reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

reklama
Nuna ja Cie rozumiem bo mialam to samo. Przez cały czas myslalam aby wreszcie się udalo a jak sie juz udało to teraz martwie sie zeby sie nie skonczylo! Chore to! Ale niestety jeszcze sie nie potrafię w pełni cieszyc bo jeszcze za wczesnie :-/ trzymaj się cieplo i nie trac nadzieji. I jak wierzysz to sie modl do Matki Boskiej :-)
 
Ostatnia edycja:
Kimka wielkie gratki :-) extra!
Nuna nie wolno sie dołowac, to nic nie da! będziesz mamą w swoim czasie - tego Ci szczerze życzę! :-)
Madziulka no piękny estradiol! będzie punkcja i będzie transfer! Kciuki ogromne! :-)
 
Ja sie dziewvzynki poprostu boje ze w koncu mi sie ta rezerwa jajnikowa calkiem wyczerpie i ze niestety nie zdaze zostac mama :( jak teraz.mi sie nie uda to nie wiem co dalej :(
 
Ja sie dziewvzynki poprostu boje ze w koncu mi sie ta rezerwa jajnikowa calkiem wyczerpie i ze niestety nie zdaze zostac mama :( jak teraz.mi sie nie uda to nie wiem co dalej :(
Nunka musisz wierzyc że się wkoncu uda! Kazałam Madziulce wystawic cyc do przodu i isc z podniesioną głową, bo musi byc dobrze i co!? dzis estradiol taki piękny, w piątek punkcja, to i do transferu dojdzie! zobaczycie! teraz ty zrób to samo i walczymy dalej! ....gra się jeszcze nie skonczyła! powodzenia Kochana! :-)
 
Ja mialam plan ze jak tym razem sie nie uda to porozmawiam z lekarzem o adopcjii KD. Wiec nigdy nie myslalam ze mama nie bede bo zrobila bym wszystko aby nia zostac. Wiec od Ciebie tez takich rzeczy nie chce slyszec!
 
Ostatnia edycja:
Ja wiem ze w Wawie dzisiaj pada wiec pewnie dlatego dopadl cie melanchlijny nastrój nuna wiec dzisiaj cie rozumie ale jutro ma byc juz poprawa pogody wiec licze na poprawe samopoczucia :-)
 
Dziękuję Wam dziewczynki za dobre słowa , w piątek o 6:45 zaczynamy :-)
Kimka pięknie :-) bardzo się cieszę :-)
Madziula zobaczysz jutro jak Ci wszystko urośnie :-) nie będziesz mogła uwierzyć :-) pamiętaj cyc do przodu i dajesz .....
Nuna 25 A Ty to tym bardziej cyc do przodu i dajesz ......
Jeszcze my na tym forum zostałyśmy w stanie pojedynczym , ale na nie długo :-) zobaczycie
 
reklama
Do góry