reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Nina nie mam pojęcia dlaczego te 2 trzeba brać ale ja się po nich dobrze stymulowalam. Myśle ze jeszcze musisz poczekać na efekty. Może ty będziesz potrzebowała dłuższej się stymulować ? Co lekarz mówił o twojej stymulacji?
 
reklama
Witaj Kristin, my w Parensie czekaliśmy od marca do lipca, bo nie było środków, ale jak już ruszyło to wizyty kwalifikacyjne odbyły się szybciutko :-)

A ty skąd jesteś? Długo się staracie?
 
Nina nie mam pojęcia dlaczego te 2 trzeba brać ale ja się po nich dobrze stymulowalam. Myśle ze jeszcze musisz poczekać na efekty. Może ty będziesz potrzebowała dłuższej się stymulować ? Co lekarz mówił o twojej stymulacji?

No zobaczymy dzisiaj na wizycie co będzie. Lekarz ostatnio nic nie mówił, bo mojej P dr nie było i byłam u innej na zastępstwie. Dzisiaj się wypytam o więcej szczegółów. Trzymaj za mnie kciuki bo mi się przydadzą!
 
Może i racja , dobrze , że chociaż tyle jest , ładnie podrósł po zwiększeniu dawki menopuru

Ja teraz się szykuję do wizyty . Cała w nerwach od wczorajszego wieczora
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie:-) jestem z Sanoka.W Parens leczymy się z Mężem od 3 lat.. Za sobą mam 3 ciąże (naturalne) w tym 1 pozamaciczna.. nie mam 1 jajowodu i od 2 lat niestety nie możemy zaciążyć :-( Zastanawia mnie tak długi czas oczekiwania. Madziula_87 piszesz, że czekaliście od marca, my też w tym czasie złożyliśmy dokumenty i do tej pory nic, dlatego martwię się tym, zwłaszcza, że tak długo leczymy się w tej Klinice.. Dajcie znać jak wyglądała cała procedura po kwalifikacji, dzwonili do Was z Kliniki i umawiali na wizyty, czy Wy ich maltretowałyście telefonicznie;-) Sama nie wiem co mam już zrobić, tak bardzo chciałabym, zacząć działać a tu zero odzewu.. Zapomniałam dodać, że o Dzidziusia staramy się już 6 lat.. Szereg badań za nami, zresztą same wiecie jak to jest.. Zdecydowaliśmy się na in vitro bo chyba dla nas żadnej innej nadziei nie ma..
 
Ostatnia edycja:
Kristin to dzwon do nich!! Oni sami Ci nie zadzwonia, musisz sie umowic na wizyte, albo poprostu zapytaj co jest grane, ze tyle juz czekasz. Robilas juz jakies badsnia? Bo oni po pewnych badaniach kwalifikuja juz tak na 100%. Na pewno musisz zrobic amh i posiewy, maz chromatyne plemnikowa. Dzwon! :)
 
Witaj Kristin:) mój mąż też jest z Sanoka:-)
Nuna, Madziula &&&& za wizyty:)
Kristin dobrze Nuna pisze:) zadzwoń i dopytaj i jak nie masz właśnie tych badań to rób już teraz, bo na chromatynę się czeka trochę a tak jak już będziesz mieć badania to od ręki dostaniesz kwalifikacje. Gdyby się okazało, że nie będzie kasy już w tym roku to może pomyśl o jakiejś innej klinice.
 
Ostatnia edycja:
Witaj Kristin dokładnie upominaj się ciągle bo oni sami nic nie zrobią...
Dziewczyny trzymam za Was i życzę duuużo spokoju i cierpliwości.
Nuna wczoraj robiłam toxo w szpitalu na lwowskiej ... pisałaś kiedyś że trochę zachodu tam ale to jakaś masakra......... :baffled: mimo, że płatne to prawie godzinę czekałam na pobranie (3 w kolejce) tam wszystko ręcznie wypisywała kobieta....... później jak zobaczyłam kolejkę na kancelarii wpisów :szok: to pewnie byłaby kolejna godzina i powiem, że pierwszy raz skorzystałam z przywileju :zawstydzona/y: i się troszkę wepchałam żeby zapytać tylko, że chciałam zapłacić... mam nadzieje, że wyjdzie w porządku bo mąż ze mną marudził że szybciej byśmy to załatwili w łańcucie.......
 
reklama
Witam ,
Dziękuję za kciuki , jestem po wizycie , więc pęcherzyki rosną , chyba ładnie , bo dwa dni temu miały wymiary 14 , 15 , 16 a dziś 19 , 20 , 21 i jest ich 7 sztuk.
Wyniki estradiolu i progesteronu po 14 więc nie wiem czy transfer odbędzie się w tym miesiącu , na pewno w piątek punkcja. rano jeszcze menopur a wieczorem mam podać ovitrelle .
 
Do góry