reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Oj Madziu, tak bym chciala zeby skonczylo sie tak jak u kimki, zobaczymy... juz nawet na nic sie nie nastawiam bo roznie to bywa.
Kimka a moze u Ciebie beda blizniaki?? :)
 
reklama
Chciałabym bo juz bym miala spokoj ducha;-) nuna czekamy do jutra i licze na to że wszystkie obawy jutro sie rozmymja. Madziula trzymam kciuki!
 
Moje obawy? Kochana ja bylam dzisiaj na wixycie, pecherzyki troche podrosly, ale estradiol nadal bardzo niski. Znowu zwiekszyli mi dawke na max juz, w sobote wizyta.
 
KImka no a co może powiedzieć, że przy moim niskim amh to niestety tak jest... Niby są jakieś 3 większe, kilka małych, ale dr powiedziała, że tamte już nie urosną. Torbiel z 20 mm zmniejszyła się do 14 mm. Niestety ten estradiol nadal porażkowy, dzisiaj tylko 119, pęcherzyki 9.5, 8.5, 7. Dawka G zwiększona do 450!
 
Madziula trzymam kciuki mocno , daj znać po , bo nie będę mogła pracować tak :-)
Będzie dobrze , cycem do przodu zawojujemy świat :-)

Nuna wiara , kochana musisz wierzyć , mi jak zwiększył dawkę menopuru to dopiero estradiol zaczął wzrastać , więc na Ciebie też może zadziała ? :-) kiedy masz podglądanko następne?

Mocno trzymam kciuki dziewczynki za Was Wszystkie i za siebie też , bo jestem przerażona :-)
 
Madziu ja kolejną wizytę mam w sobotę, okaże się, czy cokolwiek z tego będzie...a TY teraz to już możesz wrzucić na luz i cierpliwie czekać na jutrzejszą punkcję :) bierzesz L4 od jutra??
 
reklama
Hej...wieści z wizyty takie: estradiol podrósł, dziś wynosił prawie 1100 pg, progesteron natomiast 1,4 i średnia wielkość pęcherzyków to 13,14,15 i 16 mm, a było ich 6 w lewym i 6 w prawym, także jest dobrze, kolejna wizyta w niedzielę i do tego czasu nadal się kłujemy Menopurem dawka dalej 150 j. :-)
 
Do góry