reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Kimka Kochana powodzenia na wizycie :) trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze z fasolka :) a Ty trzymaj.kciuki za mnie w piatek, beda mi potrzebne!
 
reklama
Kochana ty mi nie musisz przypominać żebym za ciebie kciuki trzymała bo robię to codziennie :) i zawsze zdrowaskie za ciebie i dziewczyny odmowie :) u mnie wszystko ok po wizycie. :)
 
Dziękuję Ci bardzo!!! :) to bardzo dużo dla mnie znaczy :) powiem Ci, że już wczoraj przeszla mi ta cała chandra, bo miałam strasznego doła, płakałam cały czas i w ogóle humor miałam do dupy...dzisiaj bardziej optymistycznie myślę i co ma być to będzie...mam nadzieję tylko, że jednak jest tam komóreczka i że się zapłodni i będę w ciąży, to moje marzenie :)
a TY jak się czujesz Kochana???
 
Nuna , kimka ,Madziula trzymam za Was wszystkie mocno kciuki , cały czas podczytuję , a ja dążę do wizyt i zrobienia badań u genetyka i immunologa.
Mam nadzieję ,że będzie wszystko ok, ale to jeszcze bardzo długa droga .
Teraz najgorszy czas dla mnie 3 miesiące przerwy i oczekiwania .
 
Madziula_87 podczytuję Was dziewczyny i bardzo się cieszę, że udało się i jest kilka zapłodnionych komórek, teraz zaciskam kciuki za cudną Betę, żeby rosła a z nią Twój brzuszek :-) Madziula Twój Mąż miał kiepskie nasienie?? Dziś jedziemy na wizytę mam część badań, AMH, FSH, CMV IgM, TSH i seminogram, zostały tylko posiewy i cytologia, dziś będę je miała pobierane. Mój Mąż ma tylko 1% prawidłowych plemników-zmartwiło nas to, nie ukrywam.. Jak było u Was??
 
anikola a nie brałaś pod uwagę takiej opcji: żeby w tym cyklu pojechać 1-3dc na rozpiskę i powiedziałabyś dr G że miałaś zacząć stymulację on by ci rozpisał leki a w 9dc jakbyś przyjechała na wizytę to dr Mr. i on już by cię poprowadził(końcówka stymulacji, punkcja i transfer) tylko musiałabyś się dopytać kiedy dr Mr wraca. Myślę że to by była dobra opcja, tam nie jest tak że jak zaczniesz u jednego dr program to nie możesz wrócić do innego, przemyśl i życzę aby wszystko ułożyło się po twojej myśli,
madziulka rz byłaś na wizycie u dr M. co powiedział na temat twojej sytuacji, bardzo mi przykro, nie spodziewałam się u ciebie takiego obrotu sprawy, zwłaszcza że mamy obie podobne amh,
nuna trzymam mocno kciuki za punkcję i twoją komóreczkę, niech się pięknie dzieli i zapładnia,
kimka wielkie gratulacje, teraz nie denerwuj się, twój/ja kropeczka/ek wszystko czuję, życzę spokoju i nudnej ciąży
madziula a twoja historia a zwłaszcza finał jest nie zwykły, niech wszystkie 6 ładnie się zapładniają, dzielą i dochodzą do blastoscysty, mam dobre przeczucie jeśli chodzi o ciebie, trzymam kciukasy
a resztę dziewczyn które nie wymieniłam serdecznie pozdrawiam, :-):rofl2:
 
Nuna , kimka ,Madziula trzymam za Was wszystkie mocno kciuki , cały czas podczytuję , a ja dążę do wizyt i zrobienia badań u genetyka i immunologa.
Mam nadzieję ,że będzie wszystko ok, ale to jeszcze bardzo długa droga .
Teraz najgorszy czas dla mnie 3 miesiące przerwy i oczekiwania .
Madziu powodzenia na wizytach ;-), porobisz badania i będziesz wiedziała na czym stoisz! może akurat tam tkwi przyczyna :eek:
 
Madziula_87 podczytuję Was dziewczyny i bardzo się cieszę, że udało się i jest kilka zapłodnionych komórek, teraz zaciskam kciuki za cudną Betę, żeby rosła a z nią Twój brzuszek :-) Madziula Twój Mąż miał kiepskie nasienie?? Mój Mąż ma tylko 1% prawidłowych plemników-zmartwiło nas to, nie ukrywam.. Jak było u Was??
Witam Kristin, dziękuję, mam nadzieję, że komóreczki się dzielą i wszystko będzie dobrze!:-)
U nas nasienie bardzo się wahało! pierwsze badanie w roku 2012 - 2 mln plemników, po 4 miesiącach i braniu różnych specyfików gorzej 1,5 mln i nic ruchu, ani morfologi - 0%, po kolejnych 4 miesiącach i kolejnych witaminkach 24 mln i cokolwiek się ruszało!, przed ostatnie badanie w styczniu tego roku wykazało, że w nasieniu są tylko pojedyncze w polu widzenia! załamka totalna i szybka decyzja! Klinika Parens i podejście do IVF, ale w marcu u nich wykonaliśmy badanie komputerowe i znowu szok - 24 mln w ejakulacie, gęstość 14 mln w 1 ml, ruchliwość 3% ruch A, 8 % ruch B, morfologia dalej 0 :( ..... mąż brał Profertil od grudnia, ale widzisz, nic to nie dało! nie powtarzaliśmy znowu badań przed kwalifikacją do IVF, bo był ważne i myśleliśmy, że teraz będą już pewnie lepsze! .... życie pokazało co innego! oddanie nasienia w dniu punkcji i co? zero żywych, wszystkie martwe i to tylko pojedyncze! .... po 2 godzinach ponowne oddanie nasienia i nadzieja, żeby cosik się pojawiło - chociaż 1 zdolny do zapłodnienia - wyszła Pani embriolog i mówi, że coś z tego będzie - jakiegoś jednego drgającego widzi - może da radę! ....znalazło się ich aż 6 widocznie, skoro wszystkie 6 się zapłodniło! a morfologia zawsze była 0 %, więc nadzieja jest Kristin! :-)
 
Ostatnia edycja:
madziula a twoja historia a zwłaszcza finał jest nie zwykły, niech wszystkie 6 ładnie się zapładniają, dzielą i dochodzą do blastoscysty, mam dobre przeczucie jeśli chodzi o ciebie, trzymam kciukasy
powiem tak! sama nie mogłam w to uwierzyć :-) ...dzwoniłam wczoraj po 10- odebrała Pani Embriolog! i pytam: dzień dobry tu ..... chciałabym się dowiedzieć czy coś z wczorajszego dnia się zapłodniło i czy mamy jakiekolwiek szanse na jeden choć zarodeczek z tego drgającego plemnika?
icon_sad.gif
- a Pani E odpowiedziała mi, że raczej ma dobre wieści dla mnie, ale upewni się jeszcze w karcie! ...nogi mi się ugięły, ciepło mi się zrobiło - otworzyłam okno i słyszę! ...ZAPŁODNIŁO SIĘ 6 :szok: , a ja się pytam, czy to napewno MY, czy napewno dobrze sprawdziła! usłyszałam tak, udało się!...i powiem WAM, że to naprawdę był szok - ale wierzyłam, że skoro doszliśmy do tego etapu, to teraz już musi być tylko dobrze! ...Pani E prosiła by dzwonić w piątek, w sprawie transferu - jak będzie dobrze! także nie mogę się już doczekać :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny :happy:
Anikola
Anula dobrze pisze mnie przygotowywał dr Mr ale pod koniec stymulacji byłam u dr P on też robił mi transfer także lekarze w bocianie dobrze współpracują....
Madziula 87 z 6 to juz na pewno musi coś przetrwać także czekam z Tobą

Pozwodzenia życzę wszystkim staraczkom i oczekującym, i dużo cierpliwości i spokoju....
 
Do góry