reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Ojej Anula, a byłam przekonana, że będzie więcej śnieżynek, ale masz tego drugiego ( do pary do pierwszego) bo jak już któraś z dziewczyn tu pisała - jedynakom samotnie :) No i również ważna rzecz, twoje jajniki ładnie odpowiadają na stymulację hormonami, nie to co moje, takie jakieś ospałe i niechętne do współpracy :)
Ja już czuję się lepiej, Nospa pomaga :) Tak sobie myślę że co ma być to będzie, tego już nie przeskoczę.
Dzisiaj idę z moim m poświęcić jaja :-p hehe . mam tylko nadzieję, że dzisiejszy dobry humor będzie mi dopisywał przez święta :)
 
reklama
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!:-):-):-):-):-)

WESOŁEGO ALLELUJA!!!!!!!!!!!!!
 
Do anula@86 Ja nie miałam żadnych objawów tylko bóle brzucha jak na okres natomiast w tamtym okresie podczytywałam różnego rodzaju fora i dziewczyny pisały ze takowe upławy lekko brązowe , kawa z mlekiem, oznaczały implantację zarodka :)Powodzenia
 
narcyza a nie uwazasz ze to juz za pozno na implantacje, jestem 9dpt, dzis znowu mam te plamienia tzn na aplikatorze a na wkladce moze z dwie plamki, zaczynam obawiac sie !!! i z tego wszystkiego zadzwonilam do dr Mr- powiedzial zebym absolutnie nie odstawiala lekow, normalnie mam je brac, i zrobic hcg 12dpt, bo na tym etapie nic mi innego nie moze powiedziec, musze uzbroic sie w cierpliwosc w takim razie
 
Wesołych Świąt Wielkanocy życzę Wam wiele radości mimo naszych trosk, a zwłaszcza cierpliwości. Wszystkiego dobrego :happy2:
 
Dziewczyny niech te święta będą Napelnione Miłością Wiarą i Nadzieją na lepsze jutro niech sie spelnia nasze marzenia niech następne juz beda w komplecie w powiekszonym gronie rodzinnym. ..aniu odpoczywaj nie martw sie za Was testujace trzymam kciuki dla mnie czwartek przełomowy dzień ide na zastrzyk na wyciszenie bardzo się boję objaw menopauzy ale muszę dac rade patrzcie jak czas leci ja jeszcze dwa tyg i stymulacja
 
Katarina myślę, że jeden zastrzyk nie spowoduje, że odczujesz skutki menopauzy. Ja kilka lat temu miałam zastrzyk zoladex, który ma na celu wywołanie sztucznej menopauzy i dopiero po 3 zastrzyku zaczęłam odczuwać jedynie skutki uderzenia gorąca. Ja już jestem 1,5 tygodnia od zastrzyku na wyciszenie i nic się nie dzieje.
 
reklama
Do góry