reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Dziewczyny no jest taka opcja, że mogę się w trakcie przenieść tylko tak pójdę np. do G. on stwierdzi, że idę takim a takim protokołem i wrócę do Mr. a on będzie miał inną wizje stymulacji. Muszę się zastanowić co robić.
 
reklama
Madziu87 wierzę, że wszystko będzie dobrze :) uda się!!
Anikola musisz na spokojnie zastanowić się co robić, bo pośpiech nie sprzyja mądrym decyzjom :) a dowiedziałaś się już kiedy dr Mr wraca z urlopu??
A ja mam jutro punkcję...mam mieszane uczucia, tak strasznie bym chciała aby była komorka w tym jednym pęcherzyku!! Proszę trzymajcie za mnie kciuki...
 
Byłam na wizycie, doktor powiedział oczywiście,że nie rozumie co się stało i nie mógł uwierzyć jak się dowiedział.przy moich wynikach powinno być wszystko pięknie. Teraz 3 mies przerwy i napewno zmiana leków.
w czasie oczekiwania chciałam sobie porobić badania u genetyka i immunologa
Do genetyka najbliższy termin to grudzień :-( z oczekiwaniem na wyniki będzie luty
Więc wszystko pod górkę
 
MadziulkaRz strasznie to wszystko jest dołujące, trzeba dużo siły aby przetrwać ten trudny czas...no i przeważnie jak coś chcemy szybko, sprawnie to wychodzi na odwrót, pod górke właśnie...trzymaj się Kochana i nie trać wiary i nadziei, że kolejnym razem już wszystko będzie dobrze!!
 
madziulka kiedyś czytałam i ostatnio znajoma mówiła, że do genetyka pary jeżdżą aż do łodzi na nfz - krócej się czeka w kolejce i badania też szybciej, jeden minus to km do pokonania,
 
Nuna u genetyka kariotypy , i u immunologa , którego nie ma w województwie całym podkarpackim
Wszystko to śmieszne normalnie już nie płakać , tylko się śmiać zostaje..
 
reklama
Nuna nie starałam się jeszcze o zwrot kosztów. Nam prof. Dał do zrozumienia ze ciężko jest odzyskać te koszty i teraz to jakoś nie myślę już o tym. A tobie co powiedzieli?
 
Do góry