reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Madziula - no to kciuki zaciśnięte !! Niech te dni uplyna jak najszybciej, niech maluszek zostanie z Wami, z calego serca życzę !
 
Hej moje drogie.
U mnie po staremu. Powolutku rośniemy. Nikodem ma juz 2200 g. Ja czuję się dobrze nawet bardzo. Termin tak jak byl wyznaczony na 1.04 chyba ze marcu cos się zmieni. Wyprawka skompletowana. Łóżeczko rozłożone ale nie "ubrane" bo po co ma się kurzyc. Chce urodzić jeszcze przed świętami żeby wrócić do domu ale co ja tam mogę. Co ma być to będzie. Teraz juz się oszczędzam nie ganiam już po mieście, remont prawie skończony. Prawie bo czekam na meble do kuchni. Mają być do 2 tygodni ale się ciesze że szok . żeby tylko Nikuś wytrzymal do połowy marca przynajmniej. :)

Rea a jak u ciebie. Zdecydowałas się na który szpital? Tylko my zostałyśmy ciezarowkami?
To teraz muszą się posypać nowe ciążę nie może być inaczej.

Posyłam ciążowe fluidy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Hej moje drogie.
U mnie po staremu. Powolutku rośniemy. Nikodem ma juz 2200 g.
To teraz muszą się posypać nowe ciążę nie może być inaczej.

Posyłam ciążowe fluidy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jak tak to łapię pełnymi garściami... dziękuję ;-) a brzusiu głaskam :-)
 
Witaj Milena u mnie wszystko ok. Mały rośnie ja coraz ciężej się czuję, a termin mam na 7.04 i czuję że wszystko skończy się wcześniej. Szpital wybrałam na Rycerskiej, torba już od jakiegoś czasu spakowana pozostało tylko oczekiwać na mojego Skarba :-) Ja również wyprawkę skompletowałam w 95% (zostały jeszcze drobiazgi). Mój m całkiem oszalał na punkcie syna więc łóżeczko i wszystko do niego oraz wózek, fotelik itp były już gotowe na święta Bożego Narodzenia kiedy przyjechał, dodam tylko że "latał" jak szalony i nie ukrywam że strasznie mnie wtedy zmęczyły te zakupy z nim:-D Ciuszki, pościel wyprane i wyprasowane... Tak strasznie już nie mogę się doczekać...
Wszystkim życzę powodzenia, zarówno w staraniach jak i w spokojnych rozwiązaniach. Często dziewczyny o Was myślę i trzymam kciuki.:tak:
 
Rea ja też się nie mogę doczekać i tez mi się wydaje że urodze wcześniej :) teraz wizyty mam co 2 tygodnie to zobaczymy czy się przyspiesza. Torby nie mam spakowanej ale na półce jednak przygotowane :) mój tomek to tak naprawdę oszalał jak mały zaczął kopać i on to juz mógł poczuć. Też mega się mecze zrobiłam dziś tylko obiad i i bylam godzinkę w mieście a umeczona jak za caly dzień. Wybraliscie imię?
 
Staraczki to prawda że kolejki do bociana na pól roku do przodu? :/ my mamy plan nie zwlekać z następnym a może uda się naturrals a jak parę miesięcy nie to trzeba znowu myśleć o Białymstoku. Szkoda że nie mam mrozakow :(
 
reklama
Madziula, trzymam kciuki za bete, niech rośnie, niech niesie Ci radość:-)
Kwietniowe mamusie, a Wam niech się urodzą Wasze małe Szczęścia :-)
Kaiiina, czy jesteś już po wizycie w Parensie? I jak? co dr zadecydował?
Ja czekam na kontrolne wyniki mycoplazmy i ureaplazmy i jak tylko wyjdą dobrze, próbujemy z pierwszą inseminacją. Jestem jeszcze taka zielona w tym wszystkim...:zawstydzona/y:
 
Do góry