reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Goyah to strasznie dlugo czekalas! Mi sie tsk nigdy nie zdazylo, fakt ze trzebs pochodzic ale pobrsnie zawsze mialam szybciutko. Mam nadzieje ze wyniki beda ok!

Madziu to pieknie Ci urosly :) strasznie sxybko mialas ta stymulacje :) ciekawe jak ten progesteron, moze bedzie ok...oby!
 
reklama
Dzięki za informacje, dzwoniłam do Kliniki i na wizytę jestem umówiona na 04.09, posiewy będą pobierać (chlamydia, itp), wcześniej jeszcze z mężem mamy zrobić z krwi CMV igM, ja TSH, mam już AMH (kwalifikuje sie do zabiegu-uff, bo tego się trochę bałam) i wyniki z nasienia męża też są (ciekawe jakie wyszły:confused:) dziewczyny jakie jeszcze badania można zrobić?? ja w in vitro jestem nowicjuszką i nie bardzo wiem co i jak.. Bardzo dziękuję Wam za pomoc i za dobre rady, za wszystkie trzymam kciuki, żebyśmy z pięknymi brzuszkami paradowały i zdrowych pociech się doczekały:-)
 
Madziulka estradiol jak na 7 pęcherzyków moim zdaniem super. Specjalnie szukałam teraz w necie o tym progesteronie i znalazłam wypowiedź Szamatowicza, że do 1,5 można robić transfer. Wynika z tego, że wszystko ok:)
 
Ale jak dalej będzie rósł progesteron to nici z transferu :-( jak nie urok to......... Ale cieszę się ,że choć tyle dobrze :-) teraz wiara w doktorze :-) my robimy co możemy i wierzę , że z Jego pomocą uda się w końcu :-)
 
reklama
Dziewczynki dzisiaj beta 941 :-) ja mam wizyte 13go września w Białymstoku bo musze sie pokazywac tak jak jest w umowie tego badania, ale mam do was pytanie kiedy powinnam isc na 1 wizyte? Musze umowic sie ale nie chece za wcześnie.
 
Do góry