reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Jak to? Doktor nie wie czy masx torbiel??

Jup trzymaj się , a kiedy łaskawie się dowie?

Nie mam pojęcia, ... powiedział,że to jakoś tak "niejasno" wygląda, jeden pęcherzyk pękł
a drugi "jakby dalej był"... a to juz było tydzień po owulacji.

Pewnie dowie się jak urośnie duuuża tobiel, heh...no a może "to" się wchłonie...oby.
:cool2:
 
Nuna dużo nie masz pęcherzyków, więc estradiolu też napewno nie będziesz miała nie wiadomo jakiego. Na tym etapie narazie się nie martw:)
Nika13 orientujesz czy Mrugacz każe powtarzać posiewy i wymazy? Jak będziesz podchodzić do kolejnego podejścia to Twoje badania też już pewnie będą miały kilka miesięcy. Zwracał uwagę na badania czy może powtarzałaś?

Anikola ja posiewy i wymazy robiłam jeszcze w Parensie (styczeń 2014) i przy pierwszym podejściu w Bocianie (kwiecień) nie musiałam powtarzać badań, bo były aktualne. Teraz przy kolejnym podejściu też badań nie powtarzałam.
 
nuna ja miałam po 300 od samego początku. Dziewczyny ja miałam 6 pęcherzyków i rosły odpowiednio tylko 3 reszta zostawala mala. Wiec może i u was tylko kilka się weźmie do roboty. Nie trzeba mieć wiele tylko jakościowo dobrych, wiec tego wam kochane zycze;-)
 
reklama
Do góry