod sercem malego czlowieczka, a jak zacznie kopac i sie wywracac to dopiero bedzie radosc!
A co do slubu to macie zamiar pobrac sie przed czy po urodzeniu babelka?
Rozmuniem Cie doskonale, bo tu tez nie ma Polakow, nawet Wlosi nie sa zbyt towarzyscy. cala ciaze przesiedzialam sama w domu bo Paolo pracowlal a bratniej duszy znikad nie bylo.:-(. Teraz tez mi doskwiera samotnosc, ale z malutka dni mijaja w takim tempie, ze nawet nie zdaze sie obejrzec a juz kolejny dzien z glowy. Szczerze mowiac nie wiem gdzie sie podzialy te szesc miesiecy (prawie). Jeszcze pamietam doskonale ten dzien, w ktorym robilam test i okazalo sie, ze jestem zafasolkowana:tak:. Zobaczysz sama- bedzie cudownie!

A tak wogole dziewczynki to jak Wy macie na imie? Bo tylko znam te zagadkowe longiny. jesli mozecie to przyznajcie sie;-). Ja, jak sie mozna domyslec jestem Olka.

jakie macie plany na Wielkanoc? Ja z Adusia jedziemy na 10 dni do Polski, ale niestety same, bo moj maz nie dostal wolnego.:sad: Beda to Swieta do dupy! Poza tym jakos Swieta Wielkanone do mnie nie przemawiaja! Z jednej strony ciesze sie, ze zobacze moich, a przede wszystkim, ze oni zobacza malucha, ale z drugiej strony to bez meza to tak pusto:no:. Czemu taki nasz los, ze jestesmy zawsze rozdarte- a moze tylko ja tak mam?!:confused: Coz za melancholijny nastroj mnie dzis dopadl- to chyba ta cholerna pogoda za oknem.

Adusia otatnio nadyla nowa umiejetnosc-piszczenia, czasami mam wrazenie ze w moim domku zadomowil sie maly delfin;-)
Zobaczcie same jakie pyszne sa wlasne stopy i jak bardzo malutka chce siedziec (choc jeszcze nie umie):tak:
 
reklama
Nie wiem dlaczego to zdjecia nie chca sie otworzyc i sa takie malutkie:confused::no: Moze ktos wie jak rozwiazac ten problem?!
 
Czesc dziewczyny, troszke mnie nie bylo bo niestaty wyladowalysmy w szpitalu na zapalenie pluc- 2 tygodnie siedzialysmy, Zuzi schudla jeszcze kilo, a ja 5... Ale juz w domu na szczescie:)

Piekne te wasze historie, ja dawno temu opisalam swoje na tym watku, jak ktos ma ochote poczytac to gdzies tam w poczatkach jest... Szkoda, ze bez happy end'u:(

Ale byc moze ta ktora teraz pisze mi zycie bedzie szczesliwsza- to juz 5 miesiecy odkad spotykamy sie z Erikiem:)

A poznalismy sie... w sieci:)
 
witaj aniu oj wy biedne z zuzia
a z erykiem to mam nadzieje , ze wyjdzie ci lepiej jak z tonym
naprawde bzycze ci tego z calego serca

my jedziemy teraz w piatek 30 do szwajcarii na tydzien , a 6 prosto ze szwajcarii do polski na prawie trzy tygodnie , ale ja sie ciesze w koncu pojde do fryzjera porzadnego i takie tam , no i spotrkam sie z rodzinka i kolezankami
w koncu
 
M_ktosiu: A powiedz... skad sciagasz polska TV dokladnie? Twoj mezczyzna powrocil juz z rozjazdow czy nadal samotna?

hej
a wiesz w sumie to nie sciagam, znalazlam na TV Polonia - Telewizja internetowa, telewizja przez internet takie urywki a myslalam ze bedzie tego wiecej, ale to nie jest program na biezaco wiec sie nie liczy:dry:

moj piekny?
no wiecznie go nie ma, jak sie pytalas to zdazyl byc i znowu wyjechac, ale wlasnie dzis, za jakies 2 godzinki bede go miala spowrotem i nie wypuszcze juz do samego porodu :-)

taka sobie prace wybral w firmie o zasiegu globalnym to ma, zeby pogadac ze wspolpracownikami musi leciec do korei, indii, chin lub szwecji, bo nie wszystko mozna zalatwic przez telefon, sie nalata bidak, ciagla zmiana czasu, hotele, zona z brzuchem czekajaca samotnie w dociu :-(

ale kontrakcik sie konczy z koncem wrzesnia :-) i moze wymyslimy lepszy uklad dla naszej nowej rodzinki :-D
 
Olus to co napisalas, bardzo mnie na duchu podnioslo, dziekuje!!Na swieta w tamtym roku bylismy razem u mnie w Polsce a wiec tym razem zostajemy tutaj.
Ania, z tym happy endem to nigdy nic nie wiadomo,ja slyszalam wiele niewesolych historii par zagraniczno-polskich, ale mysle ze nam wszystkim sie teraz dobrze ulozy:happy:

Fajnie blond, tez bym tak chciala.
m-ktosia, trzymaj go , nie wypuszczaj!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D
 
:-D :szok: alez sie dziewczyny rozpisalyscie
i dobrz jest co poczytac...z drugiej strony zapamietac trudno co u kogo sie dzialo

ja podobnie jak ania tez juz kiedys pisalam o nas ..jak to bylo :tak: bosze jak to dawno wydaje sie cale wieki ;-)

ania mam nadzieje, ze sie calkiem chorubska pozylyscie i chcialam zapytac o problemy jedzeniowe zuzy bo moja tez teraz przechodzi cos takiego ...ma chyba strajk bo nic nie chce jesc tylko cycek

mktosi u nas tez tak jest podroze i podroze , ale na szczescie nie dluzej niz dwa dni ...no raz zdarzylo sie 5 ;-)

blond jak jedziecie do szwajcari to moze w okolice Genewy ????
 
Aniu mam nadzieje, ze tym razem bedziesz wreszcie szczesliwa i to juz na dobre!!!!!!!!!!!! A jak Zuza reaguje na Ericka?
Musicie sie wykurowac i to na 100% bo jak nie to bedziecie sie zarazac jedna od drugiej!
Silunia musze gdzies odszukac wasze historie:tak:, powiem Ci, ze mimo tego, ze Ada jest tylko na piersi to tez ma dni strajku- mam nadzieje, ze to jest normalne?! Od soboty mamy zamiar wprowadzac stale posilki, ale nie wiem za bardzo od czego zaczac- czy kaszka, czy soczek- PORADZCIE!!!!

Ola nie powiedzialas mi co z imionami dla bobasa. Jakie macie propozycje? Sa w tej kwestii jakies starcia polsko-portugalskie?;-)

m_ktosiu jak tam samopoczucie? Uziemilas juz swego ukochanego? Jak tam brzuchol? Czy fasolka nie pcha sie juz na swiat? stresujesz sie juz, czy jeszcze nie dopadlo Cie przedporodowe przerazenie? A jak Twoja rodzinka w Polsce? Kiedy zobacza kruszynke? Nie brakuje Ci ich w takich chwilach?
 
reklama
:-) Ola bardzo bardzo chetnie ..jak tylko bedziemy jechac do tesciow to sie do ciebie odezwe...oni chca zebysmy przyjechali na Paques , ale ja szczerze powiedziawszy na swieta wolalabym miec siwety spokoj :-D wiec wybiezemy sie przed lub zaraz po

Oles ...a jak i co podaje sie tam...bo wiesz w kazdym kraju sa troche inne schematy zywieniowe...z regoly zaczyna sie od nie slodkich zeby malec sie nie przyzwyczail moze zaczni od tartej marchewki ( gotowanej oczywiscie) potem ziemniaczek marchewka , potem jabluszko ...pomalu zeby Adusia sie na nic nie uczulila
 
Do góry