reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

ale ciasza....moj maly zaczal raczkowac...ale jestem z niego dumna i ogolnie latwiej teraz bo sam sie wiecej bawi, jak spedzilyscie sylwestra?? my spokojnei w domku...milo bylo
 
reklama
my rowniez w domu tylko w polnoc wybralsmy sie na fajerwerki na zewnatrz i teraz jestem przeziebiona. ble, ah i natalya, to juz tak szybko dzieci umieja raczkowac?fajnie:)
 
Dziewczyny,gdzie wy wszystkie pouciekalyscie?????????????????Strasznie tu cichutko,tyle nas nowych twarzy tu przybylo,a cisza jak makiem zasial :)Moj maly zbuntowal sie i nie chce chodzic do przedszkola,przechodzil pare tygodni i nagle mu sie odwidzialo :)Dostaje takiej histerii,ze nawet wymiotuje.W takim przypadku musialam go na razie wypisac.Chorowal tez biedaczek,jak to w przedszkolach bywa.Sprobujemy ponownie na wiosne...........Humorek mi troszke bardziej dopisuje,bo Ali juz zdal prawko i powinien przyleciec okolo 1 lutego.Swieta i Sylwestra spedzilismy spokojnie,w domciu.Odezwie sie wreszcie ktoras,czy tak juz do siebie samej bede pisala???
 
Czesc Karolciu i Dziewczyny,

Ja to teraz z nerwach juz troszke, termin mam za 2 dni. Spore skurcze i inne objawy ale ogolnie to malej sie chyba nie spieszy. Moze czeka az prezydent podpisze ustawe o becikowym?? Jak juz ma byc to szkoda zeby przeszlo nam kolo nosa, kazdy grosz sie przyda... Trzymajcie kciuki Kochane. Pozdrawiam.

Ania
 
No to powodzenia, zycze wspanialych chwil, porod to ciezka sprawa, ale oby piekna i niezapomniana w dobrym tego slowa znaczeniu.
 
No wreszcie sie odezwalyscie,pozdrawiam...No ,Anusia ja trzymam za ciebie kciuki.Malenka bedzie na pewno sliczna,jeszcze jak sie wda w karnacje tatusia to ho ho :)Tony ma chyba ciemna karnacje?Ali jest ciemny,ale w Polsce opodabnia sie do nas :)Szcagolnie zima.....Blond,wasz synek tez jest slodki.Jest 2 jezyczny????Jak sobie radzi?W domu mowicie czesciej po polsku czy po niemiecku?Wlasnie,nie wiadomo co z reszta naszych ksiezniczek sie dzieje???
 
karolcia maly jest dwujezyczny i radzi sobie super w domu staram sie mowic po polsku, ale jest ciezko, bo maz za duzo nie rozumie ale maly mowi i tak i tak
 
reklama
czesc dziwczyny jak tam
widze ze powieksza sie grono to milo
ja po wielkich trudach i mekach oswiadczamwam dzieczynki ze juz jestem w RPA
z malenstwem dlatego tak dlugo nie pisalam b o bylo to istneszalenstwo

anusia trzymam kciuki mam maly dostep dointernetu ale jak tylko dam rade to cos napisze ale pamietaj ze mysle i wspieran cie goraco

calujemy
orz zyczenia skladamy dla wsystkich w nowym roku 2006
calujemy olamy
 
Do góry