reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
madziula strasznie mi przykro, nie wiem co się dzieje !!! dwa crio i nic nie drgneło, a z tego co pamiętam to u ciebie ok, histeroskopie miałaś robioną i nic nie wyszło, a jak twoje endo ile miało dr mówił ? Mam nadzieje że nastepne crio będzie tym ostatnim i z wysoką betą, z całego serca ci życzę- bo wiem że takie sytuacje podcinają skrzydła,
zuzik a jak u ciebie sprawy się mają ? gdzieś teraz chyba na wizyte idziesz- koniecznie napisz relacje
A reszta dziewczyn gdzie się podziała ? Pewnie na inne forum uciekły ?
 
anula86, byłam na wizycie kontrolnej w tamtą środę. Dzisiaj dzwoniłam o wyniki. Na szczęście wyszły ujemne :-) teraz czekam na @ i jadę na usg. I podchodzę do IUI. Zastanawiam się tylko czy dr zlecił mi wszystkie badania potrzebne do inseminacji, czy o czymś nie zapomniał... Robiłam chlamydie, myco i ureaplazme, wirusy,cytologie, emek seminogram i wirusy. Coś jeszcze??
 
rea, anula dzięki za kciukasy. A jak to jest, bo dr M idzie od poniedziałku na urlop, i zapisali mnie na wizytę do dr H. To ona będzie wiedzieć co i jak?
 
Zuzik nie martw się ona cię jeszcze wypyta. Ja raz tez tak miałam i szczerze powiedziawszy byłam bardziej zadowolona z jej podejścia do mnie.
 
madziula strasznie mi przykro, nie wiem co się dzieje !!! dwa crio i nic nie drgneło, a z tego co pamiętam to u ciebie ok, histeroskopie miałaś robioną i nic nie wyszło, a jak twoje endo ile miało dr mówił ? Mam nadzieje że nastepne crio będzie tym ostatnim i z wysoką betą, z całego serca ci życzę- bo wiem że takie sytuacje podcinają skrzydła,
tak Anulka u mnie ogólnie jest ok :sorry2:po histeroskopii też nic nie wyszło - czyściutko, zespołu antyfosfolipidowego nie ma, TSH 1,430 i co nie udaje się? może to nie ten zarodek? a może zarodki są słabiutkie (ale skoro przetrwały do blastki wszystkie, to co jest nie tak z nimi), a może są inne przyczyny, tylko jakie? ...cóż...odsapnę, podejdę znowu do transferu....i tyle :-(
 
Witajcie mogę już napisać , że jestem w domciu wraz z moją fasolką 4 BB . szczęśliwa i cały czas wystraszona co raz bardziej..... Mam jeszcze 3 słabsze zamrożone więc rewelacji nie było. Oby ten okazał się tym jedynym ....
 
reklama
Madziulka Rz, niech Twoja fasolka zostanie z Tobą już na zawsze, niech betka rośnie i daje Ci szczęście:tak:. Ściskam kciukasy.

Dziewczyny, jutro mam mieć usg i decyzję o stymulacji przed IUI, nigdy nie miałam tego badania podczas @... Nawet nie wiem czy potrafię to sobie wyobrazić, jak ja doczłapię do tego fotela...brrrr....:no: Jakieś rady?
 
Do góry