reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Rea to prawda, niestety bakterie mają bardzo duży wpływ na powodzenie, mało się o tym mówi, ale tak jest, dlatego Anikola możesz nawet zrobić wcześniej, na początrku września te posiewy i wymazy, tak dla samej siebie jeśli długo nie robiłaś.

Anikola
ja w Parensie końcowy estradiol miałam 749 i pobrali mi 6 komórek, z tego tylko 4 były dojrzałe, 2 się zapłodniły.
Tak się jeszcze zastanawiam, czy ta torbiel którą mam nie wpływa jakoś na ten estradiol i pęcherzyki?? bo jak byłam w tamtym tyg na wizycie to miałam też robiony estradiol, ale wtedy musiał być niski aby zacząć stymulację i Pani dr. coś tam powiedziałam, że ma nadzieje, że spadnie, bo ta torbiel moze go blokować czasem...Na szczęście spadł, ale teraz nie rośnie! Może teraz działa w drugą stronę ta torbiel!
 
reklama
Nuna ja ostatnio trochę czytałam o stymulacjach z torbielami. Przeczytałam coś takiego, że nie powinno się stymulować z torbielą ponieważ leki idą jakoś w nią i powodują jej rośnięcie. Nic nie pisało o pęcherzykach, tylko, że właśnie ta torbiel pod wpływem leków rośnie. A ile na ostatnim usg miała juz ta torbiel? zwiększyła się?
 
wiesz co, ja wczoraj miałam wizyte u innej lekarki bo mojej nie było i w sumie tak mało z nią rozmawiałam bo nie jestem do Niej przekonana...ale coś tam do siebie mówiła jak patrzyła na wielkość torbieli z czwartku, że niby zmniejszyła się...mogłam się zapytac ile ma ale jakoś tak wyszło, jutro znowu jadę więc się zapytam już mojej Pani Dr.
 
reklama
No ale nie jest tak źle Madziulka! Jutro będzie dużo wyższy, zobaczysz! A co ja mam powiedzieć? 13 pęcherzykow mniej więcej, a E2 tylko 168, to dopiero masakra! Zobaczymy! Trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrze!

Powodzenia :-)
 
Do góry