reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Hej dziewczynki , jak tam w nowym roku?? siły zebrane ?
Ja właściwie od sierpnia jestem gotowa , czyli od pierwszej próby nie udanej ..
12 okaże się jaki pomysł będzie miała nowa Pani doktor :-) wcześniej się u niej już leczyłam i byłam bardzo zadowolona , przede wszystkim nie owija w bawełnę i mówi wszystko szczerze , a nie to co chcesz usłyszeć....
Trzymam kciuki jak zwykle za Was wszystkie :-)
 
madziulka czyli jak dobrze pójdzie to zaczniesz stymulacje ? czy najpierw będą chcieli sprawdzić czemu tak poprzednia próba kiepsko poszła. Oczywiście pochwal się przebiegiem wizyty i jakie wrażenia były :tak: ja w każdym bądź razie życzę udanej wizyty i żeby poszło lepiej niż myślisz :-)
A u mnie jednak z synka zrobiła się córka :tak:wszystko z nią dobrze, rozwija się o 5 dni szybciej, i powoli zaczynam czuć ruchy, a najbardziej jak najem się dosyć obficie, to z tych dobrych wieści- a kiepskie to niestety ale bóle jelitowe nasilają się- wczoraj byłam na wizycie i moje przepuszczenia że jajniki bolą okazały sie mylne bo to jednak "kichy" :wściekła/y: a i anemie też się już nabawiłam, mam zestaw witaminek z żelazem brać i samo żelazo + dieta wysoko-żelazowa i wyniki zamiast do góry to one w dół, lekarz już mnie straszy że na oddział mnie weźmie na kroplówki- a dla mnie pobyt w szpitalu = trauma :-( wersja optymistyczna - mam nadzieje że za 3 tyg. wynik nie pogorszy się
sisi co u ciebie ? ty chyba następna w kolejce ?
anikola priv doszedł?
 
Ostatnia edycja:
Anula tak jak dobrze pójdzie zacznę w styczniu już stymulację , chyba ,że będzie mi kazała zrobić jakieś dodatkowe badania ......
Już dużo zrobiłam sama , by zobaczyć czy jest coś co mogło odpowiadać za moją ostatnią nie udaną próbę.immunologicznie wszystko ok, krzywa cukrowa ok , teraz czekam na wyniki genetycznych badań i ze wszystkim pojadę na wizytę do Wawy :-)
trzymam kciuki by było ok u Ciebie i córci :-) buziaki dla Was :-)
 
Witam Was Dziewczynki!
Bardzo długo mnie tu nie było, ale potrzebowałam odpoczynku...nie zdążyłam Was jeszcze niestety nadrobić, ale postaram się to zrobić na dniach :)
U mnie bez zmian, nadal walcze...ale odpuściłam sobie całkiem in vitro, lekarzy itd...nie mam już do tego sił i cierpliwości...wiem, że na naturalną ciążę mam pewnie jakiś niecały 1% szans, ale może zdaży się kiedyś jakiś cud...jesli nie to trudno...

Goyah gratuluję :)
Kimka grattuluję córeczki :) cudownie :)

Madziulka a do której pani dr jesteś umówiona w Warszawie???

Anikola co u Ciebie???
 
Witaj Nuna wiem ,że Ci ciężko było , znam to świetnie ... Trzeba wierzyć , a mile zostaniesz zaskoczona :-)

Jestem umówiona do Pani doktor Lewickiej , leczyłam się już u niej i byłam bardzo zadowolona , szczera i nie wciska kit.. , miłych słówek , co byś chciała usłyszeć by być zadowolona :-)
 
Madziulka to trzymam mocno kciuki żeby CI się teraz udało!!! Najgorsze kurcze te dojazdy i częstotliwość wizyt bo w Novum podczas stymulacji trzeba być na wizycie praktycznie co drugi dzień, ale dasz radę :) Powodzenia :)
 
Dziewczyny, jak samopoczucie w Nowym Roku?:-)
ANULA, rzeczywiście ja jestem teraz w kolejce następna;-) W przyszłym tygodniu w poniedziałek mam wizytę, więc się dowiem pewnie co i jak JUż chciałabym być po:tak:Choć zaczynam się powoli bać, jak to będzie, ale to normalne, każda przyszła matka tak ma TRzymam kciuki za Ciebie i Malutką Będzie dobrze Ja też miałam epizod szpitalny Pierwszy raz w życiu byłam w szpitalu i to przez 8 dni Na początku nie mogłam się odnaleźć, z czasem jednak jakoś się przyzwyczaiłam Zresztą czego się nie robi dla zdrowia DZidziusia:tak:

ANIKOLA, napisz co u Ciebie?
NUNIA, witaj po przerwie!!:-) TRzymam za Ciebie moccccccnoooooo kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOże zaskoczy naturalnie, wiesz ze czasem rzeczy niemożlwe stają się realnymi, czego Ci naprawdę życzę!!
 
reklama
Hejka Kobietki u mnie od Nowego Roku też się dzieje :-D ...dziś miałam histeroskopię w Szpitalu :-) wszystko w porządku wyszło - żadnych zmian w macicy nie ma i dlatego w następnym cyklu podchodzę znowu po jednego Mrozaczka! Za wszystkie mocno zaciskam :-*
 
Do góry