reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Karolciu,
no wlasnie z ta karnacja Tonego to nie dokladnie tak bo on jest bardzo jasny ;D jako ewenement w swojej rodzinie... wiec nie wiadomo jak to bedzie

Olu, no wreszcie sie odzywasz kochana. Jaka szkoda, ze tak szybko wyjechaliscie :-[ :-[ :-[. Naprawde mialam nadzieje na spotkanie. Pisz jak tyko znajdziesz chwile,,, Caluski dla Ciebie i Amy
 
reklama
a my moje kochane mamy fajne plany na lipiec

bedziemy chrzcic mala 23 lipca a 22 bierzemy slub koscielny

ale cywilny mamy od 12 wrzesnia 2000

ale bedziemy mieli troche roboty
 
Super brzuszek,baaaaaaaaaaardzo duzy.Nie masz problamow z bolami kregoslupa,ja w ciazy mialam z tym sporo problamow.....My z Alim tez mamy tylko slub cywilny,od 2002 roku.Koscielnego nigdy nie wzielismy.Ostatnio chodzil u nas proboszcz po koledzie,on bardzo dobrze zna nasza sytuacje,bo pamieta jak chrzcil malego.Pytal sie wlasnie o slub koscielny,mowil,ze nie ma u nas w kraju zadnych przeszkod,aby udzielic slubu chrzescijance i muzulmaninowi.Ale ja nie wiem czy Ali ma na to ochote.Mnie troszke do tego ciagnie.Moze jak juz teraz przyleci do Polski i pozalatwiamy te wszystkie sprawy to sie mocniej nad tym zastanowimy.Ja bardzo bym chciala......Anusia co do karnacji to nic nie jest pewnego,malutka moze przeciez odziedziczyc cechy po innej lini pokrewienstwa od rodziny Tonego.Jesli dziadkowie sa ciemni i reszta dzieci,to duze prawdopodobienstwo,ze tez na nia przejdzie.Juz niedlugo sie przekonasz!!!!Stanola pisz do nas duzo,dlaczego tak nagle wyjechalisvie???
 
ja dzisiaj do kina sie wybieram z malym, leci duma i uprzedzenie, jak na razie jestem zadowolona z tych seansow w multikinie
nam ida dwa kolejne zabki, przebija sie na dniach a maly sie okropnie meczy, noce mamy straszne:(
 
Czesc Mamuski!

Po dlugim oczekiwaniu odmeldowujemy sie na forum- oficjalna mama Zuzi- AnusiaKanusia ;D ;D

Moje malenstwo urodzilo sie jak zaplamowala Aga_sto i tata dzidzi 21.01 o 1.05 w nocy. Porod odbyl sie silami natury i wlasciwie nawet nie pomagano mi spejcjalnie w wywolywaniu, chyba szpital tak na mnie podzialal. Resszte opisze jak dojde do sil... Jest co...

Zuzia ma geste, czarne wloski, wazyla 3690g, wzrost 51cm, wdala sie chyba w tatusia, ma lekko skosne oczki- mala tatarka i jest po prostu cudna... Dostala 10 pkt...

Oboje z tatusiem bardzosmy szczesliwi. Jedyne zmartwienie to brak kupki juz drugi dzien z rzedu :-[

Pozdrawiam i zycze udanych porodow ;)

Ania
 
anusiu ogromniaste gratulacje dla ciebie i tonego z okazji narodzin coreczki
pokaz nam szybciutko jak jest sliczna i opisz jak ci przebiegl porod



GRATULACJE

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry