reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Cześć dziewczyny. Czy mogę do Was dołączyć?
W tym miesiącu zaliczyłam pierwszą wizytę w Parensie. Mam stymulacje owu. Na początku cyklu brałam CLO, wczoraj miałam zastrzyk z Ovitrelle i czekamy jak się sprawy potoczą.
Powiedzcie mi czy są duze szanse że w pierwszym stymulowanym cyklu się uda?

Pozdrawiam i wesołych świąt wam życzę :)
 
reklama
Katarina dostałam decapeptyl depot. Witaj Gabis, jeśli chodzi o Twoje pytanie to Ci nie pomogę, bo nie miałam do czynienia ze stymulacją owu, ale mimo to życzę, żeby Ci się udało:)
 
Witam świątecznie ale nie wesoło :-( nie muszę jutro iść na bete, @ przyszła a te plamienia to pewnie były oznaki że nadchodzi :-(w Śmingus Dyngus porządny kubeł zimnej wody dostaliśmy z m !!! smutek, żal i ...
 
Aniu tak mi przykro :no: Aniu wszystkie jesteśmy z Tobą...Odpuszczasz sobie ten cykl czy jedziesz po mroziaka?? Strasznie szybko dostałaś @. Czy to nie jest czasem 25 lub 26 dzień?? Pozdrawiam i podpowiem że dlugi spacer i butelka czerwonego wina z m wieczorem dobrze ci zrobi... :sorry2:
Katrina w środę ci powiem więcej szczegółów jak to u mnie będzie wyglądać bo wtedy mam wizytę w bocianie. Miejmy nadzieję że będziemy razem w maju:-)
 
Ostatnia edycja:
Aniu, bardzo mi przykro....:-( Ale nie poddawaj się, walcz dalej, wiem, że jest Ci bardzo trudno....mimo to nie rezygnuj ze swojego szczęścia
 
Aniu przykro mi bardzo:((( zbieraj siły do dalszej walki i wracaj po swoje szczęście.
Katarina nie wiem kiedy standardowo ma przyjść, ja nastawiłam się, że zastrzyk tu nie będzie miał znaczenie tylko standardowo 4 dnia po odstawieniu tabletek anty przyjdzie @. Jak to będzie wyglądało dam znać.
 
Dziewczyny a jak wyglada stymulacja owu u dr T.M. Bo mialam na poczatku cyklu Clo pozniej zastrzyk na pekniecie i teraz co? Co ma byc to bedzie? Bez monitoringu i ewentualnie jakichs lekow?
Boje sie zebym czegos nie przegapila dlatego bede wdzięczna za odp. :-)
 
reklama
Gabis ja miałam clo+ovitrelle potem inseminacje i t.m przepisal mi luteine. Skoro ty idziesz bez iui to musisz sie mocno przytulać i czekac ;) Niestety na wizycie kontrolnej okazalo sie ze mam torbiel takze miesiąc musialam odpusic. Wizyte mam 6 maja zobaczymy ale raczej przepisze mi cos innego niz clo
 
Do góry