reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

i ja gratuluje i z niecierpliwoscia czekam na fotki!!!!!
a tu kilka naszych, moj nilsiu juz sam wstaje!!!
_574105_n.jpg

_574106_n.jpg

_574107_n.jpg

_574104_n.jpg

_574102_n.jpg

_574103_n.jpg
 
reklama
Ania teraz pewnie nie ma zbytnio czasu na zagladanie na babyboom.Ale wyslala juz zdjecia malej Zuzy na forum -mamusie i tatusiowie z Turcji-zagladnijcie.Malutka jest przesliczna!!!U mnie sesja na uczelni sie zaczela,nawet nie mam zbytnio czasu dla wlasnego dziecka :(Za tydzien bedzie juz po wszystkim.Czekamy z niecierpliwoscia na przjazd Alego.Bedzie w Polsce juz za 9 dni!!!!!!!!!Jestem cala w skowronkach :)a i Emrah nie moze sie doczekac,bo wciaz sie pyta kiedy pojedziemy na lotnisko po tatusia.Zobaczymy czy bedzie w stanie sie porozumiec z Alim po turecku,bo to juz juz prawie piec miesiecy jak jestesmy w Polsce i maly nie ma czynnego kontaktu z tureckim.
 
Czesc Kochane,

czasu faktycznie mam mniej ale staram sie byc na bierzaco z czytaniem. Oto moj skarb najukochanszy Aniolek- Zuza
tu z mamusia

a tu siama


z pieseczkiem

a tu mojej coreczce aniolki sie snia, tak grzecznie spi...
 
AnusiaKanusia- nie omieszkam skomentowac Twojej coruni. Coz za wspaniala fryzurke ma malutka. Rozwalaja mnie (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) takie bobaski z gestymi wloskami. Twoja kruszynka jest przeurocza. Niedlugo juz bedziesz mogla jej warkoczyki plsc HIHI :-)
 
Dzieki dzieki za komlementa w imieniu Zuzi, faktycznie wloseczki ma nieziemskie a jakie geste ;D. Fakt ze oboje z tatusiemszczycilismy sie zawsze bardzo gestymi wlosami...
 
anusiakanusia- skoro chwalisz sie tyloma wlosami to dalabys troche mojemu Malusiowi, bo z niego jest niemal lysek... :-)
 
reklama
Do góry