reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Zuzik nie dziękuję :-) ;-)
A badanie takie wiem ,że dla nas krępujące , ale dla lekarza nic dziwnego myślę .... Często musi wykonywać w tych dniach badania , a szczególnie taki zajmujący się stymulacjami :-)
 
reklama
madziula a co dr mówi ? a badałaś progesteron przed crio ?
zuzik niestety badanie nie zbyt przyjemne podczas @, pomimo że nic nie boli to mega krępujące jest, ja za każdym razem czułam dyskomfort i po nie udanych iui chodziłam na wizyty tuż, tuż przed @,
madziulka byle do bety- pozytywnej :tak: a powiedz czy twoja stymulacja bardzo różniła się od poprzedniej ? jak wrażenia ?
 
Anula różniła się . Rodzaje leków , dawki do samej stymulacji , jak również teraz przed transferem dostałam mnóstwo leków , które mają ułatwiać zagnieżdżenie się zarodka . czy się uda , za pierwszym transferem na pewno nie , ale zobaczyłam światełko w tunelu .....
 
cześć dziewczynki!!:-)

niestety brak czasu spowodował, ze dawno "nie zaglądałam" do WAS :-(Troszkę się pozmieniało odkąd Mała jest już na świecie, rzeczywiście trudno znaleźć chwilkę czasu do siebie:tak:dobrze, że idzie wiosna i dłużej będzie można pobyć z wózkiem na świeżym powietrzu
czas szybko ucieka i tylko patrzeć jak Niunia zacznie chodzić:-)
 
Witajcie ojjj Sisi to prawda, że z dzieckiem czas strasznie szybko leci mój Maksiu już prawie 3 m-ce i drzemki ma w dzień jak mu się podoba ale na szczęście w nocy daje się wyspać.
Madziula trzymaj się duuuużo cierpliwości ispokoju.
Wszystkim oczekującym duużo spokoju i szczęśliwego rozwiązania i inne dziewczynki mega siły do walki.
Trzymajcie się wiosna idzie wszystko wraca do życia :-) pozdrawiam serdecznie
 
Cześć dziewczyny:-)...nie wiem od czego by tu zacząć....wczoraj czytałam może ze 2 godziny wasz historie, zmagania....nikt kto przez to nie przeszedł nie uwierzy ile to nas kosztuje.....ta walka o macierzyństwo...o cud czasem...Też jeżdżę do Parensa do dr M......jestem jego pacjentką od 4 lat....jestem już mamą...mam 2,5 letniego synka...ale chce nią byc po raz drugi....niestety nie udaje się.....za pierwszym razem też nie było łatwo...więc i tym razem nie nastawiam się .....chociaż czasem już chcę odpuścić. Cieszę sie ogromnie że Ty Sisi, Goyah- że Wam się udało....Madziu trzymam kciuki mocno....Buziaki
 
Witaj bibi1982:-)
Madziula Rz trzymam kciuki!!!
Madzia 87 mam nadzieję że udało ci się "wziąć" jeszcze w tym cyklu maluszka i bardzo trzymam kciuki!
 
Hej dziewczyny. Jestem juz na świecie mama urodziła mnie przez cc po 5 godzinach boli krzyżowych 15.03 o 9:25. Ważę 2800 i mierze 56 cm. Jestem zdrowy. Tyle od mojego synka. Życie zweryfikowalo plany na porod sn ale super się mna zajęli. Gaz rozweselajacy trochę pomagał. Dr T.K nie było ale był inny którego znałam i bardzo dobrze się mną zajął. mały podpił trochę wód plodowych. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry