reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

hmm okaże się Madziu czy będzie wielki :) oby był... na nic się nie nastawiam...glowa mi pęka i brzuch boli coraz bardziej, teraz tak w dole brzucha boli...trzymajcie kciuki
 
reklama
Jup dzięki za wiruski :) łapię i nie puszczam :) teraz potrzeba kogoś do pary dla Ciebie :)
no widzisz jak to jest, pewnie sobie odpuściłaś i się udało, super!! u mnie przy niedrożnym jajowodzie to raczej nieraelna, chociaż moja pani dr wczoraj mowila mi, że różne rzeczy się zdarzają, że miała przypadek kobiety gdzie miala potwierdzoną niedrożność i zaszla naturalnie w ciążę...mam nadzieję, że to zle sampoczucie Ci przejdzie i że z fasolką wszystko dobrze :) spokojnej ciąży Kochana :)
 
Jup gratuluję kochana , na takie właśnie wiadomości czekamy :-)


Nuna trzymam kciuki , będzie dobrze , niech moc będzie z kropkiem :-)

Madziula za Ciebie również kciuki , by wiadomości były rewelacyjne , a za ile tą pozytywną betę masz robić?
Jestem pewna ,że Ci się uda , przekroczyliście swój problem i teraz to tylko formalności Wam zostały :-)
 
Madziula za Ciebie również kciuki , by wiadomości były rewelacyjne , a za ile tą pozytywną betę masz robić?
Jestem pewna ,że Ci się uda , przekroczyliście swój problem i teraz to tylko formalności Wam zostały :-)
Madziu, a Ty wiesz jak się boję tam dzwonić dzisiaj :-( ...betka 16.09 - jak transfer się odbędzie oczywiście! a 19.09 obchodzimy 4 rocznicę ślubu i mija prawie 4 lata starań o dzidzie :sorry:
 
jup dołączyłaś do rea w naturalsie :-) mega gratulacje, bardzo się cieszę :tak:
nuna kciuki zaciśnięte, odezwij się po
madziula oby już z górki u ciebie, a kiedy planowany masz mieć transfer ?
 
reklama
madziula oby już z górki u ciebie, a kiedy planowany masz mieć transfer ?
jest z górki i to bardzo Anulka - transfer może w niedzielę :-) ...a wieści takie, bo już nie mogłam dłużej wytrzymać i zadzwoniłam! ...... 6 naszych zarodeczków dalej się ładnie dzieli :-) i wszystko będę wiedziała po 14 - bo strasznie dużo zabiegów dziś w Klinice mają, a i Pani Embriolog skonsultuje ten progesteron z Dr co do ewentualnego transferu jeszcze (PR był 1,8 w 11 dc)

....wiedziałam, że będzie dobrze, ale nie aż tak - hehh... ;-)
 
Do góry