reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Nuna ja Cie rozumiem bo mialam to samo. Przez cały czas myslalam aby wreszcie się udalo a jak sie juz udało to teraz martwie sie zeby sie nie skonczylo! Chore to! Ale niestety jeszcze sie nie potrafię w pełni cieszyc bo jeszcze za wczesnie :-/ trzymaj się cieplo i nie trac nadzieji. I jak wierzysz to sie modl do Matki Boskiej :-)
 
Ostatnia edycja:
Kimka wielkie gratki :-) extra!
Nuna nie wolno sie dołowac, to nic nie da! będziesz mamą w swoim czasie - tego Ci szczerze życzę! :-)
Madziulka no piękny estradiol! będzie punkcja i będzie transfer! Kciuki ogromne! :-)
 
Ja sie dziewvzynki poprostu boje ze w koncu mi sie ta rezerwa jajnikowa calkiem wyczerpie i ze niestety nie zdaze zostac mama :( jak teraz.mi sie nie uda to nie wiem co dalej :(
 
Ja sie dziewvzynki poprostu boje ze w koncu mi sie ta rezerwa jajnikowa calkiem wyczerpie i ze niestety nie zdaze zostac mama :( jak teraz.mi sie nie uda to nie wiem co dalej :(
Nunka musisz wierzyc że się wkoncu uda! Kazałam Madziulce wystawic cyc do przodu i isc z podniesioną głową, bo musi byc dobrze i co!? dzis estradiol taki piękny, w piątek punkcja, to i do transferu dojdzie! zobaczycie! teraz ty zrób to samo i walczymy dalej! ....gra się jeszcze nie skonczyła! powodzenia Kochana! :-)
 
Ja mialam plan ze jak tym razem sie nie uda to porozmawiam z lekarzem o adopcjii KD. Wiec nigdy nie myslalam ze mama nie bede bo zrobila bym wszystko aby nia zostac. Wiec od Ciebie tez takich rzeczy nie chce slyszec!
 
Ostatnia edycja:
Ja wiem ze w Wawie dzisiaj pada wiec pewnie dlatego dopadl cie melanchlijny nastrój nuna wiec dzisiaj cie rozumie ale jutro ma byc juz poprawa pogody wiec licze na poprawe samopoczucia :-)
 
Dziękuję Wam dziewczynki za dobre słowa , w piątek o 6:45 zaczynamy :-)
Kimka pięknie :-) bardzo się cieszę :-)
Madziula zobaczysz jutro jak Ci wszystko urośnie :-) nie będziesz mogła uwierzyć :-) pamiętaj cyc do przodu i dajesz .....
Nuna 25 A Ty to tym bardziej cyc do przodu i dajesz ......
Jeszcze my na tym forum zostałyśmy w stanie pojedynczym , ale na nie długo :-) zobaczycie
 
reklama
Do góry