reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
anula :-(smutno mi razem z Tobą, trzymaj się, ale się nie poddawaj, musisz być silna i wierzyć w powodzenie

gabis mój pierwszy stymulowany cykl miałam clo + ovitrelle zasada jest taka przyjmujesz clo od 3-5 dc ok. 10 dc wizyta decyzja dr kiedy zastrzyk i starania, cierpliwie czekasz do kolejnego spodziewanego dnia następnej @ jeśli nie przyjdzie to sukces, a jeśli się pojawi to wizyta (3-5 dc) przede wszystkim pod kątem ewentualnych pozostałości po stymulacji tzn. torbieli i początek kolejnej stymulacji. Ja źle znosiłam clo tzn. zostawały torbiele, które wymagały leczenia co oznacza stracony kolejny cykl, niestety clo ma to do siebie, że upośledza endometrium, dlatego lekarz na kolejne cykle przypisywał mi femarę i aromek są to droższe leki, ale po nich nie było torbieli i rosło więcej pęcherzyków
 
Święta, święta i po świętach...:-)

Dziewczyny, czy któraś z Was wybiera się na dniach do Białego? Mam wrażenie, że @ się u mnie rozkręca i pewnie za dwa dni wyjazd:tak:
 
swieta i po swietach to prawda a pracowac sie niechce a ja czuje jajniki kłuja mnie bardzo niewiem dlaczego skoro biore antyki w czwartek zastrzyk i 2 tyg czekania i start :)dziewczynki jak sie czujecie po swietach ?
 
kurcza, załamałam się mój m nie może teraz jechać do Białego, bo ma coś pilnego w pracy i miesiąc w plecy:wściekła/y:A już się tak nastawiłam na wyjazd
 
u mnie dzisiaj wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie:-) udało się nam jakimś cudem zgrać...w czwartek pierwsza wizyta...:-)

NIka co u Ciebie?
 
reklama
Gabis witaj na forum :)
Sisi
u mnie narazie spokój, w piątek mam zrobić betę, chyba że szybciej przyjdzie@.
Anula kochana tak jak Ci już pisałam, zbieraj siły i pozytywne myśli na kolejną próbę. Może życie w końcu nas pozytywnie zaskoczy.
Ja cały czas wierzę, że Ci się uda. Moje pierwsze podejście w ivf również zakończyło się fiaskiem, więc wiem jak to boli, tym bardziej, że nastawiasz się na to że musi się udać. Dlatego tym razem mam trochę rezerwy choć cały czas mam nadzieję :)
 
Do góry