reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Dziękuje Goyah, Sisi, Katrina i wszystkie zaangażowane, patrze na te wyniki i jestem pewna że w moim przypadku zdecydowały moje stymulacje clo, FSH, AMH i mój "młody" wiek. Lekarz nie brał innej opcji pod uwagę jak protokół krótki. Ufam naszemu dr Mr i nie mam zamiaru podważać jego decyzji i dłużej się zastanawiać nad jego decyzjami:-) Chociaż analiza to moje drugie imię. Jestem ekonomistą i dlatego wszystko dla mnie musi mieć jakieś wytłumaczenie naukowe podparte wynikami z których jednoznacznie coś wynika, ale Nasz organizm to nie wzór ani mechanizm...
 
reklama
Hej dziewczyny. Coś mi się wydaje, że moje wielkie nadzieje legły w gruzach. Wczoraj miałam takie silne bóle brzucha i tej nocy również, dobrze że Nospa pod ręką była. Ból silnie rwący i promieniujący aż do pleców, myślałam że zemdleje. To 4 dpt 3 dniowego zarodka i tylko nie mówcie że mały wgryzał się w endometrium, bo jeśli tak to zęby chyba ze stali miał :baffled:
Wszystko jest dobrze jak leżę, a jak już zaczynam chodzić to znów pojawia się ból :dry:
Póki co spokojnie poczekam na dzień bety i nie napawam się optymistycznymi myślami, choć uważam, że gdyby w moim przypadku wyszło to byłby to naprawdę CUD.
 
sisi tak otrzymala dziekuje :) nika nie masz czym sie przejmowac bole roznego rodzaju moga sie pojawiać;( proponuje duzo odpoczywac jednak mimo wszytsko aby maluszek zostal z Toba ;) Wesołych Swiąt wszystkim zycze :):-D
 
Nika będzie dobrze:) Anula za Ciebie też kciuki:) i za resztę Dziewczyn:) ja dziś na 23 tabletce antykoncepcyjnej i od 2 dni migrena:wściekła/y:chyba za dużo hormonów a tu tyle roboty przed świętami:) Dziewczynki Wesołych Świąt dla Was i czekam na wysokie bety po świętach.
Nika zerknęłam na Twoją stopkę i widzę, że 2 zarodek nie dotrwał??? to teraz trzymam kciuki podwójnie:) Musi się udać!!!:)
Sisi apropo samopoczucia o które pytałaś, to ja się czułam normalnie podczas stymulacji, żadnych zmian nie zauważyłam. Ja źle się czuje jedynie biorąc antykoncepcję(bóle głowy). Natomiast po odstawieniu wszystkich leków czułam się fatalnie, bóle głowy, osłabienie, tylko u mnie to kwestia tego, że ja od 3 lat cały czas jestem na jakiś hormonach i to chyba był szok dla organizmu:p.
 
Ostatnia edycja:
nika bedzie dobrze, musisz wierzyc w swojego kropka :tak:ja nie mam takich boli jak ty ale na pewno bym juz zaczela sie nakrecac bo my kobiety najlepiej to umiemy robic :-) u mnie dzis 8dpt i jakies takie watpliwosci mnie nachodza, ze jednak bedzie trzeba jechac do bialegostoku jeszcze :dry: nie wiem czemu tak mysle moze dlatego ze nic sie u mnie nie dzieje takiego zebym mogla uznac za pozytywny znak, ojjj dlugie beda dla mnie te swieta ... mialam dzis ochote sikaczka kupic ale w ostatniej chwili zrezygnowalam, troche jeszcze poludze sie momo wszystko,
anikola dziekuje za kciuki, dziewczyny porosze o trzymanie do wtorku, pewnie popoludniu bede miala wyniki,
 
Anula oczywiście że będzie trzeba jechać za rok po następnego!!! Jedynakom źle :-)
Nika a ja myślę że to twoja reakcja na taką ilość hormonów jak ostatnio brałaś... Więc spokojnych świąt i już myśl tylko jak przyjemnie spędzić święta i się nie przemęczać! Wiesz zawsze masz wymówkę przed m że nie możesz ciężko pracować...
Dziewczyny życze wszystkim Wam wesołych i spokojnych świąt.
 
Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy i trzymane kciuki, a Anikola podwójnie :-D
Anikola dobrze zauważyłaś, niestety mój drugi kropeczek nie dotrwał do 5 doby i poległ :-( Wielki żal, bo liczyłam że w razie... będę miała po kogo wrócić. Niestety teraz pozostaje mi się modlić o cud!
Anikola te bóle głowy to zdecydowanie od tabletek anty., niestety to jeden z efektów ubocznych, ale musimy się trochę pomęczyć aby później było dobrze :)

Anula, ty w masz jeszcze kilka śnieżynek to i masz większe pole manewru. Trzymam & za wtorkową betę.
Rea, z tymi hormonami to pewnie trochę racji też masz. I do tej pory pigułami muszę się faszerować. Brzuch mam jak balonik i zastanawiam się w co na święta się ubiorę, aby dziwnie na mnie nie patrzyli, bo znając sytuację to sobie coś mogą dośpiewać :)

Poza tym wszystkim Wam Kochane życzę pogodnych, zdrowych Świąt pełnych nadzieli i radości :)

zajacwielkanocny.jpg
 

Załączniki

  • zajacwielkanocny.jpg
    zajacwielkanocny.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 35
nika niestety moje zarodeczki nie wyszły z moruli i tylko jedna blastocysta mi została na zimowisku :-(nie wiem czy to dobrze napisałam tzn tak medycznie;-) ale gdyby nici ze świeżaka to mam tylko albo aż jedną śnieżynkę, cały czas tłumaczę sobie że mogło być i tak że nie miałabym po kogo wracać i wszystko od początku, nika ja dopiero teraz zauważyłam że stopke zmieniłaś, w takim razie kropek musi z tobą zostać nie ma wyjścia, :tak:
dziewczyny, które były już po transferze mam pytanie: dziś(8dpt) po kąpieli wieczornej na aplikatorze z luteiny miałam taki śluz brązowy, nie krew, nie różowe tylko jasny brąz (kawa z mlekiem) przepraszam za opis:zawstydzona/y:, ale już nakręcam się że to @ nadchodzi :szok: chociaż nigdy czegoś takiego nie miałam, masakra ja już chce wtorek !!! idzie zgłupieć :no:
 
reklama
Anula wierzę że będzie dobrze.. Trzymam kciuki teraz za was obie tj Nikę i Anulę.
Świetnie cie Nika rozumie też teraz przytyłam 5 kg ( bo staram się dobrze odżywiać a w moim przypadku dobrze to też dużo :-)) i rodzinka mojego m będzie się dopatrywać przyczyny. heh oni (tj znajomi, rodzina) doszukują się jakiś znaków że jesteśmy w ciąży ale my też się czasem doszukujemy że jesteśmy. Dlatego chce wam dziewczyny powiedzieć że nie martwcie się bo na razie to jeszcze żadnych znaków nie ma że jesteście ani że nie jesteście. Głowa do góry!!! Wszystko się okaże w najbliższym czasie. Ja często odczuwałam objawy typu implantacja, początki ciąży, ale nigdy w ciąży jeszcze nie byłam. Będzie dobrze!!!
 
Do góry