reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Madziula super ciesze się bardzo:)
Nuna życzę powodzenia na punkcji.
Ja jestem trochę podłamana. Dzwoniłam, do bociana ,żeby się umówić na wizytę i chciałam podejść do stymulacji to się okazało, że Mr. na urlopie i zapisano mnie do G. Nie wiem co robić, tak chciałam podejść do stymulacji we wrześniu a jadąc do innego lekarza napewno nie zacznę a pozatym nie wiem czy chcę, żeby mnie ten lekarz prowadził:(
 
Anikola ja na Twoim miejscu poczekalabym na tego leksrzs do ktorego chcesz pojsc. Zaufanie do lekarza i przekonane jest bardzo wazne. A kiedy dr mr wraca?? Przeciez mozesz zadzwonuc jesvze raz i powiedziec ze chcesz do innego lekarza. Masz do tego prawo. Mozesz sama wybrac u kogo chcesz sie leczyc.
 
Nuna to nie problem przyjechać w następnym miesiącu tylko problem jest taki, że bardzo mi zależy, żeby już zacząć, bo boję się o mój jajnik. Muszę pomyśleć co robić. Ten G. jest młody i podobno bardzo miły ale nie mogę nigdzie znaleźć opinii czy ma podobne doświadczenie jak Mr.
 
Właśnie boję się tych torbieli. Napewno go nie ma w tych dniach co mi wypada 1 -3 dc. Zadzwonię może i się dopytam kiedy wróci a może @ się mi spóźni...
 
Anikola mnie prowadził prof. Ale w polowie mojej stymulacji pojechał na urlop i przejął mnie młody mily i sympatycny dr Zbroch i on mi robil punkcje i transfer i jak wiesz jestem w ciazy wiec czasami młody znaczy ambitny. Ja Zbrochowi jestem wdzięczna za dobra reke :) jade na wizyty trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Do góry